Wedstrijdkalender

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
vr 20-09-2019 21:30 ABBC21 56-69 BBC Okido
Sporthal:
Sporthal De Twee Ringen
vr 27-09-2019 21:45 Ouw Belgen 51-57 BBC Okido
Sporthal:
Sporthal Berentrode
vr 04-10-2019 21:00 BBC Campinia - De Kemphanen 61-83 BBC Okido
Sporthal:
Sporthal Boesdijkhof
vr 11-10-2019 21:30 Kontich 2 57-45 BBC Okido
Sporthal:
Sporthal Sint-Rita
vr 18-10-2019 21:45 BBC Okido 61-58 Klavermannen
Sporthal:
Okido Sporthal
vr 25-10-2019 19:30 Shoot 48-52 BBC Okido
Sporthal:
Den Willecom
vr 01-11-2019 21:45 BBC Okido 56-47 Makeba
Sporthal:
Okido Sporthal
vr 08-11-2019 21:15 Klavermannen 70-61 BBC Okido
Sporthal:
Bruultjeshoek
zo 17-11-2019 09:30 BBC Okido 52-47 Oud Brabo
Sporthal:
Okido Sporthal
vr 22-11-2019 21:45 BBC Okido 54-63 GB Stars
Sporthal:
Okido Sporthal
vr 29-11-2019 21:45 BBC Okido 58-56 Vabco Mol 2
Sporthal:
Okido Sporthal
zo 08-12-2019 14:00 Oud Brabo 41-56 BBC Okido
Sporthal:
Sporthal De Rode Loop
ma 16-12-2019 20:30 BBC Berlaar 55-79 BBC Okido
Sporthal:
Sporthal 't Stapveld
vr 10-01-2020 21:45 Vabco Mol 2 37-52 BBC Okido
Sporthal:
Sporthal Rozenberg SO
vr 24-01-2020 21:45 BBC Okido 55-48 Kontich 2
Sporthal:
Okido Sporthal
vr 31-01-2020 21:45 BBC Okido 47-45 BBC Berlaar
Sporthal:
Okido Sporthal
vr 07-02-2020 21:45 BBC Okido 42-34 BBC Campinia - De Kemphanen
Sporthal:
Okido Sporthal
vr 21-02-2020 20:45 Makeba 44-55 BBC Okido
Sporthal:
Gem. Sporthal Mariaburg
vr 13-03-2020 21:45 BBC Okido Ouw Belgen
Sporthal:
Okido Sporthal
vr 20-03-2020 21:15 GB Stars BBC Okido
Sporthal:
Gem. Sporthal Wuustwezel-Centrum
zo 29-03-2020 11:15 BBC Okido ABBC21
Sporthal:
Okido Sporthal
vr 03-04-2020 21:45 BBC Okido Shoot
Sporthal:
Okido Sporthal

Bekijk het klassement

Nieuws:


Er werden geen nieuwsberichten gevonden voor dit team.

Team:

# Naam
Jan Mathues
Herman Meynendonckx
Wouter Meynendonckx
Mehrdad Nazari
Koen Paeshuyse
Koen Roeymans
Derrick Rudolfina
Ward Van Roy
Jef Vansweevelt
Nick Vansweevelt
Benny Verbruggen
Coach: Paeshuyse Koen

Klassement:

# Team M P T V