Deze maand: april 2018

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
zo 15-04-2018 15:00 Fellows Ekeren BBC G12 B 87- 8 BBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. R2 L

Locatie:
Sporthal t Venneke
za 21-04-2018 16:00 BBC Musketiers Vremde Vzw G12 A 33- 31 BBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. R2 L

Locatie:
Sporthal Don Bosco
za 28-04-2018 10:45 BBC Okido Arendonk G12 B Fellows Ekeren BBC G12 B
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. R2 L

Locatie:
Okido Sporthal

 

Nieuws:


Beurtrol kantine

Klik hier en komt u alles te weten ! Wie, wat, waar en wanneer… het is altijd gezellig bij Okido ! Lees meer

Coach: Daan Jacobs | Dries Lieckens
Trainingsuren: Maandag 17u30-19u00 | Okidohal
Woensdag 18u15-19u45 | Bemdhal

Kalender:

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
za 30-09-2017 16:00 Hove Rabbits G12 A 48- 31 BBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. 1e Ronde N

Locatie:
Sporthal Sint Rita
za 07-10-2017 10:45 BBC Okido Arendonk G12 B 32- 48 Hove Rabbits G12 A
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. 1e Ronde N

Locatie:
Okido Sporthal
za 14-10-2017 15:00 BBC Baskas Kasterlee G12 A 51- 49 BBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. 1e Ronde N

Locatie:
Sporthal De Vlieger
za 21-10-2017 10:45 BBC Okido Arendonk G12 B 52- 18 BBC Baskas Kasterlee G12 A
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. 1e Ronde N

Locatie:
Okido Sporthal
zo 12-11-2017 09:00 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G12 B 55- 28 BBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. 1e Ronde N

Locatie:
Sportpark Brasel
zo 19-11-2017 09:00 BBC Okido Arendonk G12 B 41- 36 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G12 B
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. 1e Ronde N

Locatie:
Okido Sporthal
za 02-12-2017 16:30 Telstar B.B.C. Mechelen G12 A 77- 30 BBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. 1e Ronde N

Locatie:
Sporthal Appelaar
za 16-12-2017 10:45 BBC Okido Arendonk G12 B 21- 95 Telstar B.B.C. Mechelen G12 A
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. 1e Ronde N

Locatie:
Okido Sporthal
za 20-01-2018 10:45 BBC Okido Arendonk G12 B 38- 58 BBC Musketiers Vremde Vzw G12 A
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. R2 L

Locatie:
Okido Sporthal
zo 28-01-2018 09:30 BC Cobras Schoten-Brasschaat G12 C 86- 14 BBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. R2 L

Locatie:
Sportoase Elshout
za 03-02-2018 10:45 BBC Okido Arendonk G12 B 27- 64 BC Cobras Schoten-Brasschaat G12 C
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. R2 L

Locatie:
Okido Sporthal
za 24-02-2018 17:00 BBC Baskas Kasterlee G12 A 41- 40 BBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. R2 L

Locatie:
Sporthal De Vlieger
za 10-03-2018 14:30 BBC Okido Arendonk G12 B 51- 41 BBC Baskas Kasterlee G12 A
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. R2 L

Locatie:
Okido Sporthal
zo 18-03-2018 12:00 BBC Okido Arendonk G12 B 29-126 Oxaco BBC Boechout G12 A
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. R2 L

Locatie:
Okido Sporthal
za 24-03-2018 12:00 Oxaco BBC Boechout G12 A 96- 19 BBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. R2 L

Locatie:
Capenberg Oxaco Center
zo 15-04-2018 15:00 Fellows Ekeren BBC G12 B 87- 8 BBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. R2 L

Locatie:
Sporthal t Venneke
za 21-04-2018 16:00 BBC Musketiers Vremde Vzw G12 A 33- 31 BBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. R2 L

Locatie:
Sporthal Don Bosco
za 28-04-2018 10:45 BBC Okido Arendonk G12 B Fellows Ekeren BBC G12 B
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. R2 L

Locatie:
Okido Sporthal