Er zijn geen wedstrijden gepland deze maand.

 

Nieuws:


Er werden geen nieuwsberichten gevonden voor dit team.

Team:

# Naam
Nobel Erpels
Vincent Geeraerts
Bram Renders
Elias Roeymans
Lander Van Bylen
Stan Van Herck
Tuur Verhelst
Mil Vosters
Anna Witvrouwen
Coach: Luna Segers
Ploegbegeleider 1: Glenn Geeraerts
Trainingsuren: Dinsdag 17u30 - 19u00 | Okidohal
Vrijdag 18u00 -19u30 | Bemdhal

Kalender:

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
do 07-11-2020 KBBC Okido Arendonk G12 B BBC Baskas Kasterlee G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 BN

Locatie:
Okido Sporthal
do 11-11-2020 KBBC Okido Arendonk G12 B K. Vabco Mol BBC G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 BN

Locatie:
Okido Sporthal
do 21-11-2020 BBC Baskas Kasterlee G12 A KBBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 BN

Locatie:
Sporthal De Vlieger
do 06-12-2020 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G12 B KBBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 BN

Locatie:
Sportpark Brasel
do 12-12-2020 KBBC T&T Turnhout G12 A KBBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 BN

Locatie:
Sporthal St. Victor
do 06-02-2021 KBBC Okido Arendonk G12 B Koninklijke Herentalse BBC G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 BJ

Locatie:
Okido Sporthal
do 24-04-2021 KBBC Okido Arendonk G12 B BBC Makeba Mariaburg Brasschaat G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 BJ

Locatie:
Okido Sporthal
do 06-03-2021 KBBC Okido Arendonk G12 B BBC Geel G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 BJ

Locatie:
Okido Sporthal
do 20-03-2021 KBBC Okido Arendonk G12 B Antwerp Giants G12 C
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 BJ

Locatie:
Okido Sporthal
do 08-05-2021 KBBC Okido Arendonk G12 B BC Cobras Schoten-Brasschaat G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 BJ

Locatie:
Okido Sporthal
do 23-01-2021 KBBC Okido Arendonk G12 B Horticult Kontich Wolves G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 BJ

Locatie:
Okido Sporthal
do 17-04-2021 Koninklijke Herentalse BBC G12 B KBBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 BJ

Locatie:
Atheneum De Vesten
do 13-03-2021 BC Guco Lier Vzw G12 C KBBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 BJ

Locatie:
Sporthal Stadspark
do 30-01-2021 BBC Makeba Mariaburg Brasschaat G12 A KBBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 BJ

Locatie:
Sporthal Mariaburg
do 01-05-2021 BBC Geel G12 A KBBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 BJ

Locatie:
Axion
do 16-01-2021 Antwerp Giants G12 C KBBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 BJ

Locatie:
Heylen Vastgoed Basketcampus
do 28-02-2021 BC Cobras Schoten-Brasschaat G12 A KBBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 BJ

Locatie:
Sportoase Elshout
do 27-03-2021 Horticult Kontich Wolves G12 B KBBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 BJ

Locatie:
Sporthal Sint Rita
za 12-09-2020 09:00 KBBC Okido Arendonk G12 B 24- 99 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 BN

Locatie:
Okido Sporthal
zo 20-09-2020 09:00 KBBC Okido Arendonk G12 B 55- 22 BBC Geel G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 BN

Locatie:
Okido Sporthal
za 26-09-2020 13:00 KBBC Okido Arendonk G12 B 39- 63 KBBC T&T Turnhout G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 BN

Locatie:
Okido Sporthal
za 10-10-2020 12:00 K. Vabco Mol BBC G12 A 40- 63 KBBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 BN

Locatie:
Sporthal Rozenberginstituut
za 24-10-2020 14:00 BBC Geel G12 B 48- 30 KBBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 BN

Locatie:
Axion
za 09-01-2021 11:00 KBBC Okido Arendonk G12 B 34- 97 BC Guco Lier Vzw G12 C
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 BJ

Locatie:
Okido Sporthal