Deze maand: oktober 2020

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
za 10-10-2020 12:00 K. Vabco Mol BBC G12 A 40- 63 BBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 BN

Locatie:
Sporthal Rozenberginstituut
za 24-10-2020 14:00 BBC Geel G12 B 48- 30 BBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 BN

Locatie:
Axion

 

Nieuws:


Er werden geen nieuwsberichten gevonden voor dit team.

Team:

# Naam
Nobel Erpels
Vincent Geeraerts
Bram Renders
Elias Roeymans
Lander Van Bylen
Stan Van Herck
Tuur Verhelst
Mil Vosters
Anna Witvrouwen
Coach: Luna Segers
Ploegbegeleider 1: Glenn Geeraerts
Trainingsuren: Dinsdag 17u30 - 19u00 | Okidohal
Vrijdag 18u00 -19u30 | Bemdhal

Kalender:

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
za 12-09-2020 09:00 BBC Okido Arendonk G12 B 24- 99 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 BN

Locatie:
Okido Sporthal
zo 20-09-2020 09:00 BBC Okido Arendonk G12 B 55- 22 BBC Geel G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 BN

Locatie:
Okido Sporthal
za 26-09-2020 13:00 BBC Okido Arendonk G12 B 39- 63 KBBC T&T Turnhout G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 BN

Locatie:
Okido Sporthal
za 10-10-2020 12:00 K. Vabco Mol BBC G12 A 40- 63 BBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 BN

Locatie:
Sporthal Rozenberginstituut
za 24-10-2020 14:00 BBC Geel G12 B 48- 30 BBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 BN

Locatie:
Axion
za 07-11-2020 12:45 BBC Okido Arendonk G12 B BBC Baskas Kasterlee G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 BN

Locatie:
Okido Sporthal
wo 11-11-2020 11:00 BBC Okido Arendonk G12 B K. Vabco Mol BBC G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 BN

Locatie:
Okido Sporthal
za 21-11-2020 14:30 BBC Baskas Kasterlee G12 A BBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 BN

Locatie:
Sporthal De Vlieger
zo 06-12-2020 10:00 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G12 B BBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 BN

Locatie:
Sportpark Brasel
za 12-12-2020 14:00 KBBC T&T Turnhout G12 A BBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 BN

Locatie:
Sporthal St. Victor