Deze maand: februari 2024

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
za 03-02-2024 12:45 KBBC Okido Arendonk M16 A 70- 43 Basket Zonhoven M16 A
Competitie:
U16 Meisjes Niveau 2 R2 C

Locatie:
Okido Sporthal
zo 18-02-2024 13:00 Basket Zonhoven M16 A 54- 69 KBBC Okido Arendonk M16 A
Competitie:
U16 Meisjes Niveau 2 R2 C

Locatie:
Evenementenhal Den Dijk Zonhoven
za 24-02-2024 14:00 Antwerp Giants M16 A 58- 67 KBBC Okido Arendonk M16 A
Competitie:
U16 Meisjes Niveau 2 R2 C

Locatie:
Heylen Vastgoed Basketcampus

 

Team:

# Naam
4Emilia Weyts
5Hasse Verwaest
6Rosana Cuiva
7Eva Mariën
8Julie Vansweevelt
9Helena Verschueren
10Kato Nijs
12Lis Luyten
14Eline Guo
15Loes Vandenabeele
Coach: Zoë De Maertelaere
Ploegbegeleider: Greet Wynen

Klassement:

# Team M P T V
1 Antwerp Giants M16 A 5 13 329 236
2 KBBC Okido Arendonk M16 A 4 12 274 208
3 Basket Zonhoven M16 A 5 9 275 303
4 Campinia Dessel-Retie M16 A 2 6 183 80
5 B.C. Gems Diepenbeek M16 A 4 6 192 257
6 Koninklijke BBC Union Leopoldsburg M16 A 3 5 155 164
7 KBBC T&T Turnhout M16 A 5 5 207 367

Kalender:

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
zo 10-09-2023 10:00 KBBC Okido Arendonk M16 A 47- 57 BBC Croonen Lommel M16 A
Competitie:
U16 Meisjes Niveau 2 C

Locatie:
Okido Sporthal
zo 24-09-2023 17:00 BC Cobras Schoten-Brasschaat M16 A 52- 54 KBBC Okido Arendonk M16 A
Competitie:
U16 Meisjes Niveau 2 C

Locatie:
Sporthal De Zeurt
za 30-09-2023 16:45 KBBC Okido Arendonk M16 A 48- 58 Campinia Dessel-Retie M16 A
Competitie:
U16 Meisjes Niveau 2 C

Locatie:
Okido Sporthal
za 07-10-2023 13:00 BBC Croonen Lommel M16 A 87- 26 KBBC Okido Arendonk M16 A
Competitie:
U16 Meisjes Niveau 2 C

Locatie:
De Souverein Lommel
zo 15-10-2023 09:30 KBBC Okido Arendonk M16 A 57- 50 Neteland Basket Ladies M16 A
Competitie:
U16 Meisjes Niveau 2 C

Locatie:
Okido Sporthal
za 04-11-2023 15:30 Campinia Dessel-Retie M16 A 54- 55 KBBC Okido Arendonk M16 A
Competitie:
U16 Meisjes Niveau 2 C

Locatie:
Sportpark Brasel
za 11-11-2023 17:00 KBBC Okido Arendonk M16 A 68- 53 BC Cobras Schoten-Brasschaat M16 A
Competitie:
U16 Meisjes Niveau 2 C

Locatie:
Okido Sporthal
za 25-11-2023 15:00 Neteland Basket Ladies M16 A 64- 51 KBBC Okido Arendonk M16 A
Competitie:
U16 Meisjes Niveau 2 C

Locatie:
Sporthal De Komeet
za 20-01-2024 11:30 Koninklijke BBC Union Leopoldsburg M16 A 53- 68 KBBC Okido Arendonk M16 A
Competitie:
U16 Meisjes Niveau 2 R2 C

Locatie:
Sporthal 't Geleeg
za 03-02-2024 12:45 KBBC Okido Arendonk M16 A 70- 43 Basket Zonhoven M16 A
Competitie:
U16 Meisjes Niveau 2 R2 C

Locatie:
Okido Sporthal
zo 18-02-2024 13:00 Basket Zonhoven M16 A 54- 69 KBBC Okido Arendonk M16 A
Competitie:
U16 Meisjes Niveau 2 R2 C

Locatie:
Evenementenhal Den Dijk Zonhoven
za 24-02-2024 14:00 Antwerp Giants M16 A 58- 67 KBBC Okido Arendonk M16 A
Competitie:
U16 Meisjes Niveau 2 R2 C

Locatie:
Heylen Vastgoed Basketcampus
vr 08-03-2024 19:30 KBBC Okido Arendonk M16 A Campinia Dessel-Retie M16 A
Competitie:
U16 Meisjes Niveau 2 R2 C

Locatie:
Okido Sporthal
za 09-03-2024 13:45 B.C. Gems Diepenbeek M16 A KBBC Okido Arendonk M16 A
Competitie:
U16 Meisjes Niveau 2 R2 C

Locatie:
Demerstrand
za 16-03-2024 10:45 KBBC Okido Arendonk M16 A Koninklijke BBC Union Leopoldsburg M16 A
Competitie:
U16 Meisjes Niveau 2 R2 C

Locatie:
Okido Sporthal
za 23-03-2024 10:00 Campinia Dessel-Retie M16 A KBBC Okido Arendonk M16 A
Competitie:
U16 Meisjes Niveau 2 R2 C

Locatie:
Sporthal Rozenberginstituut
za 27-04-2024 10:45 KBBC Okido Arendonk M16 A B.C. Gems Diepenbeek M16 A
Competitie:
U16 Meisjes Niveau 2 R2 C

Locatie:
Okido Sporthal
zo 28-04-2024 17:30 KBBC Okido Arendonk M16 A KBBC T&T Turnhout M16 A
Competitie:
U16 Meisjes Niveau 2 R2 C

Locatie:
Okido Sporthal
wo 01-05-2024 11:00 KBBC Okido Arendonk M16 A Antwerp Giants M16 A
Competitie:
U16 Meisjes Niveau 2 R2 C

Locatie:
Okido Sporthal
za 04-05-2024 17:00 KBBC T&T Turnhout M16 A KBBC Okido Arendonk M16 A
Competitie:
U16 Meisjes Niveau 2 R2 C

Locatie:
Sporthal Berckhoven