Deze maand: januari 2023

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
zo 08-01-2023 10:00 KBBC Okido Arendonk G12 C 95- 26 BBC Baskas Kasterlee G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 C7

Locatie:
Okido Sporthal
zo 15-01-2023 12:30 KBBC Okido Arendonk G12 C 42- 69 BBC Floorcouture Zoersel G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 C7

Locatie:
Okido Sporthal
za 28-01-2023 09:30 KBBC Okido Arendonk G12 C BBC Lyra Nila Nijlen G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 C7

Locatie:
Okido Sporthal

 

Coach: Claes Jef
Trainingsuren: ma 17h30-19h00 | Bemdhal
wo 15h30-17h00 | Bemdhal

Klassement:

# Team M P T V
1 Koninklijke Herentalse BBC G12 B 2 6 125 70
2 BBC Floorcouture Zoersel G12 A 2 4 104 113
3 KBBC Okido Arendonk G12 C 2 4 137 95
4 BBC Berlaar G12 B 1 3 57 22
5 BBC Baskas Kasterlee G12 A 2 2 48 152
6 BBC Lyra Nila Nijlen G12 B 1 1 35 54
7 Wuustwezel BBC G12 B 0 0 0 0

Kalender:

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
za 17-09-2022 10:45 KBBC Okido Arendonk G12 C 37- 41 BBC Floorcouture Zoersel G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 C10

Locatie:
Okido Sporthal
za 24-09-2022 11:00 BBC Lyra Nila Nijlen G12 C 35- 54 KBBC Okido Arendonk G12 C
Competitie:
U12 Niveau 4 C10

Locatie:
Gemeentelijke Sporthal Nijlen
za 01-10-2022 10:45 KBBC Okido Arendonk G12 C 45- 38 Koninklijke Herentalse BBC G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 C10

Locatie:
Okido Sporthal
zo 09-10-2022 09:00 KBBC Okido Arendonk G12 C 91- 34 KBBC T&T Turnhout G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 C10

Locatie:
Okido Sporthal
za 15-10-2022 13:00 K. Vabco Mol BBC G12 C 40- 43 KBBC Okido Arendonk G12 C
Competitie:
U12 Niveau 4 C10

Locatie:
Sporthal Rozenberginstituut
zo 23-10-2022 13:00 BBC Floorcouture Zoersel G12 A 43- 42 KBBC Okido Arendonk G12 C
Competitie:
U12 Niveau 4 C10

Locatie:
Sporthal GSA
za 29-10-2022 12:45 KBBC Okido Arendonk G12 C 38- 69 K. Vabco Mol BBC G12 C
Competitie:
U12 Niveau 4 C10

Locatie:
Okido Sporthal
za 12-11-2022 12:00 KBBC T&T Turnhout G12 B 25- 90 KBBC Okido Arendonk G12 C
Competitie:
U12 Niveau 4 C10

Locatie:
Sporthal St. Victor
za 19-11-2022 14:00 Koninklijke Herentalse BBC G12 B 32- 48 KBBC Okido Arendonk G12 C
Competitie:
U12 Niveau 4 C10

Locatie:
Atheneum De Vesten
za 26-11-2022 09:00 KBBC Okido Arendonk G12 C 47- 52 BBC Lyra Nila Nijlen G12 C
Competitie:
U12 Niveau 4 C10

Locatie:
Okido Sporthal
zo 08-01-2023 10:00 KBBC Okido Arendonk G12 C 95- 26 BBC Baskas Kasterlee G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 C7

Locatie:
Okido Sporthal
zo 15-01-2023 12:30 KBBC Okido Arendonk G12 C 42- 69 BBC Floorcouture Zoersel G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 C7

Locatie:
Okido Sporthal
za 28-01-2023 09:30 KBBC Okido Arendonk G12 C BBC Lyra Nila Nijlen G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 C7

Locatie:
Okido Sporthal
za 04-02-2023 15:00 Koninklijke Herentalse BBC G12 B KBBC Okido Arendonk G12 C
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 C7

Locatie:
Atheneum De Vesten
za 04-03-2023 14:45 KBBC Okido Arendonk G12 C BBC Berlaar G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 C7

Locatie:
Okido Sporthal
za 11-03-2023 12:30 BBC Baskas Kasterlee G12 A KBBC Okido Arendonk G12 C
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 C7

Locatie:
Sporthal De Vlieger
zo 19-03-2023 13:00 BBC Floorcouture Zoersel G12 A KBBC Okido Arendonk G12 C
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 C7

Locatie:
Sporthal GSA
za 25-03-2023 11:00 Wuustwezel BBC G12 B KBBC Okido Arendonk G12 C
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 C7

Locatie:
Sporthal Wuustwezel
zo 02-04-2023 09:00 KBBC Okido Arendonk G12 C Koninklijke Herentalse BBC G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 C7

Locatie:
Okido Sporthal
zo 16-04-2023 11:00 KBBC Okido Arendonk G12 C Wuustwezel BBC G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 C7

Locatie:
Okido Sporthal
za 22-04-2023 11:00 BBC Lyra Nila Nijlen G12 B KBBC Okido Arendonk G12 C
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 C7

Locatie:
Gemeentelijke Sporthal Nijlen
za 06-05-2023 11:00 BBC Berlaar G12 B KBBC Okido Arendonk G12 C
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 C7

Locatie:
Sporthal t Stapveld