Deze maand: februari 2024

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
za 03-02-2024 20:45 KBBC Okido Arendonk HSE A 70- 83 Elektrooghe Gembas Knesselare HSE A
Competitie:
2e Landelijke Heren B

Locatie:
Okido Sporthal
za 10-02-2024 20:45 KBBC Okido Arendonk HSE A 60-103 Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele HSE A
Competitie:
2e Landelijke Heren B

Locatie:
Okido Sporthal
za 17-02-2024 20:45 KBBC Okido Arendonk HSE A 65- 72 e5 Sgolba Aalter HSE A
Competitie:
2e Landelijke Heren B

Locatie:
Okido Sporthal
za 24-02-2024 20:15 Amon Jeugd Gentson HSE A 100- 53 KBBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
2e Landelijke Heren B

Locatie:
Provinciale Sporthal Henleykaai

 

Nieuws:


Er werden geen nieuwsberichten gevonden voor dit team.

Team:

# Naam Geboortedatum
4Niels Dockx
5Wout Nijs
7Nick Van Limpt
8Laurens Dockx
9Robbe Van Beers
10Bob Borgmans
11Diede Blockx
12Joeri Meeusen
13Gebbe Dries
16Wout Van Gorp
17Menno Van Gompel
Coach: Bongaerts Rik
Assistent Coach: Buijs Jasper
Ploegbegeleiding: Karel Borgmans
Ploegafgevaardigde: Karel Borgmans
Kine: Jan Van Cleuvenbergen
Trainingsuren: di 20h30-22h00
vr 19h30-21h00

Klassement:

# Team M P T V
1 Amon Jeugd Gentson HSE A 19 53 1528 1165
2 Mercurius BBC Berchem HSE A 19 51 1492 1356
3 Oxaco BBC Boechout HSE B 19 47 1529 1410
4 Koninklijk Basket Team ION Waregem HSE B 19 43 1408 1296
5 Elektrooghe Gembas Knesselare HSE A 19 43 1456 1324
6 Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele HSE A 17 41 1357 1191
7 BBC Falco Gent HSE B 19 41 1368 1347
8 e5 Sgolba Aalter HSE A 19 39 1423 1376
9 Insurea Kontich Wolves HSE B 20 34 1519 1655
10 Antwerp Giants HSE C 19 33 1374 1503
11 Rucon Gembo Borgerhout HSE B 18 32 1308 1461
12 BC Lamett Deerlijk-Zwevegem HSE A 18 30 1255 1270
13 Nieuw Brabo Antwerpen HSE A 19 28 1374 1498
14 KBBC Bavi Gent HSE A 20 28 1356 1578
15 KBBC Okido Arendonk HSE A 18 20 1116 1433

Kalender:

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
za 19-08-2023 20:00 De West-Hoek Zwevezele HSE A 0- 20 AFOR KBBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
Beker van Vlaanderen Heren Poule F

Locatie:
Sporthal "De Zwaluw" Zwevezele
za 26-08-2023 20:30 KBBC T&T Turnhout HSE A 80- 64 KBBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
Beker van Vlaanderen Heren Poule F

Locatie:
Sporthal St. Victor
zo 27-08-2023 15:00 KBBC Okido Arendonk HSE A 63- 61 KBBC Sparta Laarne HSE A
Competitie:
Beker van Vlaanderen Heren Poule F

Locatie:
Okido Sporthal
za 02-09-2023 18:00 KBBC T&T Turnhout HSE B 49- 60 KBBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
KBBC T&T Turnhout OEFEN

Locatie:
Sporthal St. Victor
zo 10-09-2023 17:00 KBBC Okido Arendonk HSE A 52- 82 Hades Kiewit BBC HSE A
Competitie:
Beker van Vlaanderen Heren Poule F

Locatie:
Okido Sporthal
di 12-09-2023 21:00 KBBC Okido Arendonk HSE A 76- 59 Bree Basket HSE A
Competitie:
BBC Okido Arendonk OEFEN

Locatie:
Okido Sporthal
vr 15-09-2023 21:00 KBBC Miners Beringen HSE A 95- 83 KBBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
KBBC Miners Beringen OEFEN

Locatie:
Spectrum College Campus Beringen
za 23-09-2023 20:45 KBBC Okido Arendonk HSE A 64- 66 BBC Falco Gent HSE B
Competitie:
2e Landelijke Heren B

Locatie:
Okido Sporthal
za 30-09-2023 21:00 Elektrooghe Gembas Knesselare HSE A 90- 59 KBBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
2e Landelijke Heren B

Locatie:
Sporthal Flabbaert
za 07-10-2023 20:45 e5 Sgolba Aalter HSE A 81- 53 KBBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
2e Landelijke Heren B

Locatie:
Sportpark Aalter
za 14-10-2023 20:45 KBBC Okido Arendonk HSE A 54- 63 Amon Jeugd Gentson HSE A
Competitie:
2e Landelijke Heren B

Locatie:
Okido Sporthal
vr 20-10-2023 21:00 Antwerp Giants HSE C 69- 59 KBBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
2e Landelijke Heren B

Locatie:
Heylen Vastgoed Basketcampus
za 28-10-2023 20:45 KBBC Okido Arendonk HSE A 56- 64 KBBC Bavi Gent HSE A
Competitie:
2e Landelijke Heren B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 05-11-2023 12:30 Mercurius BBC Berchem HSE A 90- 69 KBBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
2e Landelijke Heren B

Locatie:
Sportschuur Fort VIII
za 25-11-2023 17:30 Insurea Kontich Wolves HSE B 86- 63 KBBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
2e Landelijke Heren B

Locatie:
Sporthal Sint Rita
za 09-12-2023 20:45 KBBC Okido Arendonk HSE A 51- 71 Koninklijk Basket Team ION Waregem HSE B
Competitie:
2e Landelijke Heren B

Locatie:
Okido Sporthal
za 16-12-2023 18:00 Oxaco BBC Boechout HSE B 87- 75 KBBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
2e Landelijke Heren B

Locatie:
Capenberg Oxaco Center
za 23-12-2023 20:30 BC Lamett Deerlijk-Zwevegem HSE A 68- 61 KBBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
2e Landelijke Heren B

Locatie:
Gaverhal
za 06-01-2024 20:45 KBBC Okido Arendonk HSE A 69- 79 Rucon Gembo Borgerhout HSE B
Competitie:
2e Landelijke Heren B

Locatie:
Okido Sporthal
za 20-01-2024 20:30 Nieuw Brabo Antwerpen HSE A 63- 65 KBBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
2e Landelijke Heren B

Locatie:
Expohal
za 27-01-2024 20:30 BBC Falco Gent HSE B 98- 70 KBBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
2e Landelijke Heren B

Locatie:
Sint Janscollege
za 03-02-2024 20:45 KBBC Okido Arendonk HSE A 70- 83 Elektrooghe Gembas Knesselare HSE A
Competitie:
2e Landelijke Heren B

Locatie:
Okido Sporthal
za 10-02-2024 20:45 KBBC Okido Arendonk HSE A 60-103 Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele HSE A
Competitie:
2e Landelijke Heren B

Locatie:
Okido Sporthal
za 17-02-2024 20:45 KBBC Okido Arendonk HSE A 65- 72 e5 Sgolba Aalter HSE A
Competitie:
2e Landelijke Heren B

Locatie:
Okido Sporthal
za 24-02-2024 20:15 Amon Jeugd Gentson HSE A 100- 53 KBBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
2e Landelijke Heren B

Locatie:
Provinciale Sporthal Henleykaai
za 02-03-2024 20:45 KBBC Okido Arendonk HSE A Antwerp Giants HSE C
Competitie:
2e Landelijke Heren B

Locatie:
Okido Sporthal
za 09-03-2024 20:45 KBBC Okido Arendonk HSE A Mercurius BBC Berchem HSE A
Competitie:
2e Landelijke Heren B

Locatie:
Okido Sporthal
za 23-03-2024 20:45 KBBC Bavi Gent HSE A KBBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
2e Landelijke Heren B

Locatie:
Sporthal Neptunus
za 30-03-2024 20:15 Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele HSE A KBBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
2e Landelijke Heren B

Locatie:
Evenementenhal De Schelp
za 06-04-2024 20:45 KBBC Okido Arendonk HSE A BC Lamett Deerlijk-Zwevegem HSE A
Competitie:
2e Landelijke Heren B

Locatie:
Okido Sporthal
za 13-04-2024 20:45 KBBC Okido Arendonk HSE A Insurea Kontich Wolves HSE B
Competitie:
2e Landelijke Heren B

Locatie:
Okido Sporthal
za 20-04-2024 17:00 Koninklijk Basket Team ION Waregem HSE B KBBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
2e Landelijke Heren B

Locatie:
De Treffer (Stedelijke Sporthal)
za 27-04-2024 20:45 KBBC Okido Arendonk HSE A Oxaco BBC Boechout HSE B
Competitie:
2e Landelijke Heren B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 05-05-2024 15:15 Rucon Gembo Borgerhout HSE B KBBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
2e Landelijke Heren B

Locatie:
Sporthal Luysbekelaar
zo 12-05-2024 16:00 KBBC Okido Arendonk HSE A Nieuw Brabo Antwerpen HSE A
Competitie:
2e Landelijke Heren B

Locatie:
Okido Sporthal