Deze maand: oktober 2020

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
za 03-10-2020 21:00 Zuiderkempen Diamonds HSE A 79- 68 BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Sportpark Joris Verhaegen
za 10-10-2020 20:45 BBC Okido Arendonk HSE A 72- 70 Basket Malle HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal

 

Nieuws:


Er werden geen nieuwsberichten gevonden voor dit team.

Team:

# Naam Positie
4Niels DockxF
5Tobias MariƫnPF
6Daan JacobsG
7Teine BlockxG
8Laurens DockxF
9Robbe Van BeersG
10Bob BorgmansC
11Diede BlockxF
12Joeri MeeusenG
13Joachim AertsF
15Menno Van GompelPF
16Michiel SegersG
Coach: Raf Raeymakers
Assistent Coach: Raf Van den Eynde
Ploegbegeleiding: Karel Borgmans
Ploegafgevaardigde: Karel Borgmans
Kine: Jan Van Cleuvenbergen
Trainingsuren: Dinsdag 20u00 - 21u30 | Sint-Pieter Turnhout
Vrijdag 19u30 - 21u00 | Okidohal

Klassement:

# Team M P T V
1 Oxaco BBC Boechout HSE B 2 6 177 141
2 BBC Geel HSE B 2 6 158 133
3 Sobabee Zwijndrecht HSE A 2 4 142 147
4 Zuiderkempen Diamonds HSE A 2 4 149 150
5 BBC Okido Arendonk HSE A 2 4 140 149
6 Fellows Ekeren BBC HSE A 2 4 144 145
7 Nieuw Brabo Antwerpen HSE A 1 3 80 59
8 K. Vabco Mol BBC HSE A 1 3 81 63
9 Mercurius BBC Berchem HSE A 1 3 73 59
10 Basket Malle HSE A 2 2 133 139
11 BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE A 2 2 129 164
12 BC Guco Lier Vzw HSE C 2 2 130 175
13 Spartacus SCK Antwerpen HSE A 1 1 66 78
14 Vriendenhof Walem HSE A 0 0 0 0

Kalender:

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
do 08-08-2020 BBC Okido Arendonk HSE A KBBC T&T Turnhout HSE B
Competitie:
BBC Okido Arendonk OEFEN

Locatie:
Okido Sporthal
do 23-08-2020 Soba Antwerpen HSE A 0- 20 AFOR BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
Beker van Vlaanderen Heren Poule N

Locatie:
Sportschuur Fort VIII
do 26-09-2020 BBC Okido Arendonk HSE A 0- 20 AFOR GSG Aarschot HSE B
Competitie:
Beker van Vlaanderen Heren Poule N

Locatie:
Okido Sporthal
do 08-05-2021 BBC Okido Arendonk HSE A Oxaco BBC Boechout HSE B
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
do 07-11-2020 BBC Okido Arendonk HSE A Nieuw Brabo Antwerpen HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
do 24-10-2020 BBC Okido Arendonk HSE A Sobabee Zwijndrecht HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
do 17-10-2020 BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE A BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Sporthal Mariaburg
za 12-09-2020 20:45 BBC Okido Arendonk HSE A 92- 63 Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B
Competitie:
Beker van Vlaanderen Heren Poule N

Locatie:
Okido Sporthal
zo 20-09-2020 13:30 Gembo Borgerhout HSE B 78- 72 BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
Beker van Vlaanderen Heren Poule N

Locatie:
Sporthal Luysbekelaar
za 03-10-2020 21:00 Zuiderkempen Diamonds HSE A 79- 68 BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Sportpark Joris Verhaegen
za 10-10-2020 20:45 BBC Okido Arendonk HSE A 72- 70 Basket Malle HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
zo 15-11-2020 10:00 Spartacus SCK Antwerpen HSE A BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Sporthal Kiel
za 21-11-2020 20:45 BBC Okido Arendonk HSE A Vriendenhof Walem HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
za 28-11-2020 20:30 BBC Geel HSE B BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Axion
za 05-12-2020 20:45 BBC Okido Arendonk HSE A Fellows Ekeren BBC HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
za 12-12-2020 20:15 Mercurius BBC Berchem HSE A BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Sporthal Het Rooi
za 09-01-2021 20:45 BBC Okido Arendonk HSE A K. Vabco Mol BBC HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
za 16-01-2021 18:15 Oxaco BBC Boechout HSE B BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Capenberg Oxaco Center
za 23-01-2021 20:45 BBC Okido Arendonk HSE A BC Guco Lier Vzw HSE C
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
za 30-01-2021 20:45 BBC Okido Arendonk HSE A Mercurius BBC Berchem HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
za 06-02-2021 20:45 BBC Okido Arendonk HSE A Zuiderkempen Diamonds HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
za 13-02-2021 20:00 Basket Malle HSE A BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Sporthal Berckhoven
za 20-02-2021 20:45 BBC Okido Arendonk HSE A BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
za 27-02-2021 20:30 Sobabee Zwijndrecht HSE A BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Sporthal Zwijndrecht
za 06-03-2021 20:45 BBC Okido Arendonk HSE A Spartacus SCK Antwerpen HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
za 13-03-2021 20:45 Nieuw Brabo Antwerpen HSE A BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Expohal
za 20-03-2021 20:45 BBC Okido Arendonk HSE A BBC Geel HSE B
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
za 27-03-2021 20:30 Vriendenhof Walem HSE A BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Sportschuur Arena Walem
za 17-04-2021 20:30 Fellows Ekeren BBC HSE A BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Sporthal t Venneke
za 01-05-2021 20:30 K. Vabco Mol BBC HSE A BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Sporthal Rozenberginstituut
za 22-05-2021 21:00 BC Guco Lier Vzw HSE C BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Sporthal Stadspark