Deze maand: september 2022

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
zo 04-09-2022 13:00 KBBC T&T Turnhout J16 B 37-100 KBBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
KBBC T&T Turnhout OEFEN

Locatie:
Sporthal St. Victor
za 10-09-2022 16:45 KBBC Okido Arendonk J16 A 52- 77 BC Cobras Schoten-Brasschaat J16 A
Competitie:
Beker van Antwerpen U16 Jongens Poule C

Locatie:
Okido Sporthal
za 17-09-2022 12:00 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie J16 A 43- 79 KBBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Niveau 4 Q

Locatie:
Sportpark Brasel
za 24-09-2022 09:15 KBBC Okido Arendonk J16 A 118- 34 KBBC T&T Turnhout J16 B
Competitie:
U16 Niveau 4 Q

Locatie:
Okido Sporthal

 

Team:

# Naam
4Floris Borgers
5Lowie Claes
6Warre Cuypers
7Seppe Gevers
8Dean Hermans
9Teun Reyns
10Arne Siau
11Willem Jespers
12Tijn Van Gorp
Coach: Johan Buijs
Assistent Coach: Laurens Dillen
Trainingsuren: ma 17h30-19h00 | Okidohal
wo 18h15-19h45 | Bemdhal

Klassement:

# Team M P T V
1 KBBC Okido Arendonk J16 A 2 6 197 77
2 BBC Baskas Kasterlee J16 A 2 4 126 117
3 KBBC T&T Turnhout J16 B 2 4 85 142
4 BBC Croonen Lommel J16 B 1 3 80 46
5 Koninklijke BBC Union Leopoldsburg J16 B 2 2 61 131
6 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie J16 A 1 1 43 79

Kalender:

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
zo 04-09-2022 13:00 KBBC T&T Turnhout J16 B 37-100 KBBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
KBBC T&T Turnhout OEFEN

Locatie:
Sporthal St. Victor
za 10-09-2022 16:45 KBBC Okido Arendonk J16 A 52- 77 BC Cobras Schoten-Brasschaat J16 A
Competitie:
Beker van Antwerpen U16 Jongens Poule C

Locatie:
Okido Sporthal
za 17-09-2022 12:00 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie J16 A 43- 79 KBBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Niveau 4 Q

Locatie:
Sportpark Brasel
za 24-09-2022 09:15 KBBC Okido Arendonk J16 A 118- 34 KBBC T&T Turnhout J16 B
Competitie:
U16 Niveau 4 Q

Locatie:
Okido Sporthal
zo 02-10-2022 09:30 Koninklijke BBC Union Leopoldsburg J16 B KBBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Niveau 4 Q

Locatie:
Sporthal 't Geleeg
za 08-10-2022 13:00 BBC Croonen Lommel J16 B KBBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Niveau 4 Q

Locatie:
De Souverein Lommel
za 15-10-2022 14:45 KBBC Okido Arendonk J16 A BBC Baskas Kasterlee J16 A
Competitie:
U16 Niveau 4 Q

Locatie:
Okido Sporthal
za 22-10-2022 09:15 KBBC Okido Arendonk J16 A Basketbalclub Campinia Dessel-Retie J16 A
Competitie:
U16 Niveau 4 Q

Locatie:
Okido Sporthal
za 29-10-2022 14:00 Basket Stabroek J16 A KBBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
Beker van Antwerpen U16 Jongens Poule C

Locatie:
Sporthal Attenhoven
za 05-11-2022 16:30 BBC Baskas Kasterlee J16 A KBBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Niveau 4 Q

Locatie:
Sporthal De Vlieger
za 12-11-2022 14:45 KBBC Okido Arendonk J16 A BBC Croonen Lommel J16 B
Competitie:
U16 Niveau 4 Q

Locatie:
Okido Sporthal
zo 20-11-2022 16:30 KBBC Okido Arendonk J16 A Koninklijke BBC Union Leopoldsburg J16 B
Competitie:
U16 Niveau 4 Q

Locatie:
Okido Sporthal
za 26-11-2022 14:00 KBBC T&T Turnhout J16 B KBBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Niveau 4 Q

Locatie:
Sporthal St. Victor