Deze maand: januari 2023

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
za 14-01-2023 15:00 K. Vabco Mol BBC J16 A 45- 68 KBBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 R2 E

Locatie:
Sporthal Rozenberginstituut
za 21-01-2023 14:45 KBBC Okido Arendonk J16 A 73- 67 Duffel K.B.B.C. J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 R2 E

Locatie:
Okido Sporthal
za 28-01-2023 12:00 Phantoms Basket Boom J16 B KBBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
Beker van Antwerpen U16 Jongens 1/8 Finale

Locatie:
Braxhall

 

Team:

# Naam
4Floris Borgers
5Lowie Claes
6Warre Cuypers
7Seppe Gevers
8Dean Hermans
9Teun Reyns
10Arne Siau
11Willem Jespers
12Tijn Van Gorp
Coach: Johan Buijs
Assistent Coach: Laurens Dillen
Trainingsuren: ma 17h30-19h00 | Okidohal
wo 18h15-19h45 | Bemdhal

Klassement:

# Team M P T V
1 KBBC T&T Turnhout J16 A 2 6 155 105
2 KBBC Okido Arendonk J16 A 2 6 141 112
3 Sobabee Zwijndrecht J16 A 2 6 101 84
4 K. Vabco Mol BBC J16 A 3 5 170 156
5 BBC Geel J16 A 2 4 122 139
6 Mercurius BBC Berchem J16 A 2 4 149 98
7 Insurea Kontich Wolves J16 C 3 3 121 249
8 Duffel K.B.B.C. J16 A 2 2 110 126

Kalender:

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
zo 04-09-2022 13:00 KBBC T&T Turnhout J16 B 37-100 KBBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
KBBC T&T Turnhout OEFEN

Locatie:
Sporthal St. Victor
za 10-09-2022 16:45 KBBC Okido Arendonk J16 A 52- 77 BC Cobras Schoten-Brasschaat J16 A
Competitie:
Beker van Antwerpen U16 Jongens Poule C

Locatie:
Okido Sporthal
za 17-09-2022 12:00 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie J16 A 43- 79 KBBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Niveau 4 Q

Locatie:
Sportpark Brasel
za 24-09-2022 09:15 KBBC Okido Arendonk J16 A 118- 34 KBBC T&T Turnhout J16 B
Competitie:
U16 Niveau 4 Q

Locatie:
Okido Sporthal
zo 02-10-2022 09:30 Koninklijke BBC Union Leopoldsburg J16 B 16-123 KBBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Niveau 4 Q

Locatie:
Sporthal 't Geleeg
za 08-10-2022 13:00 BBC Croonen Lommel J16 B 52- 65 KBBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Niveau 4 Q

Locatie:
De Souverein Lommel
za 15-10-2022 14:45 KBBC Okido Arendonk J16 A 108- 30 BBC Baskas Kasterlee J16 A
Competitie:
U16 Niveau 4 Q

Locatie:
Okido Sporthal
za 22-10-2022 09:15 KBBC Okido Arendonk J16 A 80- 59 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie J16 A
Competitie:
U16 Niveau 4 Q

Locatie:
Okido Sporthal
za 29-10-2022 14:00 Basket Stabroek J16 A 70- 76 KBBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
Beker van Antwerpen U16 Jongens Poule C

Locatie:
Sporthal Attenhoven
za 05-11-2022 16:30 BBC Baskas Kasterlee J16 A 47- 96 KBBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Niveau 4 Q

Locatie:
Sporthal De Vlieger
za 12-11-2022 14:45 KBBC Okido Arendonk J16 A 88- 58 BBC Croonen Lommel J16 B
Competitie:
U16 Niveau 4 Q

Locatie:
Okido Sporthal
zo 20-11-2022 16:30 KBBC Okido Arendonk J16 A 87- 18 Koninklijke BBC Union Leopoldsburg J16 B
Competitie:
U16 Niveau 4 Q

Locatie:
Okido Sporthal
za 26-11-2022 14:00 KBBC T&T Turnhout J16 B 43-122 KBBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Niveau 4 Q

Locatie:
Sporthal St. Victor
za 14-01-2023 15:00 K. Vabco Mol BBC J16 A 45- 68 KBBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 R2 E

Locatie:
Sporthal Rozenberginstituut
za 21-01-2023 14:45 KBBC Okido Arendonk J16 A 73- 67 Duffel K.B.B.C. J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 R2 E

Locatie:
Okido Sporthal
za 28-01-2023 12:00 Phantoms Basket Boom J16 B KBBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
Beker van Antwerpen U16 Jongens 1/8 Finale

Locatie:
Braxhall
za 04-02-2023 16:45 KBBC Okido Arendonk J16 A KBBC T&T Turnhout J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 R2 E

Locatie:
Okido Sporthal
za 11-02-2023 16:00 BBC Geel J16 A KBBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 R2 E

Locatie:
Axion
zo 26-02-2023 12:30 Sobabee Zwijndrecht J16 A KBBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 R2 E

Locatie:
Sporthal Zwijndrecht
zo 05-03-2023 17:00 KBBC Okido Arendonk J16 A Insurea Kontich Wolves J16 C
Competitie:
U16 Niveau 3 R2 E

Locatie:
Okido Sporthal
za 11-03-2023 09:00 Mercurius BBC Berchem J16 A KBBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 R2 E

Locatie:
Sporthal Het Rooi
za 01-04-2023 16:00 KBBC T&T Turnhout J16 A KBBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 R2 E

Locatie:
Sporthal St. Victor
za 15-04-2023 10:45 KBBC Okido Arendonk J16 A K. Vabco Mol BBC J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 R2 E

Locatie:
Okido Sporthal
zo 16-04-2023 13:00 KBBC Okido Arendonk J16 A BBC Geel J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 R2 E

Locatie:
Okido Sporthal
za 22-04-2023 15:00 Duffel K.B.B.C. J16 A KBBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 R2 E

Locatie:
Sporthal Rooienberg
za 29-04-2023 12:45 KBBC Okido Arendonk J16 A Sobabee Zwijndrecht J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 R2 E

Locatie:
Okido Sporthal
zo 07-05-2023 14:00 Insurea Kontich Wolves J16 C KBBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 R2 E

Locatie:
Sporthal Sint Rita
za 13-05-2023 13:00 KBBC Okido Arendonk J16 A Mercurius BBC Berchem J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 R2 E

Locatie:
Okido Sporthal