Week 31 2017

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
za 05-08-2017 20:45 BBC Okido Arendonk HSE A 54- 53 Horticult Kontich Wolves HSE B
Competitie:
Beker van Vlaanderen Heren Poule I

Locatie:
Okido Sporthal
zo 06-08-2017 11:30 BBC Okido Arendonk DSE A 77- 33 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie DSE B
Competitie:
BBC Okido Arendonk OEFEN

Locatie:
Okido Sporthal

Week 32 2017

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 11-08-2017 19:00 Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A 45- 46 BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg OEFEN

Locatie:
Sporthal 't Geleeg
za 12-08-2017 18:00 BBC Okido Arendonk DSE A 49- 72 Antwerp Giants DSE B
Competitie:
BBC Okido Arendonk OEFEN

Locatie:
Okido Sporthal
zo 13-08-2017 10:30 BBC Okido Arendonk DSE B 45- 47 Olicsa Antwerpen DSE A
Competitie:
BBC Okido Arendonk OEFEN

Locatie:
Okido Sporthal

Week 33 2017

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
ma 14-08-2017 20:30 BBC Falco Gent HSE B 84- 85 BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
Beker van Vlaanderen Heren Poule I

Locatie:
Sint Janscollege
za 19-08-2017 16:30 BBC Okido Arendonk J16 A 63-114 Soba Antwerpen J16 A
Competitie:
Beker van Vlaanderen U16 Jongens Voorronde

Locatie:
Okido Sporthal
za 19-08-2017 18:45 BBC Okido Arendonk HSE A 68- 65 Racing Brugge HSE A
Competitie:
Beker van Vlaanderen Heren Poule I

Locatie:
Okido Sporthal
za 19-08-2017 20:45 BBC Okido Arendonk DSE A 55- 40 BC Knokke-Heist DSE A
Competitie:
Beker van Vlaanderen Dames Poule C

Locatie:
Okido Sporthal
zo 20-08-2017 13:00 K. Vabco Mol BBC HSE C 70- 52 BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
K. Vabco Mol BBC OEFEN

Locatie:
Sporthal Rozenberginstituut
zo 20-08-2017 15:00 BBC Schelle HSE A 47- 47 BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
BBC Schelle OEFEN

Locatie:
Sportschuur De Griene

Week 34 2017

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
wo 23-08-2017 20:30 Basket Lummen DSE B 58- 57 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
Beker van Vlaanderen Dames Poule C

Locatie:
Sportcomplex Vijfsprong
vr 25-08-2017 20:30 BBC Laakdal HSE A 71- 54 BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
BBC Laakdal OEFEN

Locatie:
Sporthal Laakdal
za 26-08-2017 18:15 BBC Schelle DSE B 0- 20 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
Beker van Vlaanderen Dames Poule C

Locatie:
Sportschuur De Griene
za 26-08-2017 19:00 Basket Stabroek HSE B 20- 0 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
Beker van Antwerpen Heren Seniors Voorronde

Locatie:
Sporthal Attenhoven
za 26-08-2017 20:30 Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE A 82- 61 BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
Beker van Vlaanderen Heren Poule I

Locatie:
De Kriebel
zo 27-08-2017 11:00 Antwerp Giants J16 A 100- 45 BBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Jongens Landelijk R1 D

Locatie:
Sporthal Roosendael
zo 27-08-2017 13:00 BBC Okido Arendonk DSE A 42- 73 Antwerp Giants DSE A
Competitie:
Beker van Vlaanderen Dames Poule C

Locatie:
Okido Sporthal
zo 27-08-2017 15:00 BBC Okido Arendonk HSE B 48- 74 BBC Coveco Niel HSE A
Competitie:
Beker van Antwerpen Heren Seniors Voorronde

Locatie:
Okido Sporthal

Week 35 2017

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
za 02-09-2017 10:45 BBC Okido Arendonk G14 A 24- 62 BBC Putte G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Okido Sporthal
za 02-09-2017 12:45 BBC Okido Arendonk J16 B 31- 57 BBC Laakdal J16 A
Competitie:
U16 Jongens Antwerpen Gew. B

Locatie:
Okido Sporthal
za 02-09-2017 14:45 BBC Okido Arendonk J18 A 64- 57 BBC Lyra Nila Nijlen J18 B
Competitie:
U18 Jongens Antwerpen Gew. B

Locatie:
Okido Sporthal
za 02-09-2017 16:45 BBC Okido Arendonk HSE C 61- 58 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 02-09-2017 18:45 BBC Okido Arendonk HSE B 53- 61 BBC Coveco Niel HSE A
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 02-09-2017 20:45 BBC Okido Arendonk HSE A 73- 70 Nieuw Brabo Antwerpen HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
zo 03-09-2017 09:30 Dames Drie RVK Dames
Locatie:
Okido Sporthal
zo 03-09-2017 11:30 BBC Okido Arendonk DSE B 52- 53 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie DSE C
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 03-09-2017 13:30 BBC Okido Arendonk DSE A 72- 75 K-Basketteam Kortrijk DSE B
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 03-09-2017 15:30 BBC Okido Arendonk HSE D 58- 33 BBC Coveco Niel HSE B
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Okido Sporthal

Week 36 2017

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 08-09-2017 21:45 AVVV Tassers Paterkes
Locatie:
Okido Sporthal
za 09-09-2017 16:30 Koninklijke Herentalse BBC DSE B 54- 35 BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Atheneum De Vesten
za 09-09-2017 17:00 St.Amandse BBC HSE B 59- 53 BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Gemeentelijke Sporthal Sint-Amands
za 09-09-2017 17:00 BBC Putte J18 A 15-126 BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Jongens Antwerpen Gew. B

Locatie:
Gemeentelijke sporthal Klein Boom
za 09-09-2017 18:00 Horticult Kontich Wolves HSE B 80- 58 BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Sporthal Sint Rita
za 09-09-2017 20:30 BBC Schelle DSE A 78- 74 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Sportschuur De Griene
zo 10-09-2017 11:00 Willibies Antwerpen J16 A 86- 42 BBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Jongens Landelijk R1 D

Locatie:
Expohal
zo 10-09-2017 13:00 Basket Malle G14 A 45- 48 BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Sporthal Berckhoven
zo 10-09-2017 15:30 Gembo Borgerhout HSE C 84- 62 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal Luysbekelaar

Week 37 2017

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 15-09-2017 20:30 30+ Lier @ Guco AVVV Tassers
Locatie:
Sporthal Sint-Gummaruscollege
vr 15-09-2017 21:45 AVVV Vets Makeba 2
Locatie:
Okido Sporthal
za 16-09-2017 09:00 BBC Okido U10 L HBBC Warriors
Locatie:
Okido Sporthal
za 16-09-2017 09:00 BBC Okido U10 J BBC Laakdal 1
Locatie:
Okido Sporthal
za 16-09-2017 10:45 BBC Okido U10 Z Miners 4
Locatie:
Okido Sporth
za 16-09-2017 10:45 BBC Okido Arendonk G14 A 34- 47 BBC Berlaar G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Okido Sporthal
za 16-09-2017 12:45 BBC Okido Arendonk J16 B 29-119 Red Vic Wilrijk J16 A
Competitie:
U16 Jongens Antwerpen Gew. B

Locatie:
Okido Sporthal
za 16-09-2017 14:45 BBC Okido Arendonk J16 A 42- 88 Antwerp Giants J16 A
Competitie:
U16 Jongens Landelijk R1 D

Locatie:
Okido Sporthal
za 16-09-2017 16:45 BBC Okido Arendonk HSE C 46- 67 KBBC T&T D'Vine Turnhout HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 16-09-2017 18:45 BBC Okido Arendonk HSE B 55- 71 Spartacus SCK Antwerpen HSE A
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 16-09-2017 20:45 BBC Okido Arendonk HSE A 76- 53 BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
zo 17-09-2017 09:15 BBC Okido U10 X HBBC Bulls
Locatie:
Okido Sporthal
zo 17-09-2017 09:30 Dames Drie Herentals
Locatie:
Okido Sporthal
zo 17-09-2017 11:30 BBC Okido Arendonk DSE B 40- 90 KBBC T&T D'Vine Turnhout DSE A
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 17-09-2017 13:30 BBC Okido Arendonk DSE A 64- 62 DBC Houthalen DSE B
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 17-09-2017 15:30 BBC Okido Arendonk HSE D 37- 88 BBC 708 Antwerpen HSE A
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Okido Sporthal

Week 38 2017

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 22-09-2017 21:30 BBC Roza AVVV Tassers
Locatie:
Buurtcentrum Cortina
za 23-09-2017 09:00 BBC Okido U10 Z Peer BBC
Locatie:
Okido Sporth
za 23-09-2017 10:00 T&T Tigers BBC Okido U10 J
Locatie:
Sporthal Sint-Victor
za 23-09-2017 11:00 BBC Makeba Mariaburg Brasschaat J16 A 74- 21 BBC Okido Arendonk J16 B
Competitie:
U16 Jongens Antwerpen Gew. B

Locatie:
Sporthal Mariaburg
za 23-09-2017 12:00 T&T Pumas BBC Okido U10 X
Locatie:
Sporthal Sint Victor
za 23-09-2017 12:30 Bree Basket J16 A 50- 55 BBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Jongens Landelijk R1 D

Locatie:
Olympia Bree
za 23-09-2017 14:00 Olicsa Antwerpen J18 C 47- 65 BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Jongens Antwerpen Gew. B

Locatie:
Sporthal St-Ludgardis
za 23-09-2017 16:00 Kangoeroes Basket Willebroek DSE D 47- 63 BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Gem. sporthal Klein Willebroek
za 23-09-2017 18:00 Olicsa Antwerpen HSE B 78- 38 BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Sporthal St-Ludgardis
za 23-09-2017 20:30 Phantoms Basket Boom DSE A 88- 46 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Braxhall
za 23-09-2017 20:45 BBC Okido Arendonk HSE A 77- 73 BC Guco Lier Vzw HSE B
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
zo 24-09-2017 09:15 Miners 5 BBC Okido U10 L
Locatie:
College Beringen
zo 24-09-2017 10:00 RVK Dames Dames Drie
Locatie:
Sporthal OLVP Middenschool
zo 24-09-2017 11:00 BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE C 47- 70 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal De Zeurt
zo 24-09-2017 12:30 Sobabee Zwijndrecht G14 A 44- 38 BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Sporthal Zwijndrecht
zo 24-09-2017 15:00 Basket Stabroek HSE B 79- 56 BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal Attenhoven
zo 24-09-2017 15:30 BBC Campinia Heren AVVV Vets
Locatie:
Sportpark Brasel

Week 39 2017

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 29-09-2017 21:30 Mojitas Willebroek Dames Drie
Locatie:
Gem. sporthal Klein Willebroek
vr 29-09-2017 21:45 AVVV Tassers Basket Kallo
Locatie:
Okido Sporthal
za 30-09-2017 09:00 BBC Okido U10 J Lommel New Red Stars
Locatie:
Okido Sporthal
za 30-09-2017 09:30 Vabco Lakers BBC Okido U10 X
Locatie:
Sporhal Rozenberginstituut
za 30-09-2017 10:45 BBC Okido Arendonk G14 A 41- 44 BBC Laakdal G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Okido Sporthal
za 30-09-2017 12:45 BBC Okido Arendonk J16 B 44- 58 Fellows Ekeren BBC J16 A
Competitie:
U16 Jongens Antwerpen Gew. B

Locatie:
Okido Sporthal
za 30-09-2017 14:45 BBC Okido Arendonk J16 A 59- 64 Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J16 A
Competitie:
U16 Jongens Landelijk R1 D

Locatie:
Okido Sporthal
za 30-09-2017 16:00 Olicsa Antwerpen G12 A 74- 18 BBC Okido Arendonk G12 A
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. 1e Ronde B

Locatie:
Sporthal St-Ludgardis
za 30-09-2017 16:00 Hove Rabbits G12 A 48- 31 BBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. 1e Ronde N

Locatie:
Sporthal Sint Rita
za 30-09-2017 16:45 BBC Okido Arendonk HSE C 74- 71 Fellows Ekeren BBC HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 30-09-2017 18:30 Mercurius BBC Berchem HSE A 78- 52 BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal Het Rooi
za 30-09-2017 18:45 BBC Okido Arendonk DSE B 44- 46 Telstar B.B.C. Mechelen DSE A
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
za 30-09-2017 20:30 BBC Lyra Nila Nijlen HSE A 56- 72 BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Gemeentelijke Sporthal Nijlen
za 30-09-2017 20:45 BBC Okido Arendonk DSE A 46- 27 Basket Lummen DSE B
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 01-10-2017 09:00 BBC Okido U10 Z Lommel Red Cats
Locatie:
Okido Sporth
zo 01-10-2017 10:45 BBC Okido U10 L Miners 3
Locatie:
Okido Sporthal
zo 01-10-2017 13:00 BBC Okido Arendonk HSE D 62- 58 Mercurius BBC Berchem HSE B
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Okido Sporthal

Week 40 2017

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 06-10-2017 21:00 BBC Campinia - De Kemphanen AVVV Vets
Locatie:
Sporthal Boesdijkhof
vr 06-10-2017 21:45 AVVV Tassers Fastbreak Beerse
Locatie:
Okido Sporthal
za 07-10-2017 09:00 BBC Okido Arendonk G14 A 52- 64 Koninklijke Herentalse BBC G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Okido Sporthal
za 07-10-2017 09:00 BBC Okido Arendonk G12 A 27- 68 Olicsa Antwerpen G12 A
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. 1e Ronde B

Locatie:
Okido Sporthal
za 07-10-2017 10:45 BBC Okido Arendonk J16 B 68- 74 Koninklijke Herentalse BBC J16 A
Competitie:
U16 Jongens Antwerpen Gew. B

Locatie:
Okido Sporthal
za 07-10-2017 10:45 BBC Okido Arendonk G12 B 32- 48 Hove Rabbits G12 A
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. 1e Ronde N

Locatie:
Okido Sporthal
za 07-10-2017 12:45 BBC Okido Arendonk J18 A 52- 55 Basket Malle J18 A
Competitie:
U18 Jongens Antwerpen Gew. B

Locatie:
Okido Sporthal
za 07-10-2017 13:00 Baskas Kasterlee BBC Okido U10 X
Locatie:
De Vlieger
za 07-10-2017 14:00 Lommel Raptors BBC Okido U10 L
Locatie:
De Souverein
za 07-10-2017 14:45 BBC Okido Arendonk J16 A 58- 51 Willibies Antwerpen J16 A
Competitie:
U16 Jongens Landelijk R1 D

Locatie:
Okido Sporthal
za 07-10-2017 16:45 BBC Okido Arendonk HSE C 45- 83 Koninklijke Herentalse BBC HSE B
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 07-10-2017 18:45 BBC Okido Arendonk HSE D 75- 73 BBC Schelle HSE B
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Okido Sporthal
za 07-10-2017 20:45 BBC Okido Arendonk HSE A 67- 80 Oxaco BBC Boechout HSE B
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
zo 08-10-2017 10:30 Dames BBC Putte Dames Drie
Locatie:
Okido Sporthal
zo 08-10-2017 11:30 Miners 2 BBC Okido U10 J
Locatie:
College Beringen
zo 08-10-2017 13:00 BBC Okido Arendonk DSE A 71- 48 B.C. Gems Diepenbeek DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 08-10-2017 15:00 BBC Okido Arendonk DSE B 59- 49 Basket Malle DSE A
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 08-10-2017 16:00 Kangoeroes Basket Willebroek HSE B 68- 62 BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
Beker van Vlaanderen Heren Ronde 2

Locatie:
Sporthal de Schalk
zo 08-10-2017 17:00 BBC Schelle HSE A 71- 60 BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sportschuur De Griene

Week 41 2017

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 13-10-2017 19:15 Joh Basket 1 AVVV Tassers
Locatie:
Sporthal Kiel
vr 13-10-2017 21:30 Mojitas Willebroek Dames Drie
Locatie:
Gem. Sporthal Klein-Willebroek
vr 13-10-2017 21:45 AVVV Vets BBC Campinia - De Kemphanen
Locatie:
Okido Sporthal
za 14-10-2017 09:30 Vabco Bulls BBC Okido U10 J
Locatie:
Sporthal Rozenberginstituut
za 14-10-2017 11:00 Campinia B BBC Okido U10 L
Locatie:
Sportpark Brasel
za 14-10-2017 11:30 Antwerp Wolf Pack J16 A 103- 25 BBC Okido Arendonk J16 B
Competitie:
U16 Jongens Antwerpen Gew. B

Locatie:
Sporthal Linkeroever
za 14-10-2017 13:00 BBC Sint-Katelijne-Waver G12 A 67- 46 BBC Okido Arendonk G12 A
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. 1e Ronde B

Locatie:
TC Heiveld hal 3
za 14-10-2017 14:00 Horticult Kontich Wolves G14 A 54- 56 BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Sporthal Sint Rita
za 14-10-2017 14:00 BBC Pelt White BBC Okido U10 Z
Locatie:
Okido Sporth
za 14-10-2017 15:00 BBC Baskas Kasterlee G12 A 51- 49 BBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. 1e Ronde N

Locatie:
Sporthal De Vlieger
za 14-10-2017 18:30 Red Vic Wilrijk HSE B 95- 53 BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal Red Vic
za 14-10-2017 19:00 Basket Stabroek HSE C 61- 71 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal Attenhoven
za 14-10-2017 20:45 BC Grimbergen DSE A 76- 65 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Sporthal J. Vertommen
za 14-10-2017 20:45 Koninklijke Herentalse BBC HSE A 77- 92 BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Atheneum De Vesten
zo 15-10-2017 13:00 BC Guco Lier Vzw HSE E 74- 53 BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Sporthal De Komeet
zo 15-10-2017 13:00 Blue Panters Malle BBC Okido U10 X
Locatie:
Sporthal Berckhoven
zo 15-10-2017 13:30 BBC Berlaar DSE A 50- 42 BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Sporthal t Stapveld
zo 15-10-2017 15:00 BBC Halle-Zoersel J18 A 27- 65 BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Jongens Antwerpen Gew. B

Locatie:
Sporthal GSA

Week 42 2017

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 20-10-2017 21:45 AVVV Tassers Duffel BBC
Locatie:
Okido Sporthal
za 21-10-2017 10:00 BBC Laakdal 1 BBC Okido U10 J
Locatie:
Sporthal Laakdal
za 21-10-2017 10:45 BBC Okido Arendonk G12 B 52- 18 BBC Baskas Kasterlee G12 A
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. 1e Ronde N

Locatie:
Okido Sporthal
za 21-10-2017 10:45 BBC Okido Arendonk G14 A 50- 61 BC Cobras Schoten-Brasschaat G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Okido Sporthal
za 21-10-2017 12:45 BBC Okido Arendonk J18 A 58- 36 BBC Musketiers Vremde Vzw J18 A
Competitie:
U18 Jongens Antwerpen Gew. B

Locatie:
Okido Sporthal
za 21-10-2017 14:30 Miners 4 BBC Okido U10 Z
Locatie:
Okido Sporth
za 21-10-2017 14:45 BBC Okido Arendonk J16 B 47- 49 Phantoms Basket Boom J16 B
Competitie:
U16 Jongens Antwerpen Gew. B

Locatie:
Okido Sporthal
za 21-10-2017 16:45 BBC Okido Arendonk HSE C 85- 87 Bonheiden Basketball HSE A
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 21-10-2017 18:45 BBC Okido Arendonk HSE B 60- 62 BC Guco Lier Vzw HSE C
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 21-10-2017 20:45 BBC Okido Arendonk HSE A 58- 60 Antwerp Dynamics vzw HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
zo 22-10-2017 09:15 Dames Drie B.O.T. Schilde Dames
Locatie:
Okido Sporthal
zo 22-10-2017 11:00 Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J16 A 68- 66 BBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Jongens Landelijk R1 D

Locatie:
Tuinwijk
zo 22-10-2017 13:00 BBC Okido Arendonk DSE A 68- 75 Basket Zonhoven DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 22-10-2017 15:00 BBC Okido Arendonk HSE D 62- 56 Zuiderkempen Diamonds HSE B
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Okido Sporthal

Week 43 2017

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
ma 23-10-2017 19:45 BBC Berlaar AVVV Vets
Locatie:
De Sporthal / Heist o.d. Berg
vr 27-10-2017 21:45 AVVV Vets Willibies Antwerpen
Locatie:
Okido Sporthal
za 28-10-2017 00:00 GEEN WEDSTRIJD ! GEEN WEDSTRIJD !
Locatie:
GEEN WEDSTRIJD !
za 28-10-2017 21:00 Basket Stabroek HSE A 59- 79 BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Sporthal Attenhoven
zo 29-10-2017 14:30 BBC Okido Arendonk J16 A 77- 41 Bree Basket J16 A
Competitie:
U16 Jongens Landelijk R1 D

Locatie:
Okido Sporthal
zo 29-10-2017 14:45 Hasselt BT DSE A 77- 67 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Stedelijke sportschuur Kuringen
zo 29-10-2017 16:30 BBC Okido Arendonk HSE B 67- 81 Jong Edegem BBC HSE A
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal

Week 44 2017

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
wo 01-11-2017 10:00 BBC Okido Arendonk J16 B 43- 70 BC Cobras Schoten-Brasschaat J16 B
Competitie:
U16 Jongens Antwerpen Gew. B

Locatie:
Okido Sporthal
wo 01-11-2017 12:00 BBC Okido Arendonk HSE B 63- 70 K. Vabco Mol BBC HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 04-11-2017 16:00 Phantoms Basket Boom HSE B 102- 49 BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
Beker van Antwerpen Heren Seniors 1/32 finale

Locatie:
Braxhall
za 04-11-2017 16:30 HBBC Warriors BBC Okido U10 L
Locatie:
Atheneum De Vesten
za 04-11-2017 18:00 Aartselaar BBC HSE B 65- 78 BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
Beker van Antwerpen Heren Seniors 1/32 finale

Locatie:
Sporthal De Twee Ringen
zo 05-11-2017 09:30 BBC Okido Arendonk G12 A 16-119 Antwerp Giants G12 A
Competitie:
Beker van Antwerpen U12 Gemengd Voorronde

Locatie:
Okido Sporthal
zo 05-11-2017 11:15 Dames Drie Jong Buizegem Dames
Locatie:
Okido Sporthal
zo 05-11-2017 13:15 BBC Okido Arendonk DSE B 48- 55 BC Guco Lier Vzw DSE B
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 05-11-2017 15:15 BBC Okido Arendonk HSE D 55- 61 Jong Edegem BBC HSE B
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Okido Sporthal
zo 05-11-2017 17:15 BBC Okido Arendonk HSE C 71- 74 Duffel B.B.C. HSE B
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal

Week 45 2017

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 10-11-2017 21:15 Paterkes AVVV Tassers
Locatie:
Gem. Sporthal Westmalle
vr 10-11-2017 21:15 Jong Buizegem Dames Dames Drie
Locatie:
Den Willecom
vr 10-11-2017 21:45 AVVV Vets 't Putteke
Locatie:
Okido Sporthal
za 11-11-2017 16:15 BC Guco Lier Vzw G12 B 95- 6 BBC Okido Arendonk G12 A
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. 1e Ronde B

Locatie:
Sporthal Sint Gummaruscollege
za 11-11-2017 17:00 Aartselaar BBC DSE B 33- 68 BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Sporthal De Twee Ringen
za 11-11-2017 21:00 BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE A 55- 68 BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Sporthal Mariaburg
za 11-11-2017 21:00 Aartselaar BBC HSE A 78- 68 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal De Twee Ringen
zo 12-11-2017 09:00 BBC Okido U10 X T&T Pumas
Locatie:
Okido Sporthal
zo 12-11-2017 09:00 BBC Okido U10 L Leopoldsburg 2
Locatie:
Okido Sporthal
zo 12-11-2017 09:00 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G12 B 55- 28 BBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. 1e Ronde N

Locatie:
Sportpark Brasel
zo 12-11-2017 10:45 BBC Okido U10 J T&T Tigers
Locatie:
Okido Sporthal
zo 12-11-2017 11:00 Essense Esbac G14 A 39- 59 BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Sportcomplex Hemelrijk
zo 12-11-2017 13:00 Essense Esbac HSE B 59- 52 BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Sportcomplex Hemelrijk
zo 12-11-2017 13:00 BBC Okido Arendonk DSE A 58- 75 Basket Willebroek DSE B
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 12-11-2017 15:00 Peer BBC BBC Okido U10 Z
Locatie:
College Peer
zo 12-11-2017 15:15 Essense Esbac HSE A 72- 60 BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sportcomplex Hemelrijk

Week 46 2017

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 17-11-2017 21:45 AVVV Tassers 30+ Lier @ Guco
Locatie:
Okido Sporthal
za 18-11-2017 18:30 K. Vabco Mol BBC HSE C 72- 60 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal Rozenberginstituut
zo 19-11-2017 09:00 BBC Okido Arendonk G12 B 41- 36 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G12 B
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. 1e Ronde N

Locatie:
Okido Sporthal
zo 19-11-2017 09:00 BBC Okido Arendonk G12 A 17- 82 BC Guco Lier Vzw G12 B
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. 1e Ronde B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 19-11-2017 09:30 Miners 3 BBC Okido U10 L
Locatie:
College Beringen
zo 19-11-2017 11:00 Lommel New Red Stars BBC Okido U10 J
Locatie:
De Souverein
zo 19-11-2017 12:00 BBC Okido Arendonk DSE B 66- 41 Zuiderkempen Diamonds DSE B
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 19-11-2017 13:00 Lommel Red Cats BBC Okido U10 Z
Locatie:
De Souverein
zo 19-11-2017 14:00 BBC Okido Arendonk HSE D 51-101 Phantoms Basket Boom HSE C
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Okido Sporthal
zo 19-11-2017 15:00 Pitzemburg Mechelen HSE A 86- 65 BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Stedelijke Sporthal Winketkaai
zo 19-11-2017 16:00 BBC Okido Arendonk J16 A 63- 54 Cosmo Genk BBC J16 A
Competitie:
U16 Jongens Landelijk R2 E

Locatie:
Okido Sporthal
zo 19-11-2017 16:15 Notre Dame Leuven DSE A 70- 61 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Campus Redingenhof

Week 47 2017

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
za 25-11-2017 09:00 BBC Okido U10 L Lommel Raptors
Locatie:
Okido Sporthal
za 25-11-2017 09:00 BBC Okido U10 J Miners 2
Locatie:
Okido Sporthal
za 25-11-2017 09:30 Vabco Lakers BBC Okido U10 Z
Locatie:
Sporthal Rozenberg
za 25-11-2017 10:45 BBC Okido U10 X Baskas Kasterlee
Locatie:
Okido Sporthal
za 25-11-2017 12:45 BBC Okido Arendonk G12 A 36- 58 BBC Finas Geel G12 A
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. 1e Ronde B

Locatie:
Okido Sporthal
za 25-11-2017 16:00 Basket Willebroek HSE B 92- 68 BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal de Schalk
za 25-11-2017 16:45 BBC Okido Arendonk DSE B 80- 42 BBC Musketiers Vremde Vzw DSE A
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
za 25-11-2017 20:30 Wuustwezel BBC HSE A 48- 77 BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Gemeentelijke sporthal Wuustwezel
za 25-11-2017 20:30 Basket Willebroek HSE E 92- 47 BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Gemeentelijke Sporthal Tisselt
zo 26-11-2017 12:00 BBC Sint-Katelijne-Waver J18 A 64- 55 BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Jongens Antwerpen Gew. B

Locatie:
TC Heiveld hal 3
zo 26-11-2017 12:00 Aartselaar BBC J16 A 72- 32 BBC Okido Arendonk J16 B
Competitie:
U16 Jongens Antwerpen Gew. B

Locatie:
Sporthal De Twee Ringen
zo 26-11-2017 12:00 BBC Okido Arendonk J16 A 71- 37 Bree Basket J16 A
Competitie:
U16 Jongens Landelijk R2 E

Locatie:
Okido Sporthal

Week 48 2017

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 01-12-2017 21:30 B.O.T. Schilde Dames Dames Drie
Locatie:
K.A. Vennebos Schilde
vr 01-12-2017 21:45 AVVV Tassers BBC Campinia - De Kemphanen
Locatie:
Okido Sporthal
za 02-12-2017 09:00 BBC Okido U10 J Vabco Bulls
Locatie:
Okido Sporthal
za 02-12-2017 09:00 BBC Okido U10 L Campinia B
Locatie:
Okido Sporthal
za 02-12-2017 09:00 Basket Willebroek G14 C 41- 92 BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
Beker van Antwerpen U14 Gemengd 1/16 finale

Locatie:
Gem. sporthal Klein Willebroek
za 02-12-2017 10:45 BBC Okido U10 X Blue Panters Malle
Locatie:
Okido Sporthal
za 02-12-2017 10:45 BBC Okido U10 Z BBC Pelt White
Locatie:
Okido Sporth
za 02-12-2017 11:00 KBBC Zolder vzw J16 A 78- 72 BBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Jongens Landelijk R2 E

Locatie:
Sporthal Zolder
za 02-12-2017 12:45 BBC Okido Arendonk J16 B 47- 53 Basket Willebroek J16 B
Competitie:
Beker van Antwerpen U16 Jongens 1/16 finale

Locatie:
Okido Sporthal
za 02-12-2017 16:00 Horticult Kontich Wolves G12 A 122- 24 BBC Okido Arendonk G12 A
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. 1e Ronde B

Locatie:
Sporthal Sint Rita
za 02-12-2017 16:30 Wuustwezel BBC HSE C 65- 49 BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Gemeentelijke sporthal Wuustwezel
za 02-12-2017 16:30 Telstar B.B.C. Mechelen G12 A 77- 30 BBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. 1e Ronde N

Locatie:
Sporthal Appelaar
za 02-12-2017 20:45 BBC Okido Arendonk DSE A 77- 48 Mercurius BBC Berchem DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
za 02-12-2017 21:00 Basket Stabroek HSE B 72- 83 BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
Beker van Antwerpen Heren Seniors 1/16 finale

Locatie:
Sporthal Attenhoven
zo 03-12-2017 15:00 BC Cobras Schoten-Brasschaat J18 B 72- 69 BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
Beker van Antwerpen U18 Jongens 1/16 finale

Locatie:
Sporthal De Zeurt

Week 49 2017

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 08-12-2017 21:15 Don Quishot AVVV Tassers
Locatie:
Sporthal Kattenbroek
vr 08-12-2017 21:30 Willibies Antwerpen AVVV Vets
Locatie:
Buurcentrum Cortina
vr 08-12-2017 21:45 Red Vic Wilrijk Dames Dames Drie
Locatie:
Sporthal Red Vic Wilrijk
za 09-12-2017 10:00 BBC Finas Geel G12 A 37- 40 BBC Okido Arendonk G12 A
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. 1e Ronde B

Locatie:
Axion
za 09-12-2017 19:00 Zuiderkempen Diamonds DSE A 47- 65 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Sportpark Joris Verhaegen
zo 10-12-2017 10:30 BBC Musketiers Vremde Vzw DSE A 52- 84 BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Sporthal Don Bosco

Week 50 2017

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
za 16-12-2017 09:00 BBC Okido Arendonk G12 A 33-129 Horticult Kontich Wolves G12 A
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. 1e Ronde B

Locatie:
Okido Sporthal
za 16-12-2017 10:45 BBC Okido Arendonk G12 B 21- 95 Telstar B.B.C. Mechelen G12 A
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. 1e Ronde N

Locatie:
Okido Sporthal
za 16-12-2017 18:30 K-Basketteam Kortrijk DSE B 63- 95 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
SC Mimosa
za 16-12-2017 20:00 BBC Musketiers Vremde Vzw HSE A 67- 70 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal Don Bosco
za 16-12-2017 20:45 Pitzemburg Mechelen HSE B 86- 69 BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Stedelijke Sporthal Winketkaai
zo 17-12-2017 09:30 AVVV Vets BBC Campinia Heren
Locatie:
Okido Sporthal
zo 17-12-2017 11:15 AVVV Tassers Don Quishot
Locatie:
Okido Sporthal
zo 17-12-2017 11:15 Dames Drie Dames BBC Putte
Locatie:
Okido Sporthal
zo 17-12-2017 16:00 BBC Finas Geel HSE B 65- 54 BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Axion

Week 51 2017

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
za 23-12-2017 16:30 BBC Okido Arendonk G12 A 32- 57 BBC Sint-Katelijne-Waver G12 A
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. 1e Ronde B

Locatie:
Okido Sporthal
za 23-12-2017 18:45 BBC Okido Arendonk HSE B 62- 72 Basket Willebroek HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 23-12-2017 20:30 BBC Lyra Nila Nijlen DSE C 33- 59 BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Gemeentelijke Sporthal Nijlen
za 23-12-2017 20:45 BBC Okido Arendonk HSE A 78- 54 Wuustwezel BBC HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal

Week 01 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
do 04-01-2018 18:00 Oxaco BBC Boechout G14 B 78- 33 BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
Beker van Antwerpen U14 Gemengd 1/8 finale

Locatie:
Capenberg Oxaco Center
vr 05-01-2018 21:45 AVVV Tassers BBC Laakdal
Locatie:
Okido Sporthal
za 06-01-2018 11:00 Cosmo Genk BBC J16 A 74- 83 BBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Jongens Landelijk R2 E

Locatie:
SportinGenk PARK
za 06-01-2018 15:00 BBC Laakdal J16 A 57- 48 BBC Okido Arendonk J16 B
Competitie:
U16 Jongens Antwerpen Gew. B

Locatie:
Sporthal Laakdal
za 06-01-2018 16:45 BBC Okido Arendonk HSE C 77- 54 BBC Musketiers Vremde Vzw HSE A
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 06-01-2018 18:45 BBC Okido Arendonk HSE B 49- 76 Pitzemburg Mechelen HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 06-01-2018 20:45 BBC Okido Arendonk HSE A 69- 73 BBC Finas Geel HSE B
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
zo 07-01-2018 09:15 Dames Drie Gulle Trakteert Dames
Locatie:
Okido Sporthal
zo 07-01-2018 13:00 BBC Okido Arendonk DSE A 71- 65 BBC Schelle DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 07-01-2018 14:00 Basket Club Innersleep AVVV Vets
Locatie:
sporthal KTA Brasschaat
zo 07-01-2018 15:00 BBC Okido Arendonk HSE D 60- 74 Wuustwezel BBC HSE C
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Okido Sporthal
zo 07-01-2018 15:00 BBC Lyra Nila Nijlen J18 B 49- 52 BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Jongens Antwerpen Gew. B

Locatie:
Gemeentelijke Sporthal Nijlen

Week 02 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 12-01-2018 21:15 Gembo Dames Dames Drie
Locatie:
Sporthal Luysbekelaer
vr 12-01-2018 21:30 Herentals AVVV Tassers
Locatie:
Atheneum De Vesten
vr 12-01-2018 21:45 AVVV Vets Olvek 1
Locatie:
Okido Sporthal
za 13-01-2018 10:00 BBC Laakdal 1 BBC Okido U10 X
Locatie:
Sporthal Laakdal
za 13-01-2018 10:00 BBC Croonen Lommel J16 A 38- 76 BBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Jongens Landelijk R2 E

Locatie:
De Souverein Lommel
za 13-01-2018 17:00 Duffel B.B.C. HSE B 79- 55 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal Rooienberg
za 13-01-2018 18:15 BC Guco Lier Vzw DSE B 52- 51 BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Sporthal Sint Gummaruscollege
za 13-01-2018 20:30 Jong Edegem BBC HSE A 73- 64 BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal De Willecom
zo 14-01-2018 09:00 Vabco Celtics BBC Okido U10 J
Locatie:
Rozenberginstituut
zo 14-01-2018 09:45 Miners 3 BBC Okido U10 L
Locatie:
College Beringen
zo 14-01-2018 10:30 BBC Okido Arendonk J18 A 119- 16 BBC Putte J18 A
Competitie:
U18 Jongens Antwerpen Gew. B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 14-01-2018 11:00 K. Vabco Mol BBC G12 A 55- 30 BBC Okido Arendonk G12 A
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. R2 K

Locatie:
Sporthal Rozenberginstituut
zo 14-01-2018 12:30 BBC Okido Arendonk G14 A 29- 36 Basket Malle G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 14-01-2018 15:15 DBC Houthalen DSE B 52- 41 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Gemeentelijke Sporthal Lakerveld
zo 14-01-2018 16:00 Jong Edegem BBC HSE B 20- 0 BFOR BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Sporthal De Willecom

Week 03 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 19-01-2018 21:45 AVVV Tassers Sobabee Vets 2
Locatie:
Okido Sporthal
za 20-01-2018 09:00 BBC Okido Arendonk G12 A 88- 28 BBC Laakdal G12 A
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. R2 K

Locatie:
Okido Sporthal
za 20-01-2018 10:45 BBC Okido U10 L BBC Laakdal 1
Locatie:
Okido Sporthal
za 20-01-2018 10:45 BBC Okido Arendonk G12 B 38- 58 BBC Musketiers Vremde Vzw G12 A
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. R2 L

Locatie:
Okido Sporthal
za 20-01-2018 12:00 Red Vic Wilrijk J16 A 90- 42 BBC Okido Arendonk J16 B
Competitie:
U16 Jongens Antwerpen Gew. B

Locatie:
Sporthal Red Vic
za 20-01-2018 12:00 Lommel Hawks BBC Okido U10 J
Locatie:
De Souverein / Lommel
za 20-01-2018 12:30 BBC Okido U10 Z BBC Laakdal 2
Locatie:
Okido Sporth
za 20-01-2018 12:30 BBC Okido U10 X Leopoldsburg B
Locatie:
Okido Sporthal
za 20-01-2018 14:45 BBC Okido Arendonk J16 A 75- 58 Willibies Antwerpen J16 A
Competitie:
U16 Jongens Landelijk R2 E

Locatie:
Okido Sporthal
za 20-01-2018 20:30 Nieuw Brabo Antwerpen HSE A 65- 71 BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Expohal
za 20-01-2018 20:45 BBC Okido Arendonk DSE A 75- 83 Phantoms Basket Boom DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 21-01-2018 10:45 Dames Drie Mojitas Willebroek
Locatie:
Okido Sporthal
zo 21-01-2018 13:00 BBC Okido Arendonk HSE A 79- 53 Pitzemburg Mechelen HSE B
Competitie:
Beker van Antwerpen Heren Seniors 1/8 finale

Locatie:
Okido Sporthal
zo 21-01-2018 14:00 BBC Coveco Niel HSE B 71- 56 BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Gemeentelijke Sporthal Niel
zo 21-01-2018 15:00 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie DSE C 56- 69 BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Sportpark Brasel
zo 21-01-2018 16:00 BBC Coveco Niel HSE A 75- 53 BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Gemeentelijke Sporthal Niel
zo 21-01-2018 17:00 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A 78- 85 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sportpark Brasel

Week 04 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
za 27-01-2018 11:30 Leopoldsburg B BBC Okido U10 L
Locatie:
t Geleeg
za 27-01-2018 13:00 BBC Putte G14 A 51- 29 BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Gemeentelijke sporthal Klein Boom
za 27-01-2018 14:00 GSG Aarschot J16 A 61- 98 BBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Jongens Landelijk R2 E

Locatie:
Stedelijke Sporthal Demervallei
za 27-01-2018 18:15 Basket Lummen DSE B 64- 49 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Sportcomplex Vijfsprong
za 27-01-2018 18:30 Mercurius BBC Berchem HSE B 63- 46 BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Sporthal Het Rooi
za 27-01-2018 20:45 BBC Okido Arendonk HSE A 72- 74 BBC Lyra Nila Nijlen HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
zo 28-01-2018 09:30 BC Cobras Schoten-Brasschaat G12 C 86- 14 BBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. R2 L

Locatie:
Sportoase Elshout
zo 28-01-2018 12:15 Gulle Trakteert Dames Dames Drie 3
Locatie:
Sporthal De Rode Loop
zo 28-01-2018 12:30 BBC Okido U10 J Leopoldsburg A
Locatie:
Okido Sporthal
zo 28-01-2018 12:30 BBC Okido U10 X Miners 2
Locatie:
Okido Sporthal
zo 28-01-2018 15:00 BBC Okido Arendonk J16 B 26- 81 BBC Makeba Mariaburg Brasschaat J16 A
Competitie:
U16 Jongens Antwerpen Gew. B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 28-01-2018 17:00 Fellows Ekeren BBC HSE C 83- 64 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal t Venneke
zo 28-01-2018 17:00 BBC Okido Arendonk HSE B 54- 69 Mercurius BBC Berchem HSE A
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal

Week 05 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 02-02-2018 19:45 B.O.T. Schilde Dames Dames Drie
Locatie:
K.A. Vennebos Schilde
vr 02-02-2018 21:30 Olvek 1 AVVV Vets
Locatie:
Sporthal O.L.V. Van Lourdesinstituut
vr 02-02-2018 21:45 AVVV Tassers BBC Roza
Locatie:
Okido Sporthal
za 03-02-2018 09:00 BBC Okido U10 X Diamonds
Locatie:
Okido Sporthal
za 03-02-2018 09:00 BBC Okido U10 Z Miners 4
Locatie:
Okido Sporth
za 03-02-2018 10:45 BBC Okido U10 L Miners 2
Locatie:
Okido Sporthal
za 03-02-2018 10:45 BBC Okido Arendonk G12 B 27- 64 BC Cobras Schoten-Brasschaat G12 C
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. R2 L

Locatie:
Okido Sporthal
za 03-02-2018 12:45 BBC Okido Arendonk J18 A 67- 66 Olicsa Antwerpen J18 C
Competitie:
U18 Jongens Antwerpen Gew. B

Locatie:
Okido Sporthal
za 03-02-2018 14:00 Fellows Ekeren BBC J16 A 78- 40 BBC Okido Arendonk J16 B
Competitie:
U16 Jongens Antwerpen Gew. B

Locatie:
Sporthal t Venneke
za 03-02-2018 14:45 BBC Okido Arendonk G14 A 61- 43 Sobabee Zwijndrecht G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Okido Sporthal
za 03-02-2018 16:45 BBC Okido Arendonk DSE B 55- 38 Koninklijke Herentalse BBC DSE B
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
za 03-02-2018 18:45 BBC Okido Arendonk HSE B 83- 92 BBC Berlaar HSE A
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 03-02-2018 20:45 BBC Okido Arendonk HSE A 64- 70 Horticult Kontich Wolves HSE B
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
zo 04-02-2018 11:30 B.C. Gems Diepenbeek DSE A 60- 65 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Demerstrand
zo 04-02-2018 13:00 BBC Okido Arendonk HSE C 20- 0 BFOR Gembo Borgerhout HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
zo 04-02-2018 15:00 BBC Okido Arendonk HSE D 45- 42 St.Amandse BBC HSE B
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Okido Sporthal

Week 06 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
wo 07-02-2018 20:30 BBC Finas Geel DSE A 55- 43 BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Axion
vr 09-02-2018 21:15 BBC Laakdal AVVV Tassers
Locatie:
Sporthal Laakdal
vr 09-02-2018 21:45 AVVV Vets Basket Club Innersleep
Locatie:
Okido Sporthal
za 10-02-2018 11:00 Campinia B BBC Okido U10 Z
Locatie:
sportpark Brasel
za 10-02-2018 18:00 Basket Willebroek HSE C 52- 62 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal de Schalk
za 10-02-2018 19:00 BBC Berlaar HSE A 86- 51 BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal t Stapveld
zo 11-02-2018 09:00 Red Stars BBC Okido U10 X
Locatie:
De Souverein / Lommel
zo 11-02-2018 11:00 BBC Okido U10 J Miners 1
Locatie:
Okido Sporthal
zo 11-02-2018 13:00 BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE A 91- 94 BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Sporthal De Zeurt

Week 07 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
za 17-02-2018 20:45 BBC Okido Arendonk HSE A 74- 70 BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
zo 18-02-2018 10:00 BBC Okido U10 L Red Stars
Locatie:
Okido Sporthal
zo 18-02-2018 10:00 BBC Okido U10 J Peer A
Locatie:
Okido Sporthal
zo 18-02-2018 13:00 BBC Okido Arendonk DSE A 62- 55 BC Grimbergen DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 18-02-2018 15:00 Basket Stabroek HSE A 67- 59 BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
Beker van Antwerpen Heren Seniors 1/4 finale

Locatie:
Sporthal Attenhoven

Week 08 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 23-02-2018 21:30 Fastbreak Beerse AVVV Tassers
Locatie:
Sporthal De Pegger
za 24-02-2018 11:00 BBC Laakdal G12 A 26- 80 BBC Okido Arendonk G12 A
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. R2 K

Locatie:
Sporthal Laakdal
za 24-02-2018 12:00 BBC Finas Geel BBC Okido U10 X
Locatie:
Axion
za 24-02-2018 14:00 T&T Bears BBC Okido U10 J
Locatie:
St Victor
za 24-02-2018 16:30 Telstar B.B.C. Mechelen DSE A 44- 71 BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Sporthal Appelaar
za 24-02-2018 17:00 BBC Baskas Kasterlee G12 A 41- 40 BBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. R2 L

Locatie:
Sporthal De Vlieger
za 24-02-2018 18:00 K. Vabco Mol BBC HSE B 57- 48 BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal Rozenberginstituut
za 24-02-2018 20:45 BBC Okido Arendonk HSE A 75- 63 Basket Stabroek HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
zo 25-02-2018 10:00 BBC Okido Arendonk J16 A 80- 62 GSG Aarschot J16 A
Competitie:
U16 Jongens Landelijk R2 E

Locatie:
Okido Sporthal
zo 25-02-2018 12:30 BBC Okido Arendonk G14 A 53- 69 Horticult Kontich Wolves G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 25-02-2018 14:30 BBC Okido Arendonk J16 B 49- 87 Antwerp Wolf Pack J16 A
Competitie:
U16 Jongens Antwerpen Gew. B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 25-02-2018 16:30 BBC Okido Arendonk J18 A 58- 40 BBC Halle-Zoersel J18 A
Competitie:
U18 Jongens Antwerpen Gew. B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 25-02-2018 17:00 Basket Zonhoven DSE A 58- 63 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Evenementenhal Den Dijk Zonhoven

Week 09 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
za 03-03-2018 09:00 BBC Okido U10 J Campinia A
Locatie:
Okido Sporthal
za 03-03-2018 09:00 U10 microben J Vabco Bulls
Locatie:
Okido Sporthal
za 03-03-2018 10:45 BBC Okido U10 L BBC Finas Geel
Locatie:
Okido Sporthal
za 03-03-2018 10:45 BBC Okido U10 Z lue Panters Malle
Locatie:
Okido Sporth
zo 04-03-2018 09:30 Dames Drie Gembo Dames
Locatie:
Okido Sporthal
zo 04-03-2018 11:15 AVVV Tassers Herentals
Locatie:
Okido Sporthal
zo 04-03-2018 11:15 BBC Okido Arendonk G12 A 49- 37 BBC Finas Geel G12 A
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. R2 K

Locatie:
Okido Sporthal
zo 04-03-2018 13:30 BBC Okido Arendonk DSE B 74- 58 BBC Lyra Nila Nijlen DSE C
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 04-03-2018 15:30 BBC Okido Arendonk J16 A 97- 55 KBBC Zolder vzw J16 A
Competitie:
U16 Jongens Landelijk R2 E

Locatie:
Okido Sporthal
zo 04-03-2018 21:45 AVVV Vets BBC Berlaar
Locatie:
Okido Sporthal

Week 10 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 09-03-2018 09:30 Makeba 2 AVVV Vets
Locatie:
sporthal KTA Brasschaat
za 10-03-2018 12:00 Baskas BBC Okido U10 X
Locatie:
De Vlieger
za 10-03-2018 12:30 Koninklijke Herentalse BBC J16 A 78- 44 BBC Okido Arendonk J16 B
Competitie:
U16 Jongens Antwerpen Gew. B

Locatie:
Atheneum De Vesten
za 10-03-2018 14:30 BBC Okido Arendonk G12 B 51- 41 BBC Baskas Kasterlee G12 A
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. R2 L

Locatie:
Okido Sporthal
za 10-03-2018 14:30 BBC Okido Arendonk G12 A 63- 71 K. Vabco Mol BBC G12 A
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. R2 K

Locatie:
Okido Sporthal
za 10-03-2018 15:00 BBC Berlaar G14 A 67- 59 BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Sporthal t Stapveld
za 10-03-2018 15:00 Pelt White BBC Okido U10 Z
Locatie:
Campus De Wingerd
za 10-03-2018 15:00 Zuiderkempen Diamonds DSE B 39- 41 BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Sportpark Joris Verhaegen
za 10-03-2018 16:00 Phantoms Basket Boom HSE C 120- 57 BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Braxhall
za 10-03-2018 16:30 Herentals Dames Drie
Locatie:
Atheneum De Vesten
za 10-03-2018 16:45 BBC Okido Arendonk HSE C 63- 73 K. Vabco Mol BBC HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 10-03-2018 18:45 BBC Okido Arendonk HSE A 96- 67 Pitzemburg Mechelen HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
za 10-03-2018 20:45 BBC Okido Arendonk DSE A 46- 65 Hasselt BT DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 11-03-2018 09:00 Vabco Bulls BBC Okido U10 L
Locatie:
Rozenberginstituut

Week 11 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
wo 14-03-2018 20:30 BC Guco Lier Vzw HSE B 97- 72 BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Sporthal Sint Gummaruscollege
za 17-03-2018 09:30 Leopoldsburg A BBC Okido U10 J
Locatie:
't Geleeg
za 17-03-2018 14:00 Phantoms Basket Boom J16 B 75- 61 BBC Okido Arendonk J16 B
Competitie:
U16 Jongens Antwerpen Gew. B

Locatie:
Braxhall
za 17-03-2018 18:15 Oxaco BBC Boechout HSE B 62- 60 BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Sportpark Sneppenbos
za 17-03-2018 18:30 Koninklijke Herentalse BBC HSE B 75- 50 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Atheneum De Vesten
zo 18-03-2018 09:00 Basket Malle G12 B 37-116 BBC Okido Arendonk G12 A
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. R2 K

Locatie:
Sporthal Berckhoven
zo 18-03-2018 09:15 Dames Drie Red Vic Wilrijk Dames
Locatie:
Okido Sporthal
zo 18-03-2018 10:00 BBC Okido U10 L Baskas
Locatie:
Okido Sporthal
zo 18-03-2018 10:00 BBC Okido U10 Z Miners 5
Locatie:
Okido Sporth
zo 18-03-2018 11:00 Basket Malle DSE A 35- 64 BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Sporthal Berckhoven
zo 18-03-2018 11:00 BBC Schelle HSE B 99- 59 BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Sportschuur De Griene
zo 18-03-2018 12:00 BBC Okido Arendonk G12 B 29-126 Oxaco BBC Boechout G12 A
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. R2 L

Locatie:
Okido Sporthal
zo 18-03-2018 12:00 BBC Okido U10 X T&T Tigers
Locatie:
Okido Sporthal
zo 18-03-2018 12:30 BBC Musketiers Vremde Vzw J18 A 54- 64 BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Jongens Antwerpen Gew. B

Locatie:
Sporthal Don Bosco
zo 18-03-2018 13:00 BC Cobras Schoten-Brasschaat G14 A 52- 43 BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Sporthal De Zeurt
zo 18-03-2018 14:00 Basket Willebroek DSE B 84- 78 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Sporthal de Schalk
zo 18-03-2018 15:00 BBC Okido Arendonk J16 A 115- 34 BBC Croonen Lommel J16 A
Competitie:
U16 Jongens Landelijk R2 E

Locatie:
Okido Sporthal
zo 18-03-2018 17:00 BBC Okido Arendonk HSE B 72- 57 BBC Schelle HSE A
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal

Week 12 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 23-03-2018 21:45 AVVV Tassers Joh Basket 1
Locatie:
Okido Sporthal
za 24-03-2018 10:30 BBC Okido U10 X Mallstars
Locatie:
Okido Sporthal
za 24-03-2018 10:30 BBC Okido U10 J T&T Bears
Locatie:
Okido Sporthal
za 24-03-2018 10:30 Okido G-team Gent
Locatie:
Okidohal
za 24-03-2018 12:00 Oxaco BBC Boechout G12 A 96- 19 BBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. R2 L

Locatie:
Capenberg Oxaco Center
za 24-03-2018 12:30 BBC Okido Arendonk G12 A 109- 33 Basket Malle G12 B
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. R2 K

Locatie:
Okido Sporthal
za 24-03-2018 14:00 T&T Pumas BBC Okido U10 Z
Locatie:
St Victor
za 24-03-2018 14:00 T&T Tigers BBC Okido U10 L
Locatie:
St Victor
za 24-03-2018 14:45 BBC Okido Arendonk G14 A 87- 19 Essense Esbac G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Okido Sporthal
za 24-03-2018 16:45 BBC Okido Arendonk HSE C 61- 70 Basket Stabroek HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 24-03-2018 18:45 BBC Okido Arendonk HSE B 55- 66 Red Vic Wilrijk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 24-03-2018 20:45 BBC Okido Arendonk HSE A 83- 65 Koninklijke Herentalse BBC HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
zo 25-03-2018 10:30 BBC Okido Arendonk DSE B 74- 45 BBC Berlaar DSE A
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 25-03-2018 12:45 't Putteke AVVV Vets
Locatie:
Sporthal De Putting
zo 25-03-2018 13:00 BBC Okido Arendonk DSE A 57- 73 Notre Dame Leuven DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 25-03-2018 15:00 Willibies Antwerpen J16 A 59- 86 BBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Jongens Landelijk R2 E

Locatie:
Expohal
zo 25-03-2018 15:00 BBC Okido Arendonk HSE D 58- 69 BC Guco Lier Vzw HSE E
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Okido Sporthal

Week 13 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 30-03-2018 21:00 Duffel KBBC AVVV Tassers
Locatie:
Sporthal Rooienberg
vr 30-03-2018 21:45 AVVV Vets B.O.T. Schilde 2
Locatie:
Okido Sporthal
za 31-03-2018 11:00 Diamonds BBC Okido U10 L
Locatie:
Joris Verhaegen
za 31-03-2018 14:00 Red Stars Cats BBC Okido U10 Z
Locatie:
De Souverein / Lommel
za 31-03-2018 14:00 HBBC All Stars BBC Okido U10 J
Locatie:
Atheneum De Vesten

Week 14 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 06-04-2018 20:15 Sobabee Vets 2 AVVV Tassers
Locatie:
Sporthal Zwijndrecht
vr 06-04-2018 21:30 B.O.T. Schilde 2 AVVV Vets
Locatie:
K.A. Vennebos Schilde
za 07-04-2018 11:00 Campinia A BBC Okido U10 J
Locatie:
Sportpark Brasel
za 07-04-2018 20:30 Antwerp Dynamics vzw HSE A 64- 77 BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Expohal
za 07-04-2018 21:00 Mercurius BBC Berchem DSE A 41- 73 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Sporthal Het Rooi
zo 08-04-2018 10:30 BBC Okido U10 Z Vabco Lakers
Locatie:
Okido Sporth
zo 08-04-2018 10:30 BBC Okido U10 L U10 microben X
Locatie:
Okido Sporthal
zo 08-04-2018 13:00 BBC Okido Arendonk HSE C 70- 60 Basket Willebroek HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
zo 08-04-2018 15:00 BBC Okido Arendonk HSE D 56- 70 Basket Willebroek HSE E
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Okido Sporthal

Week 15 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
za 14-04-2018 10:45 BBC Okido Arendonk J16 B 59- 80 Aartselaar BBC J16 A
Competitie:
U16 Jongens Antwerpen Gew. B

Locatie:
Okido Sporthal
za 14-04-2018 12:45 BBC Okido Arendonk J18 A 58- 44 BBC Sint-Katelijne-Waver J18 A
Competitie:
U18 Jongens Antwerpen Gew. B

Locatie:
Okido Sporthal
za 14-04-2018 16:45 BBC Okido Arendonk HSE C 45- 98 Aartselaar BBC HSE A
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 14-04-2018 18:45 BBC Okido Arendonk HSE B 79- 64 Essense Esbac HSE A
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 14-04-2018 20:45 BBC Okido Arendonk DSE A 62- 73 Zuiderkempen Diamonds DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 15-04-2018 11:00 BBC Okido Arendonk DSE B 62- 46 Aartselaar BBC DSE B
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 15-04-2018 11:30 Miners 3 BBC Okido U10 X
Locatie:
College Beringen
zo 15-04-2018 13:00 BBC Okido Arendonk HSE D 70- 57 Essense Esbac HSE B
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Okido Sporthal
zo 15-04-2018 13:00 Mallstars BBC Okido U10 L
Locatie:
Berckhoven
zo 15-04-2018 14:00 Peer B BBC Okido U10 Z
Locatie:
College Peer
zo 15-04-2018 15:00 Fellows Ekeren BBC G12 B 87- 8 BBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. R2 L

Locatie:
Sporthal t Venneke
zo 15-04-2018 15:30 BBC Okido Arendonk HSE A 66- 74 Pitzemburg Mechelen HSE A
Competitie:
Play Offs Seniors Heren Antwerpen 1/2e Finale

Locatie:
Okido Sporthal

Week 16 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
wo 18-04-2018 20:30 Pitzemburg Mechelen HSE A 80- 72 BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
Play Offs Seniors Heren Antwerpen 1/2e Finale

Locatie:
Stedelijke Sporthal Winketkaai
za 21-04-2018 10:00 BBC Finas Geel G12 A 42- 60 BBC Okido Arendonk G12 A
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. R2 K

Locatie:
Axion
za 21-04-2018 14:00 KBBC T&T D'Vine Turnhout DSE A 70- 64 BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Sporthal St. Victor
za 21-04-2018 15:00 Bree Basket J16 A 40- 79 BBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Jongens Landelijk R2 E

Locatie:
Olympia Bree
za 21-04-2018 16:00 BBC Musketiers Vremde Vzw G12 A 33- 31 BBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. R2 L

Locatie:
Sporthal Don Bosco
za 21-04-2018 18:00 KBBC T&T D'Vine Turnhout HSE C 74- 66 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal St. Victor
zo 22-04-2018 14:00 Spartacus SCK Antwerpen HSE A 76- 65 BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal Kiel
zo 22-04-2018 17:00 BBC 708 Antwerpen HSE A 68- 53 BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Sporthal Roosendael

Week 17 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
za 28-04-2018 09:00 BBC Okido Arendonk G12 A Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G12 B
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. R2 K

Locatie:
Okido Sporthal
za 28-04-2018 09:00 Basket Malle J18 A BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Jongens Antwerpen Gew. B

Locatie:
Sporthal Berckhoven
za 28-04-2018 10:45 Koninklijke Herentalse BBC G14 A BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Atheneum De Vesten
za 28-04-2018 10:45 BBC Okido Arendonk G12 B Fellows Ekeren BBC G12 B
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. R2 L

Locatie:
Okido Sporthal
zo 29-04-2018 09:00 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G12 B BBC Okido Arendonk G12 A
Competitie:
U12 Gemengd Antwerpen Gew. R2 K

Locatie:
Sportpark Brasel
zo 29-04-2018 10:00 BBC Okido Arendonk DSE B Kangoeroes Basket Willebroek DSE D
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 29-04-2018 12:00 BBC Okido Arendonk HSE D Olicsa Antwerpen HSE B
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Okido Sporthal
zo 29-04-2018 14:00 BBC Okido Arendonk HSE C BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
zo 29-04-2018 16:00 BBC Okido Arendonk HSE B Basket Stabroek HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal

Week 18 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
za 05-05-2018 13:00 BBC Laakdal G14 A BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Sporthal Laakdal
za 05-05-2018 17:00 Zuiderkempen Diamonds HSE B BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Sportpark Joris Verhaegen
za 05-05-2018 19:00 Bonheiden Basketball HSE A BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal Berentrode
za 05-05-2018 19:30 BBC Okido Arendonk DSE B BBC Finas Geel DSE A
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 06-05-2018 11:00 BC Guco Lier Vzw HSE C BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal Sint Gummaruscollege
zo 06-05-2018 13:00 BC Cobras Schoten-Brasschaat J16 B BBC Okido Arendonk J16 B
Competitie:
U16 Jongens Antwerpen Gew. B

Locatie:
Sporthal De Zeurt