Week 31 2019

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
za 03-08-2019 17:00 BBC Okido Arendonk DSE B 55- 42 BBC Geel DSE A
Competitie:
BBC Okido Arendonk OEFEN

Locatie:
Okido Sporthal
za 03-08-2019 19:00 BBC Okido Arendonk DSE A 101- 62 Basket Lummen DSE C
Competitie:
BBC Okido Arendonk OEFEN

Locatie:
Okido Sporthal

Week 32 2019

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
zo 11-08-2019 14:00 BBC Okido Arendonk DSE A 57- 60 KB Oostende Bredene DSE A
Competitie:
Beker van Vlaanderen Dames Poule D

Locatie:
Okido Sporthal
zo 11-08-2019 16:00 BBC Okido Arendonk HSE A 68- 37 BC Vagant Kortrijk HSE A
Competitie:
Beker van Vlaanderen Heren Poule A

Locatie:
Okido Sporthal
zo 11-08-2019 18:00 BBC Okido Arendonk HSE B 98- 60 BBC Baskas Kasterlee HSE A
Competitie:
BBC Okido Arendonk OEFEN

Locatie:
Okido Sporthal

Week 33 2019

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 16-08-2019 20:00 Red Vic Wilrijk HSE A 83- 88 BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
Beker van Vlaanderen Heren Poule A

Locatie:
Sporthal Red Vic
vr 16-08-2019 21:00 Phantoms Basket Boom DSE B 89- 46 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
Beker van Vlaanderen Dames Poule D

Locatie:
Braxhall
za 17-08-2019 14:00 BBC Okido Arendonk HSE B 60- 78 KBBC T&T Turnhout HSE B
Competitie:
BBC Okido Arendonk OEFEN

Locatie:
Okido Sporthal
za 17-08-2019 18:00 KBBC Upkot Sparta Laarne DSE B 71- 61 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
Beker van Vlaanderen Dames Poule D

Locatie:
Gemeentelijke Sporthal Laarne

Week 34 2019

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
za 24-08-2019 16:00 Koninklijke Sint-Niklase Condors DSE A 20- 0 BFOR BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
Koninklijke Sint-Niklase Condors OEFEN

Locatie:
Sporthal De Witte Molen
za 24-08-2019 20:30 Clem Scherpenheuvel HSE A 80- 72 BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
Beker van Vlaanderen Heren Poule A

Locatie:
Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel
zo 25-08-2019 12:00 BBC Okido Arendonk HSE C 71- 68 KBBC T&T Turnhout HSE D
Competitie:
BBC Okido Arendonk OEFEN

Locatie:
Okido Sporthal
zo 25-08-2019 13:00 BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE B 93- 58 BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
BC Cobras Schoten-Brasschaat OEFEN

Locatie:
Sporthal De Zeurt
zo 25-08-2019 14:00 BBC Okido Arendonk DSE A 73- 63 Titans Basketball Bonheiden DSE A
Competitie:
Beker van Vlaanderen Dames Poule D

Locatie:
Okido Sporthal
zo 25-08-2019 16:00 BBC Okido Arendonk DSE B 76- 54 Titans Basketball Bonheiden DSE B
Competitie:
BBC Okido Arendonk OEFEN

Locatie:
Okido Sporthal

Week 35 2019

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
ma 26-08-2019 21:00 KBBC T&T Turnhout HSE B 59- 64 BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
BBC T&T D'Vine Turnhout OEFEN

Locatie:
Sporthal St. Victor
za 31-08-2019 14:30 BBC Okido Arendonk J18 A 72- 57 Bree Basket J18 A
Competitie:
U18 Niveau 2 A

Locatie:
Okido Sporthal
za 31-08-2019 16:00 Oxaco BBC Boechout DSE A 71- 64 BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
Beker van Antwerpen Dames 1/16 Finale

Locatie:
Sportpark Sneppenbos
za 31-08-2019 16:45 BBC Okido Arendonk HSE C 73- 75 BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE B
Competitie:
Beker van Antwerpen Heren 1/32 Finale

Locatie:
Okido Sporthal
za 31-08-2019 18:45 BBC Okido Arendonk HSE B 75- 83 Basket Stabroek HSE A
Competitie:
Beker van Antwerpen Heren 1/32 Finale

Locatie:
Okido Sporthal
za 31-08-2019 20:45 BBC Okido Arendonk HSE A 72- 59 Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE A
Competitie:
Beker van Vlaanderen Heren Poule A

Locatie:
Okido Sporthal
zo 01-09-2019 11:00 BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE A 48- 49 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
BC Cobras Schoten-Brasschaat OEFEN

Locatie:
Sporthal De Zeurt

Week 36 2019

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
ma 02-09-2019 20:30 BBC Okido Arendonk HSE B 43- 50 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
BBC Okido Arendonk OEFEN

Locatie:
Okido Sporthal
ma 02-09-2019 20:30 BBC Okido Arendonk HSE B 43- 50 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
BBC Okido Arendonk OEFEN

Locatie:
Okido Sporthal
za 07-09-2019 10:45 BBC Okido Arendonk G14 A 51- 54 Mercurius BBC Berchem G14 B
Competitie:
Beker van Antwerpen U14 Gemengd Poule H

Locatie:
Okido Sporthal
za 07-09-2019 12:45 BBC Okido Arendonk J18 A 83- 57 Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J18 A
Competitie:
U18 Niveau 2 A

Locatie:
Okido Sporthal
za 07-09-2019 14:45 BBC Okido Arendonk J18 B 36- 65 Basket Malle J18 A
Competitie:
U18 Niveau 4 I

Locatie:
Okido Sporthal
za 07-09-2019 16:45 BBC Okido Arendonk HSE C 75- 76 Horticult Kontich Wolves HSE D
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 07-09-2019 17:00 Duffel K.B.B.C. J18 A 82- 34 BBC Okido Arendonk J18 B
Competitie:
Beker van Antwerpen U18 Jongens Poule D

Locatie:
Sporthal Rooienberg
za 07-09-2019 18:45 BBC Okido Arendonk HSE B 67- 74 BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 07-09-2019 20:45 BBC Okido Arendonk HSE A 82- 73 BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
zo 08-09-2019 12:45 Sobabee Zwijndrecht J16 A 101- 41 BBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
Beker van Antwerpen U16 Jongens Poule B

Locatie:
Sporthal Zwijndrecht
zo 08-09-2019 13:30 BBC Okido Arendonk DSE A 71- 48 BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE B
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 08-09-2019 15:30 BBC Okido Arendonk DSE B 55- 43 BBC Schelle DSE A
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal

Week 37 2019

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 13-09-2019 21:45 Tassers 41-52 Wannabees
Locatie:
Okido Sporthal
za 14-09-2019 09:00 BBC Okido Arendonk G12 B 26- 74 KBBC T&T Turnhout G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 W

Locatie:
Okido Sporthal
za 14-09-2019 10:00 BasKet Tongeren J18 A 32- 65 BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Niveau 2 A

Locatie:
Pibo
za 14-09-2019 11:00 BBC Okido Arendonk G12 C 62- 21 KBBC T&T Turnhout G12 C
Competitie:
U12 Niveau 4 AL

Locatie:
Okido Sporthal
za 14-09-2019 12:30 BBC Makeba Mariaburg Brasschaat G12 A 17- 70 BBC Okido Arendonk G12 A
Competitie:
Beker van Antwerpen U12 Gemengd Poule E

Locatie:
Sporthal Mariaburg
za 14-09-2019 15:00 Nieuw Brabo Antwerpen J18 A 65- 45 BBC Okido Arendonk J18 C
Competitie:
U18 Niveau 4 E

Locatie:
Expohal
za 14-09-2019 17:00 BBC Musketiers Vremde Vzw J16 A 42- 79 BBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 G

Locatie:
Sporthal Don Bosco
za 14-09-2019 18:15 Gembo Borgerhout HSE D 76- 80 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal Luysbekelaar
za 14-09-2019 18:15 Fellows Ekeren BBC HSE B 59- 43 BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal t Venneke
za 14-09-2019 20:30 Fellows Ekeren BBC HSE A 68- 80 BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Sporthal t Venneke
za 14-09-2019 20:30 Gembo Borgerhout DSE A 67- 54 BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Sporthal Luysbekelaar
zo 15-09-2019 12:00 K. Vabco Mol BBC J18 B 42- 66 BBC Okido Arendonk J18 B
Competitie:
U18 Niveau 4 I

Locatie:
Sporthal Rozenberginstituut
zo 15-09-2019 14:00 Basket Malle G14 A 63- 54 BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 P

Locatie:
Sporthal Berckhoven
zo 15-09-2019 16:15 Notre Dame Leuven DSE A 51- 55 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Campus Redingenhof

Week 38 2019

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 20-09-2019 21:30 ABBC21 56-69 BBC Okido
Locatie:
Sporthal De Twee Ringen
vr 20-09-2019 21:45 Wannabees 65-36 Tassers
Locatie:
Sporthal Red Vic Wilrijk
za 21-09-2019 12:00 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G12 A 29-110 BBC Okido Arendonk G12 A
Competitie:
U12 Niveau 3 E

Locatie:
Sportpark Brasel
za 21-09-2019 13:00 Bree Basket J18 A 46- 60 BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Niveau 2 A

Locatie:
Olympia Bree
za 21-09-2019 13:30 Gembo Borgerhout G14 B 81- 34 BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 P

Locatie:
Sporthal Luysbekelaar
za 21-09-2019 14:00 Red Vic Wilrijk J16 A 69- 36 BBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 G

Locatie:
Sporthal Red Vic
za 21-09-2019 16:00 BBC Baskas Kasterlee G12 A 36- 35 BBC Okido Arendonk G12 C
Competitie:
U12 Niveau 4 AL

Locatie:
Sporthal De Vlieger
za 21-09-2019 16:00 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G12 B 57- 52 BBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 W

Locatie:
Sportpark Brasel
za 21-09-2019 16:30 Peer BBC vzw J18 A 37- 72 BBC Okido Arendonk J18 B
Competitie:
U18 Niveau 4 I

Locatie:
College Peer
za 21-09-2019 18:30 Nieuw Brabo Antwerpen HSE B 75- 82 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Expohal
za 21-09-2019 20:00 Bot Schilde HSE A 94- 65 BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal KTA Vennebos
za 21-09-2019 20:15 Mercurius BBC Berchem DSE A 58- 23 BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Sporthal Het Rooi
za 21-09-2019 20:45 Nieuw Brabo Antwerpen HSE A 72- 75 BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Expohal
zo 22-09-2019 09:00 U10 Falcons Lommel Red Angels
Locatie:
Okido Sporthal
zo 22-09-2019 11:15 BBC Okido Arendonk J18 C 49- 43 Phantoms Basket Boom J18 D
Competitie:
U18 Niveau 4 E

Locatie:
Okido Sporthal
zo 22-09-2019 15:00 Hasselt BT DSE A 57- 54 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Stedelijke sportschuur Kuringen

Week 39 2019

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 27-09-2019 21:45 Ouw Belgen 51-57 BBC Okido
Locatie:
Sporthal Berentrode
za 28-09-2019 09:00 BBC Okido Arendonk J18 C 61- 83 BC Cobras Schoten-Brasschaat J18 A
Competitie:
U18 Niveau 4 E

Locatie:
Okido Sporthal
za 28-09-2019 09:00 BBC Okido Arendonk G12 C 38- 35 K. Vabco Mol BBC G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 AL

Locatie:
Okido Sporthal
za 28-09-2019 10:45 BBC Okido Arendonk J18 B 77- 70 BBC Geel J18 A
Competitie:
U18 Niveau 4 I

Locatie:
Okido Sporthal
za 28-09-2019 10:45 BBC Okido Arendonk G14 A 72- 30 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G14 C
Competitie:
U14 Niveau 4 P

Locatie:
Okido Sporthal
za 28-09-2019 12:45 BBC Okido Arendonk J18 A 61- 67 BBC Croonen Lommel J18 A
Competitie:
U18 Niveau 2 A

Locatie:
Okido Sporthal
za 28-09-2019 13:30 HBBC Warriors U10 Hawks
Locatie:
De Vesten
za 28-09-2019 14:45 BBC Okido Arendonk J16 A 31- 67 Antwerp Giants J16 B
Competitie:
U16 Niveau 3 G

Locatie:
Okido Sporthal
za 28-09-2019 16:45 BBC Okido Arendonk DSE B 40- 47 BC Guco Lier Vzw DSE B
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
za 28-09-2019 17:00 Diamonds Raptors U10 Falcons
Locatie:
Sportpark Joris Verhaegen
za 28-09-2019 18:45 BBC Okido Arendonk HSE A 84- 66 Basket Willebroek HSE B
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
za 28-09-2019 20:45 BBC Okido Arendonk HSE B 64- 54 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
zo 29-09-2019 09:15 BBC Okido Arendonk G12 A 40- 79 BC Guco Lier Vzw G12 A
Competitie:
U12 Niveau 3 E

Locatie:
Okido Sporthal
zo 29-09-2019 11:15 BBC Okido Arendonk G12 B 37-103 Basket Malle G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 W

Locatie:
Okido Sporthal
zo 29-09-2019 13:00 Mallstars U10 Eagles
Locatie:
Sportpark Brasel
zo 29-09-2019 13:30 BBC Okido Arendonk DSE A 89- 44 BC Guco Lier Vzw DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 29-09-2019 15:30 BBC Okido Arendonk HSE C 58- 48 Basket Willebroek HSE D
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal

Week 40 2019

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 04-10-2019 20:30 BBC Scheppers 49-41 Tassers
Locatie:
Scheppersinstituut
vr 04-10-2019 20:30 Horticult Kontich Wolves HSE D 49-107 BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
Beker van Antwerpen Heren 1/32 Finale

Locatie:
Sporthal Sint Rita
vr 04-10-2019 21:00 BBC Campinia - De Kemphanen 61-83 BBC Okido
Locatie:
Sporthal Boesdijkhof
za 05-10-2019 11:00 Basket Willebroek J18 A 65- 73 BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Niveau 2 A

Locatie:
Sporthal de Schalk
za 05-10-2019 15:00 Gembo Borgerhout G12 A 69- 32 BBC Okido Arendonk G12 A
Competitie:
U12 Niveau 3 E

Locatie:
Sporthal Luysbekelaar
zo 06-10-2019 09:00 KBBC T&T Turnhout G12 B 50- 27 BBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 W

Locatie:
Sporthal St. Victor
zo 06-10-2019 09:00 BC Cobras Schoten-Brasschaat G14 A 70- 24 BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 P

Locatie:
Sporthal De Zeurt
zo 06-10-2019 11:00 KBBC T&T Turnhout G12 C 26- 40 BBC Okido Arendonk G12 C
Competitie:
U12 Niveau 4 AL

Locatie:
Sporthal St. Victor
zo 06-10-2019 11:00 Basket Malle J18 A 87- 41 BBC Okido Arendonk J18 B
Competitie:
U18 Niveau 4 I

Locatie:
Sporthal Berckhoven
zo 06-10-2019 13:00 KBBC T&T Turnhout J16 A 73- 76 BBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 G

Locatie:
Sporthal St. Victor
zo 06-10-2019 14:00 U10 Eagles T&T Bears
Locatie:
Okido Sporthal
zo 06-10-2019 14:00 U10 Falcons Miners Beringen 3
Locatie:
Okido Sporthal
zo 06-10-2019 16:00 U10 Hawks Blue Panters Malle
Locatie:
Okido Sporthal

Week 41 2019

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 11-10-2019 21:30 Kontich 2 57-45 BBC Okido
Locatie:
Sporthal Sint-Rita
vr 11-10-2019 21:45 Tassers 64-47 De Stamgasten
Locatie:
Okido Sporthal
za 12-10-2019 09:00 BBC Okido Arendonk G12 C 64- 22 BBC Laakdal G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 AL

Locatie:
Okido Sporthal
za 12-10-2019 09:00 BBC Okido Arendonk J18 C 20- 0 BFOR Willibies Antwerpen J18 B
Competitie:
U18 Niveau 4 E

Locatie:
Okido Sporthal
za 12-10-2019 10:45 BBC Okido Arendonk G12 B 21-128 Koninklijke Herentalse BBC G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 W

Locatie:
Okido Sporthal
za 12-10-2019 10:45 BBC Okido Arendonk J18 B 58- 48 BBC Laakdal J18 A
Competitie:
U18 Niveau 4 I

Locatie:
Okido Sporthal
za 12-10-2019 12:45 BBC Okido Arendonk J18 A 80- 67 Basket Willebroek J18 A
Competitie:
U18 Niveau 2 A

Locatie:
Okido Sporthal
za 12-10-2019 13:30 BBC Baskas U10 Eagles
Locatie:
De Vlieger
za 12-10-2019 14:45 BBC Okido Arendonk J16 A 53- 33 BC Guco Lier Vzw J16 B
Competitie:
U16 Niveau 3 G

Locatie:
Okido Sporthal
za 12-10-2019 16:45 BBC Okido Arendonk HSE C 67- 54 Basket Stabroek HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 12-10-2019 18:45 BBC Okido Arendonk DSE A 54- 70 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
za 12-10-2019 20:45 BBC Okido Arendonk HSE A 72- 83 BBC Geel HSE B
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
zo 13-10-2019 09:00 U10 Falcons T&T Tigers
Locatie:
Okido Sporthal
zo 13-10-2019 09:15 BBC Okido Arendonk G12 A 35- 73 Oxaco BBC Boechout G12 A
Competitie:
U12 Niveau 3 E

Locatie:
Okido Sporthal
zo 13-10-2019 11:15 BBC Okido Arendonk G14 A 65- 43 KBBC T&T Turnhout G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 P

Locatie:
Okido Sporthal
zo 13-10-2019 13:30 BBC Okido Arendonk HSE B 59- 88 Basket Stabroek HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
zo 13-10-2019 15:30 BBC Okido Arendonk DSE B 63- 51 Antwerp Giants DSE C
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal

Week 42 2019

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 18-10-2019 21:00 Hojé 30+ Tassers
Locatie:
Sporthal Winketkaai
vr 18-10-2019 21:45 BBC Okido 61-58 Klavermannen
Locatie:
Okido Sporthal
za 19-10-2019 12:00 Phantoms Basket Boom J18 D 40- 53 BBC Okido Arendonk J18 C
Competitie:
U18 Niveau 4 E

Locatie:
Braxhall
za 19-10-2019 17:45 DBC Houthalen DSE B 68- 59 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Gemeentelijke Sporthal Lakerveld
za 19-10-2019 18:00 Mercurius BBC Berchem J18 A 55- 56 BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Niveau 2 A

Locatie:
Sporthal Het Rooi
za 19-10-2019 18:15 Fellows Ekeren BBC HSE D 67- 59 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal t Venneke
zo 20-10-2019 13:00 Lommel Red Stars U10 Eagles
Locatie:
De Souverein
zo 20-10-2019 13:00 T&T Bambi's U10 Hawks
Locatie:
Sporthal Sint-Victor
zo 20-10-2019 14:00 BBC Okido Arendonk J16 A 57- 82 Red Vic Wilrijk J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 G

Locatie:
Okido Sporthal
zo 20-10-2019 14:00 BBC Okido Arendonk G14 A 58- 53 Gembo Borgerhout G14 B
Competitie:
U14 Niveau 4 P

Locatie:
Okido Sporthal
zo 20-10-2019 15:15 Gembo Borgerhout HSE C 75- 63 BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal Luysbekelaar
zo 20-10-2019 16:00 BBC Okido Arendonk J18 B 69- 40 Peer BBC vzw J18 A
Competitie:
U18 Niveau 4 I

Locatie:
Okido Sporthal
zo 20-10-2019 16:00 BBC Okido Arendonk G12 C 37- 36 BBC Baskas Kasterlee G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 AL

Locatie:
Okido Sporthal
zo 20-10-2019 17:00 Basket Malle HSE A 93- 71 BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Sporthal Berckhoven

Week 43 2019

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 25-10-2019 19:30 Shoot 48-52 BBC Okido
Locatie:
Den Willecom
vr 25-10-2019 21:15 Sertec 57-42 Tassers
Locatie:
Den Willecom
za 26-10-2019 13:00 Duffel K.B.B.C. J18 B 54- 56 BBC Okido Arendonk J18 C
Competitie:
U18 Niveau 4 E

Locatie:
Sporthal Rooienberg
za 26-10-2019 13:00 BBC Campinia U10C U10 Hawks
Locatie:
Brasel
za 26-10-2019 14:30 BBC Okido Arendonk J18 A 59- 79 KBBC Zolder vzw J18 A
Competitie:
U18 Niveau 2 A

Locatie:
Okido Sporthal
za 26-10-2019 16:45 BBC Okido Arendonk HSE C 64- 60 Vriendenhof Walem HSE B
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 26-10-2019 18:45 BBC Okido Arendonk HSE B 83- 58 BBC Lyra Nila Nijlen HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 26-10-2019 20:45 BBC Okido Arendonk HSE A 98- 87 Vriendenhof Walem HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
zo 27-10-2019 09:00 BBC Okido Arendonk G12 B 52- 60 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 W

Locatie:
Okido Sporthal
zo 27-10-2019 09:00 BBC Okido Arendonk G12 A 106- 15 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G12 A
Competitie:
U12 Niveau 3 E

Locatie:
Okido Sporthal
zo 27-10-2019 11:00 BBC Okido Arendonk DSE B 40-101 Phantoms Basket Boom DSE C
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
zo 27-10-2019 13:00 BBC Okido Arendonk DSE A 75- 63 Duffel K.B.B.C. DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal

Week 44 2019

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 01-11-2019 21:45 BBC Okido Makeba
Locatie:
Okido Sporthal
za 02-11-2019 09:30 BBC Okido Arendonk G12 A 42- 82 Sobabee Zwijndrecht G12 A
Competitie:
Beker van Antwerpen U12 Gemengd Poule E

Locatie:
Okido Sporthal
za 02-11-2019 11:30 BBC Okido Arendonk J18 B 30- 77 BBC Lyra Nila Nijlen J18 A
Competitie:
Beker van Antwerpen U18 Jongens Poule D

Locatie:
Okido Sporthal
za 02-11-2019 13:30 BBC Okido Arendonk J16 A 41- 66 Antwerp Giants J16 B
Competitie:
Beker van Antwerpen U16 Jongens Poule B

Locatie:
Okido Sporthal
za 02-11-2019 15:00 BBC Croonen Lommel J18 A 64- 64 BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Niveau 2 A

Locatie:
De Souverein Lommel
za 02-11-2019 18:30 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen DSE C 74- 46 BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Stedelijke Sporthal Winketkaai
za 02-11-2019 19:00 Zuiderkempen Diamonds HSE A 63- 71 BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Sportpark Joris Verhaegen
za 02-11-2019 19:00 Mercurius BBC Berchem HSE B 67- 63 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal Linkeroever
za 02-11-2019 21:00 Mercurius BBC Berchem HSE A 73- 62 BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal Linkeroever
za 02-11-2019 21:00 Zuiderkempen Diamonds DSE A 62- 68 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Sportpark Joris Verhaegen
zo 03-11-2019 13:00 Lommel Red Angels U10 Falcons
Locatie:
De Souverein

Week 45 2019

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 08-11-2019 21:15 Klavermannen BBC Okido
Locatie:
Bruultjeshoek
vr 08-11-2019 21:45 Tassers BBC Scheppers
Locatie:
Okido Sporthal
zo 10-11-2019 10:00 BBC Okido Arendonk DSE B 47- 56 Basket Willebroek DSE C
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
zo 10-11-2019 12:00 BBC Okido Arendonk J18 A 72- 59 BasKet Tongeren J18 A
Competitie:
U18 Niveau 2 A

Locatie:
Okido Sporthal
zo 10-11-2019 14:00 BBC Okido Arendonk DSE A 77- 55 Basket Willebroek DSE B
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 10-11-2019 16:00 BBC Okido Arendonk HSE A 114- 82 BC Guco Lier Vzw HSE C
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
zo 10-11-2019 18:00 BBC Okido Arendonk HSE B 91- 74 Red Vic Wilrijk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
zo 10-11-2019 20:00 BBC Okido Arendonk HSE C 75- 76 Telstar B.B.C. Mechelen HSE B
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal

Week 46 2019

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
ma 11-11-2019 09:30 BBC Okido Arendonk J18 C 55- 72 Nieuw Brabo Antwerpen J18 A
Competitie:
U18 Niveau 4 E

Locatie:
Okido Sporthal
ma 11-11-2019 11:30 BBC Okido Arendonk G12 B 79- 39 BBC Geel G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 W

Locatie:
Okido Sporthal
ma 11-11-2019 11:30 BBC Okido Arendonk J18 B 78- 52 K. Vabco Mol BBC J18 B
Competitie:
U18 Niveau 4 I

Locatie:
Okido Sporthal
ma 11-11-2019 13:30 BBC Okido Arendonk G14 A 37- 56 Basket Malle G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 P

Locatie:
Okido Sporthal
ma 11-11-2019 13:30 BBC Okido Arendonk G12 A 56- 51 KBBC T&T Turnhout G12 A
Competitie:
U12 Niveau 3 E

Locatie:
Okido Sporthal
ma 11-11-2019 15:30 BBC Okido Arendonk J16 A 94- 41 BBC Musketiers Vremde Vzw J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 G

Locatie:
Okido Sporthal
za 16-11-2019 11:00 BBC Laakdal G12 A 24- 48 BBC Okido Arendonk G12 C
Competitie:
U12 Niveau 4 AL

Locatie:
Sporthal Laakdal
za 16-11-2019 13:00 BBC Laakdal J18 A 20- 0 BFOR BBC Okido Arendonk J18 B
Competitie:
U18 Niveau 4 I

Locatie:
Sporthal Laakdal
za 16-11-2019 14:00 Koninklijke Herentalse BBC G12 A 109- 15 BBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 W

Locatie:
Atheneum De Vesten
za 16-11-2019 14:00 BC Guco Lier Vzw J16 B 47- 52 BBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 G

Locatie:
Sporthal Stadspark
za 16-11-2019 15:00 Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J18 A 46-105 BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Niveau 2 A

Locatie:
Sporthal Koninklijk Atheneum Sint-Truiden
za 16-11-2019 20:45 BBC Okido Arendonk DSE B 61- 73 BBC Lyra Nila Nijlen DSE A
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
zo 17-11-2019 09:00 U10 Falcons Diamonds Raptors
Locatie:
Okido Sporthal
zo 17-11-2019 09:30 BBC Okido Oud Brabo
Locatie:
Okido Sporthal
zo 17-11-2019 10:45 U10 Hawks HBBC Warriors
Locatie:
Okido Sporthal
zo 17-11-2019 11:15 Tassers Echo Basketball
Locatie:
Okido Sporthal
zo 17-11-2019 12:30 U10 Eagles Mallstars
Locatie:
Okido Sporthal
zo 17-11-2019 12:30 Willibies Antwerpen J18 B 56- 69 BBC Okido Arendonk J18 C
Competitie:
U18 Niveau 4 E

Locatie:
Buurtcentrum Cortina
zo 17-11-2019 13:00 KBBC T&T Turnhout G14 A 66- 54 BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 P

Locatie:
Sporthal St. Victor
zo 17-11-2019 16:00 BBC Coveco Niel HSE A 62- 67 BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
Beker van Antwerpen Heren 1/16 Finale

Locatie:
Gemeentelijke Sporthal Niel

Week 47 2019

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 22-11-2019 21:15 Gnoes United Tassers
Locatie:
Bruultjeshoek
vr 22-11-2019 21:45 BBC Okido GB Stars
Locatie:
Okido Sporthal
za 23-11-2019 10:30 Miners Beringen 3 U10 Falcons
Locatie:
College Beringen
za 23-11-2019 18:45 BBC Okido Arendonk DSE A 84- 65 Antwerp Giants DSE B
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
za 23-11-2019 20:45 BBC Okido Arendonk HSE A 88- 90 Antwerp Giants HSE C
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
zo 24-11-2019 09:00 BBC Okido Arendonk J18 C 20- 0 BFOR Duffel K.B.B.C. J18 B
Competitie:
U18 Niveau 4 E

Locatie:
Okido Sporthal
zo 24-11-2019 09:00 BBC Okido Arendonk G12 A 41- 62 Gembo Borgerhout G12 A
Competitie:
U12 Niveau 3 E

Locatie:
Okido Sporthal
zo 24-11-2019 09:30 Blue Panters Malle U10 Hawks
Locatie:
Sporthal Berckhoven
zo 24-11-2019 11:00 T&T Bears U10 Eagles
Locatie:
Sint-Victor
zo 24-11-2019 11:00 BBC Okido Arendonk G14 A 28- 95 BC Cobras Schoten-Brasschaat G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 P

Locatie:
Okido Sporthal
zo 24-11-2019 11:00 BBC Okido Arendonk J16 A 51- 68 KBBC T&T Turnhout J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 G

Locatie:
Okido Sporthal
zo 24-11-2019 13:30 BBC Okido Arendonk J18 A 71- 63 Mercurius BBC Berchem J18 A
Competitie:
U18 Niveau 2 A

Locatie:
Okido Sporthal
zo 24-11-2019 15:30 BBC Okido Arendonk HSE C 57- 72 Zuiderkempen Diamonds HSE B
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
zo 24-11-2019 17:30 BBC Okido Arendonk HSE B 76- 61 Phantoms Basket Boom HSE C
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal

Week 48 2019

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 29-11-2019 21:45 BBC Okido Vabco Mol 2
Locatie:
Okido Sporthal
za 30-11-2019 10:00 BBC Geel J18 A 96- 44 BBC Okido Arendonk J18 B
Competitie:
U18 Niveau 4 I

Locatie:
Axion
za 30-11-2019 11:00 KBBC Zolder vzw J18 A 71- 60 BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Niveau 2 A

Locatie:
Sporthal Zolder
za 30-11-2019 12:30 Basket Malle G12 A 97- 25 BBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 W

Locatie:
Sporthal Berckhoven
za 30-11-2019 13:00 Antwerp Giants J16 B 82- 46 BBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 G

Locatie:
Heylen Vastgoed Basketcampus
za 30-11-2019 18:00 KBBC T&T Turnhout HSE B 76- 50 BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal St. Victor
za 30-11-2019 18:15 B.C. Gems Diepenbeek DSE A 79- 83 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Demerstrand
za 30-11-2019 20:45 BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE A 61- 76 BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Sporthal De Zeurt
zo 01-12-2019 09:00 U10 Hawks BBC Campinia U10C
Locatie:
Okido Sporthal
zo 01-12-2019 10:00 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G14 C 28- 47 BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 P

Locatie:
Sportpark Brasel
zo 01-12-2019 10:00 K. Vabco Mol BBC G12 B 33- 48 BBC Okido Arendonk G12 C
Competitie:
U12 Niveau 4 AL

Locatie:
Sporthal Rozenberginstituut
zo 01-12-2019 11:00 U10 Eagles BBC Baskas
Locatie:
Okido Sporthal
zo 01-12-2019 11:00 T&T Tigers U10 Falcons
Locatie:
Sporthal Sint-Victor
zo 01-12-2019 12:45 BC Guco Lier Vzw G12 A 98- 31 BBC Okido Arendonk G12 A
Competitie:
U12 Niveau 3 E

Locatie:
Sporthal Stadspark
zo 01-12-2019 13:00 BC Cobras Schoten-Brasschaat J18 A 85- 53 BBC Okido Arendonk J18 C
Competitie:
U18 Niveau 4 E

Locatie:
Sporthal De Zeurt
zo 01-12-2019 15:00 BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE B 80- 54 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal De Zeurt

Week 49 2019

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
do 05-12-2019 21:15 Echo Basketball Tassers
Locatie:
Sporthal Rivierenland
za 07-12-2019 11:00 BBC Croonen Lommel G12 D 28- 79 BBC Okido Arendonk G12 C
Competitie:
U12 Niveau 4 AL

Locatie:
De Souverein Lommel
za 07-12-2019 12:00 KBBC T&T Turnhout G12 A 66- 32 BBC Okido Arendonk G12 A
Competitie:
U12 Niveau 3 E

Locatie:
Sporthal St. Victor
za 07-12-2019 14:15 U10 Hawks T&T Bambi's
Locatie:
Okido Sporthal
za 07-12-2019 14:15 U10 Eagles Lommel Red Stars
Locatie:
Okido Sporthal
za 07-12-2019 16:00 KBBC T&T Turnhout DSE A 71- 55 BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Sporthal St. Victor
za 07-12-2019 16:00 BBC Geel G12 A 36- 61 BBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 W

Locatie:
Axion
za 07-12-2019 16:45 BBC Okido Arendonk HSE B 59- 74 Duffel K.B.B.C. HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 07-12-2019 18:45 BBC Okido Arendonk HSE A 82- 67 Oxaco BBC Boechout HSE B
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
za 07-12-2019 20:45 BBC Okido Arendonk DSE A 56- 67 Basket Lummen DSE B
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 08-12-2019 14:00 Oud Brabo BBC Okido
Locatie:
Sporthal De Rode Loop
zo 08-12-2019 14:00 Oxaco BBC Boechout G12 A 95- 18 BBC Okido Arendonk G12 A
Competitie:
U12 Niveau 3 E

Locatie:
Sportpark Sneppenbos

Week 50 2019

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
za 14-12-2019 09:30 BBC Okido Arendonk G12 A 66- 45 Fellows Ekeren BBC G12 A
Competitie:
Beker van Antwerpen U12 Gemengd Poule E

Locatie:
Okido Sporthal
za 14-12-2019 09:30 BBC Okido Arendonk G12 C 79- 28 BBC Croonen Lommel G12 D
Competitie:
U12 Niveau 4 AL

Locatie:
Okido Sporthal
za 14-12-2019 18:00 Sobabee Zwijndrecht HSE B 62- 46 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal Zwijndrecht
za 14-12-2019 20:30 BC Grimbergen DSE A 58- 63 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Sporthal J. Vertommen
za 14-12-2019 20:30 Aartselaar BBC DSE A 78- 42 BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Sporthal De Twee Ringen
za 14-12-2019 20:30 Sobabee Zwijndrecht HSE A 64- 76 BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Sporthal Zwijndrecht
zo 15-12-2019 14:00 K. Vabco Mol BBC HSE B 67- 58 BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal Rozenberginstituut

Week 51 2019

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
ma 16-12-2019 20:30 BBC Berlaar BBC Okido
Locatie:
Sporthal 't Stapveld
wo 18-12-2019 19:30 BC Oostende J18 A 103- 71 BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
Beker van Vlaanderen U18 Jongens 1/16 Finale

Locatie:
De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
vr 20-12-2019 21:00 BBC Okido Arendonk HSE A 87- 68 Titans Basketball Bonheiden HSE A
Competitie:
Beker van Antwerpen Heren 1/8 Finale

Locatie:
Okido Sporthal
vr 20-12-2019 21:15 28Twintig Tassers
Locatie:
Bruultjeshoek
za 21-12-2019 11:30 Gembo Borgerhout J18 B 64- 51 BBC Okido Arendonk J18 B
Competitie:
Beker van Antwerpen U18 Jongens Poule D

Locatie:
Sporthal Luysbekelaar
za 21-12-2019 13:00 Titans Basketball Bonheiden DSE A 81- 40 BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Sporthal Berentrode
za 21-12-2019 14:00 BBC Lyra Nila Nijlen G14 B 57- 41 BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
Beker van Antwerpen U14 Gemengd Poule H

Locatie:
Gemeentelijke Sporthal Nijlen
zo 22-12-2019 11:00 BBC Okido Arendonk J16 A 70- 40 Basket Stabroek J16 A
Competitie:
Beker van Antwerpen U16 Jongens Poule B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 22-12-2019 13:00 BBC Okido Arendonk HSE C 72- 59 Oxaco BBC Boechout HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal

Week 01 2020

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
za 04-01-2020 18:15 Horticult Kontich Wolves HSE D 51- 48 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal Sint Rita
za 04-01-2020 18:30 BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE B 70- 62 BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal Mariaburg
za 04-01-2020 20:30 BBC Schelle DSE A 46- 68 BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Sportschuur De Griene
za 04-01-2020 20:30 BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE A 57- 70 BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Sporthal Mariaburg
zo 05-01-2020 09:30 BBC Okido Arendonk G14 A 26- 74 Antwerp Giants G14 B
Competitie:
Beker van Antwerpen U14 Gemengd 1/16 Finale

Locatie:
Okido Sporthal
zo 05-01-2020 11:30 BBC Okido Arendonk J18 B 58- 65 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen J18 A
Competitie:
Beker van Antwerpen U18 Jongens Voorronde

Locatie:
Okido Sporthal
zo 05-01-2020 13:00 BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE B 49- 54 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Sporthal De Zeurt

Week 02 2020

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 10-01-2020 21:45 Vabco Mol 2 BBC Okido
Locatie:
Sporthal Rozenberg SO
za 11-01-2020 09:00 BBC Musketiers Vremde Vzw J16 A 43- 97 BBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 R2 G

Locatie:
Sporthal Don Bosco
za 11-01-2020 11:00 Duffel K.B.B.C. G12 A 57- 52 BBC Okido Arendonk G12 A
Competitie:
U12 Niveau 3B R2 H

Locatie:
Sporthal Rooienberg
za 11-01-2020 11:00 Stella Artois Leuven Bears J18 A 51- 93 BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Niveau 1 R2 D

Locatie:
Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
za 11-01-2020 12:00 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie J18 A 59- 56 BBC Okido Arendonk J18 B
Competitie:
U18 Niveau 4B R2 H

Locatie:
Sportpark Brasel
za 11-01-2020 14:00 BBC Lyra Nila Nijlen G14 B 57- 32 BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 R2 K

Locatie:
Gemeentelijke Sporthal Nijlen
za 11-01-2020 14:30 Basket Hema SKW G12 A 38- 48 BBC Okido Arendonk G12 C
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 J

Locatie:
TC Heiveld hal 3
zo 12-01-2020 10:00 BBC Okido Arendonk DSE B 56- 63 Gembo Borgerhout DSE A
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
zo 12-01-2020 11:30 BC Cobras Schoten-Brasschaat G12 C 20- 50 BBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 K

Locatie:
Sportoase Elshout
zo 12-01-2020 12:00 BBC Okido Arendonk HSE B 77- 79 Fellows Ekeren BBC HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
zo 12-01-2020 14:00 BBC Okido Arendonk DSE A 82- 45 Notre Dame Leuven DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 12-01-2020 16:00 BBC Okido Arendonk HSE A 83- 66 Fellows Ekeren BBC HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
zo 12-01-2020 18:00 BBC Okido Arendonk HSE C 59- 63 Gembo Borgerhout HSE D
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal

Week 03 2020

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 17-01-2020 21:45 Tassers Gnoes United
Locatie:
Okido Sporthal
za 18-01-2020 09:00 BBC Okido Arendonk G14 A 36- 65 Koninklijke Herentalse BBC G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 R2 K

Locatie:
Okido Sporthal
za 18-01-2020 09:00 BBC Okido Arendonk G12 C 23- 72 Red Vic Wilrijk G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 J

Locatie:
Okido Sporthal
za 18-01-2020 10:45 BBC Okido Arendonk J18 B 64- 67 BBC Optima Tessenderlo J18 A
Competitie:
U18 Niveau 4B R2 H

Locatie:
Okido Sporthal
za 18-01-2020 10:45 BBC Okido Arendonk G12 B 22- 73 BBC Baskas Kasterlee G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 K

Locatie:
Okido Sporthal
za 18-01-2020 12:45 BBC Okido Arendonk J18 A 77- 63 KBBC Miners Beringen J18 A
Competitie:
U18 Niveau 1 R2 D

Locatie:
Okido Sporthal
za 18-01-2020 14:45 BBC Okido Arendonk J16 A 53- 41 BBC Makeba Mariaburg Brasschaat J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 R2 G

Locatie:
Okido Sporthal
za 18-01-2020 16:45 BBC Okido Arendonk HSE C 72- 60 Nieuw Brabo Antwerpen HSE B
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 18-01-2020 18:45 BBC Okido Arendonk HSE B 79- 64 Bot Schilde HSE A
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 18-01-2020 20:45 BBC Okido Arendonk HSE A 82- 71 Nieuw Brabo Antwerpen HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
zo 19-01-2020 11:15 BBC Okido Arendonk G12 A 77- 51 Antwerp Wolf Pack G12 A
Competitie:
U12 Niveau 3B R2 H

Locatie:
Okido Sporthal
zo 19-01-2020 13:30 BBC Okido Arendonk DSE A 66- 65 Hasselt BT DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal

Week 04 2020

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 24-01-2020 21:45 BBC Okido Kontich 2
Locatie:
Okido Sporthal
za 25-01-2020 11:00 Wuustwezel BBC G12 A 12- 96 BBC Okido Arendonk G12 A
Competitie:
Beker van Antwerpen U12 Gemengd Voorronde

Locatie:
Sporthal Wuustwezel
za 25-01-2020 13:00 Basket Stabroek G12 A 98- 30 BBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 K

Locatie:
Sporthal Attenhoven
za 25-01-2020 15:00 BBC Croonen Lommel J18 A 75- 74 BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Niveau 1 R2 D

Locatie:
De Souverein Lommel
za 25-01-2020 18:00 BC Guco Lier Vzw DSE A 57- 72 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Sporthal Stadspark
za 25-01-2020 20:30 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A 48- 51 BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sportpark Brasel
zo 26-01-2020 09:30 BBC Okido Arendonk J16 A 48- 69 Gembo Borgerhout J16 B
Competitie:
Beker van Antwerpen U16 Jongens 1/8 Finale

Locatie:
Okido Sporthal
zo 26-01-2020 11:00 BC Guco Lier Vzw DSE B 53- 43 BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Sporthal Stadspark
zo 26-01-2020 13:00 Basket Malle G12 B 54- 34 BBC Okido Arendonk G12 C
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 J

Locatie:
Sporthal Berckhoven
zo 26-01-2020 13:00 Basket Willebroek HSE B 77-101 BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Gem. sporthal Klein Willebroek
zo 26-01-2020 15:00 Basket Willebroek HSE D 79- 48 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Gem. sporthal Klein Willebroek

Week 05 2020

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 31-01-2020 21:45 BBC Okido BBC Berlaar
Locatie:
Okido Sporthal
za 01-02-2020 09:45 BBC Okido Arendonk G12 C KBBC T&T Turnhout G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 J

Locatie:
Okido Sporthal
za 01-02-2020 10:45 BBC Okido Arendonk G12 B Kangoeroes Pitzemburg Mechelen G12 C
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 K

Locatie:
Okido Sporthal
za 01-02-2020 11:00 Alfa 2000 Achel J18 A BBC Okido Arendonk J18 B
Competitie:
U18 Niveau 4B R2 H

Locatie:
De Koekoek
za 01-02-2020 11:45 BBC Okido Arendonk G12 A Fellows Ekeren BBC G12 A
Competitie:
U12 Niveau 3B R2 H

Locatie:
Okido Sporthal
za 01-02-2020 14:00 BBC Okido Arendonk J18 A Remant Basics Melsele-Beveren J18 A
Competitie:
U18 Niveau 1 R2 D

Locatie:
Okido Sporthal
za 01-02-2020 16:00 KBBC T&T Turnhout G14 A BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 R2 K

Locatie:
Sporthal St. Victor
za 01-02-2020 16:00 BBC Okido Arendonk J16 A KBBC Miners Beringen J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 R2 G

Locatie:
Okido Sporthal
za 01-02-2020 18:45 BBC Okido Arendonk DSE B Mercurius BBC Berchem DSE A
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
za 01-02-2020 20:45 BBC Okido Arendonk HSE A Sobabee Zwijndrecht HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
zo 02-02-2020 09:30 Tassers 28Twintig
Locatie:
Okido Sporthal
zo 02-02-2020 13:15 Vriendenhof Walem HSE A BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
Beker van Antwerpen Heren 1/4 Finale

Locatie:
Sportschuur Arena Walem

Week 06 2020

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 07-02-2020 21:45 BBC Okido BBC Campinia - De Kemphanen
Locatie:
Okido Sporthal
za 08-02-2020 09:00 BC Guco Lier Vzw J16 B BBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 R2 G

Locatie:
Sporthal Stadspark
za 08-02-2020 13:00 Antwerp Giants G12 B BBC Okido Arendonk G12 C
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 J

Locatie:
Heylen Vastgoed Basketcampus
za 08-02-2020 14:45 BC Asse-Ternat J18 A BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Niveau 1 R2 D

Locatie:
Sportloods Waalborre
za 08-02-2020 15:00 KBBC Zolder vzw G14 B BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 R2 K

Locatie:
Sporthal Zolder
za 08-02-2020 17:00 Basket Stabroek HSE B BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal Attenhoven
za 08-02-2020 19:00 Antwerp Giants DSE C BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Heylen Vastgoed Basketcampus
za 08-02-2020 20:30 BBC Geel HSE B BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Axion
za 08-02-2020 21:00 Basket Stabroek HSE C BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal Attenhoven
zo 09-02-2020 09:00 Basket Malle G12 A BBC Okido Arendonk G12 A
Competitie:
U12 Niveau 3B R2 H

Locatie:
Sporthal Karel Mintjens
zo 09-02-2020 10:00 K. Vabco Mol BBC J18 B BBC Okido Arendonk J18 B
Competitie:
U18 Niveau 4B R2 H

Locatie:
Sporthal Rozenberginstituut
zo 09-02-2020 10:00 Fellows Ekeren BBC G12 C BBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 K

Locatie:
Sporthal t Venneke
zo 09-02-2020 15:30 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie DSE A BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Sportpark Brasel

Week 07 2020

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 14-02-2020 20:45 De Stamgasten Tassers
Locatie:
Sporthal OLVP Middenschool
za 15-02-2020 09:00 BBC Okido Arendonk G12 C Phantoms Basket Boom G12 C
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 J

Locatie:
Okido Sporthal
za 15-02-2020 10:45 BBC Okido Arendonk G12 B BC Guco Lier Vzw G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 K

Locatie:
Okido Sporthal
za 15-02-2020 12:45 BBC Okido Arendonk G12 A BBC Schelle G12 A
Competitie:
U12 Niveau 3B R2 H

Locatie:
Okido Sporthal
za 15-02-2020 14:45 BBC Okido Arendonk J16 A Basket Lummen J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 R2 G

Locatie:
Okido Sporthal
za 15-02-2020 16:45 BBC Okido Arendonk HSE C Fellows Ekeren BBC HSE D
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 15-02-2020 18:45 BBC Okido Arendonk DSE A DBC Houthalen DSE B
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
za 15-02-2020 20:45 BBC Okido Arendonk HSE A Basket Malle HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
zo 16-02-2020 09:30 BBC Okido Arendonk G14 A Hasselt BT G14 C
Competitie:
U14 Niveau 4 R2 K

Locatie:
Okido Sporthal
zo 16-02-2020 11:30 BBC Okido Arendonk J18 A Mercurius BBC Berchem J18 A
Competitie:
U18 Niveau 1 R2 D

Locatie:
Okido Sporthal
zo 16-02-2020 13:30 BBC Okido Arendonk J18 B BBC Geel J18 A
Competitie:
U18 Niveau 4B R2 H

Locatie:
Okido Sporthal
zo 16-02-2020 15:30 BBC Okido Arendonk HSE B Gembo Borgerhout HSE C
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal

Week 08 2020

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 21-02-2020 20:45 Makeba BBC Okido
Locatie:
Gem. Sporthal Mariaburg
vr 21-02-2020 21:45 Tassers Hojé 30+
Locatie:
Okido Sporthal
za 22-02-2020 14:00 K. Vabco Mol BBC J16 A BBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 R2 G

Locatie:
Sporthal Rozenberginstituut
za 22-02-2020 16:15 Phantoms Basket Boom DSE C BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Braxhall
za 22-02-2020 18:15 BBC Lyra Nila Nijlen HSE B BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Gemeentelijke Sporthal Nijlen
za 22-02-2020 18:30 Vriendenhof Walem HSE B BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sportschuur Arena Walem
za 22-02-2020 20:30 Vriendenhof Walem HSE A BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Sportschuur Arena Walem

Week 09 2020

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
za 29-02-2020 09:30 BBC Okido Arendonk G12 B BC Cobras Schoten-Brasschaat G12 C
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 K

Locatie:
Okido Sporthal
za 29-02-2020 10:30 BBC Okido Arendonk G12 C Basket Hema SKW G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 J

Locatie:
Okido Sporthal
za 29-02-2020 11:30 BBC Okido Arendonk G12 A Duffel K.B.B.C. G12 A
Competitie:
U12 Niveau 3B R2 H

Locatie:
Okido Sporthal
za 29-02-2020 18:30 Red Vic Wilrijk HSE B BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal Red Vic
za 29-02-2020 20:30 Telstar B.B.C. Mechelen HSE B BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal Appelaar
zo 01-03-2020 09:00 BBC Okido Arendonk G14 A KBBC T&T Turnhout G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 R2 K

Locatie:
Okido Sporthal
zo 01-03-2020 11:00 BBC Okido Arendonk J18 A Stella Artois Leuven Bears J18 A
Competitie:
U18 Niveau 1 R2 D

Locatie:
Okido Sporthal
zo 01-03-2020 11:30 Basket Willebroek DSE C BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Sporthal de Schalk
zo 01-03-2020 13:00 BBC Okido Arendonk J16 A BBC Musketiers Vremde Vzw J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 R2 G

Locatie:
Okido Sporthal
zo 01-03-2020 17:00 BC Guco Lier Vzw HSE C BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Sporthal Stadspark
zo 01-03-2020 17:00 Basket Willebroek DSE B BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Sporthal de Schalk

Week 10 2020

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 06-03-2020 21:45 Tassers Racing Basket Arendonk
Locatie:
Okido Sporthal
za 07-03-2020 10:45 BBC Okido Arendonk J18 B Alfa 2000 Achel J18 A
Competitie:
U18 Niveau 4B R2 H

Locatie:
Okido Sporthal
za 07-03-2020 12:45 BBC Okido Arendonk J18 A GSG Aarschot J18 A
Competitie:
U18 Niveau 1 R2 D

Locatie:
Okido Sporthal
za 07-03-2020 14:45 BBC Okido Arendonk J16 A Fellows Ekeren BBC J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 R2 G

Locatie:
Okido Sporthal
za 07-03-2020 16:45 BBC Okido Arendonk HSE B Mercurius BBC Berchem HSE A
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 07-03-2020 18:45 BBC Okido Arendonk DSE A Zuiderkempen Diamonds DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
za 07-03-2020 20:45 BBC Okido Arendonk HSE A Zuiderkempen Diamonds HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
zo 08-03-2020 09:30 BBC Okido Arendonk G12 B Basket Stabroek G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 K

Locatie:
Okido Sporthal
zo 08-03-2020 09:30 BBC Okido Arendonk G12 C Basket Malle G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 J

Locatie:
Okido Sporthal

Week 11 2020

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 13-03-2020 20:30 BBC Lyra Nila Nijlen DSE A BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Gemeentelijke Sporthal Nijlen
vr 13-03-2020 21:45 BBC Okido Ouw Belgen
Locatie:
Okido Sporthal
za 14-03-2020 10:30 BBC Baskas Kasterlee G12 A BBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 K

Locatie:
Sporthal De Vlieger
za 14-03-2020 12:00 Koninklijke Herentalse BBC G14 A BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 R2 K

Locatie:
Atheneum De Vesten
za 14-03-2020 13:00 KBBC Miners Beringen J18 A BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Niveau 1 R2 D

Locatie:
Axion
za 14-03-2020 14:00 BBC Optima Tessenderlo J18 A BBC Okido Arendonk J18 B
Competitie:
U18 Niveau 4B R2 H

Locatie:
Sporthal H. Hartinstituut
za 14-03-2020 14:30 BBC Makeba Mariaburg Brasschaat J16 A BBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 R2 G

Locatie:
Sporthal Mariaburg
za 14-03-2020 15:00 Zuiderkempen Diamonds HSE B BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sportpark Joris Verhaegen
za 14-03-2020 16:00 Red Vic Wilrijk G12 B BBC Okido Arendonk G12 C
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 J

Locatie:
Sporthal Red Vic
za 14-03-2020 16:30 Phantoms Basket Boom HSE C BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Braxhall
zo 15-03-2020 09:30 Antwerp Wolf Pack G12 A BBC Okido Arendonk G12 A
Competitie:
U12 Niveau 3B R2 H

Locatie:
Sporthal Linkeroever
zo 15-03-2020 14:00 Antwerp Giants DSE B BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Heylen Vastgoed Basketcampus
zo 15-03-2020 16:00 Antwerp Giants HSE C BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Heylen Vastgoed Basketcampus

Week 12 2020

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 20-03-2020 21:15 GB Stars BBC Okido
Locatie:
Gem. Sporthal Wuustwezel-Centrum
vr 20-03-2020 21:45 Tassers Sertec
Locatie:
Okido Sporthal
za 21-03-2020 19:30 Duffel K.B.B.C. DSE A BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Sporthal Rooienberg
zo 22-03-2020 12:00 BBC Okido Arendonk J18 A BBC Croonen Lommel J18 A
Competitie:
U18 Niveau 1 R2 D

Locatie:
Okido Sporthal
zo 22-03-2020 12:00 Fellows Ekeren BBC J16 A BBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 R2 G

Locatie:
Sporthal t Venneke
zo 22-03-2020 12:30 Willibies Antwerpen G12 A BBC Okido Arendonk G12 A
Competitie:
U12 Niveau 3B R2 H

Locatie:
Buurtcentrum Cortina
zo 22-03-2020 13:00 BC Guco Lier Vzw G12 B BBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 K

Locatie:
Sporthal Stadspark
zo 22-03-2020 14:00 BBC Okido Arendonk DSE B Kangoeroes Pitzemburg Mechelen DSE C
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
zo 22-03-2020 15:00 Hasselt BT G14 C BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 R2 K

Locatie:
Stedelijke sportschuur Kuringen
zo 22-03-2020 16:00 BBC Okido Arendonk HSE C Mercurius BBC Berchem HSE B
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal

Week 13 2020

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
za 28-03-2020 10:00 BBC Geel J18 A BBC Okido Arendonk J18 B
Competitie:
U18 Niveau 4B R2 H

Locatie:
Axion
za 28-03-2020 10:00 Oxaco BBC Boechout G12 B BBC Okido Arendonk G12 C
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 J

Locatie:
Capenberg Oxaco Center
za 28-03-2020 11:30 Basket Lummen J16 A BBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 R2 G

Locatie:
Sportcomplex Vijfsprong
za 28-03-2020 13:30 Mercurius BBC Berchem J18 A BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Niveau 1 R2 D

Locatie:
Sporthal Het Rooi
za 28-03-2020 14:30 BBC Makeba Mariaburg Brasschaat G12 A BBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 K

Locatie:
Sporthal Mariaburg
za 28-03-2020 15:30 Gembo Borgerhout G12 B BBC Okido Arendonk G12 A
Competitie:
U12 Niveau 3B R2 H

Locatie:
Sporthal Luysbekelaar
za 28-03-2020 16:00 Oxaco BBC Boechout HSE C BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sportpark Sneppenbos
za 28-03-2020 17:30 Basket Lummen DSE B BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Sportcomplex Vijfsprong
za 28-03-2020 18:15 Oxaco BBC Boechout HSE B BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Sportpark Sneppenbos
za 28-03-2020 19:00 Duffel K.B.B.C. HSE B BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal Rooienberg
zo 29-03-2020 09:30 Racing Basket Arendonk Tassers
Locatie:
Okido Sporthal
zo 29-03-2020 11:15 BBC Okido ABBC21
Locatie:
Okido Sporthal
zo 29-03-2020 13:30 BBC Okido Arendonk DSE B Titans Basketball Bonheiden DSE A
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal

Week 14 2020

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 03-04-2020 21:45 BBC Okido Shoot
Locatie:
Okido Sporthal
za 04-04-2020 10:30 BBC Okido Arendonk G12 A Willibies Antwerpen G12 A
Competitie:
U12 Niveau 3B R2 H

Locatie:
Okido Sporthal
za 04-04-2020 12:45 BBC Okido Arendonk J18 B K. Vabco Mol BBC J18 B
Competitie:
U18 Niveau 4B R2 H

Locatie:
Okido Sporthal
za 04-04-2020 14:45 BBC Okido Arendonk J16 A K. Vabco Mol BBC J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 R2 G

Locatie:
Okido Sporthal
za 04-04-2020 16:45 BBC Okido Arendonk DSE B KBBC T&T Turnhout DSE A
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
za 04-04-2020 18:45 BBC Okido Arendonk HSE B KBBC T&T Turnhout HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 04-04-2020 20:45 BBC Okido Arendonk HSE A BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE A
Competitie:
1e Provinciale Heren Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
zo 05-04-2020 13:30 BBC Okido Arendonk DSE A B.C. Gems Diepenbeek DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 05-04-2020 15:30 BBC Okido Arendonk HSE C BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE B
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal

Week 16 2020

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
ma 13-04-2020 10:00 BBC Okido Arendonk G14 A KBBC Zolder vzw G14 B
Competitie:
U14 Niveau 4 R2 K

Locatie:
Okido Sporthal
ma 13-04-2020 19:30 GSG Aarschot J18 A BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Niveau 1 R2 D

Locatie:
Stedelijke Sporthal Demervallei
za 18-04-2020 10:45 BBC Okido Arendonk J18 B Basketbalclub Campinia Dessel-Retie J18 A
Competitie:
U18 Niveau 4B R2 H

Locatie:
Okido Sporthal
za 18-04-2020 12:45 BBC Okido Arendonk J18 A BC Asse-Ternat J18 A
Competitie:
U18 Niveau 1 R2 D

Locatie:
Okido Sporthal
za 18-04-2020 14:45 BBC Okido Arendonk G14 A BBC Lyra Nila Nijlen G14 B
Competitie:
U14 Niveau 4 R2 K

Locatie:
Okido Sporthal
za 18-04-2020 16:45 BBC Okido Arendonk HSE C Sobabee Zwijndrecht HSE B
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 18-04-2020 18:45 BBC Okido Arendonk HSE B K. Vabco Mol BBC HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 18-04-2020 20:45 BBC Okido Arendonk DSE A BC Grimbergen DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 19-04-2020 09:00 BBC Okido Arendonk G12 A Basket Malle G12 A
Competitie:
U12 Niveau 3B R2 H

Locatie:
Okido Sporthal
zo 19-04-2020 11:00 BBC Okido Arendonk G12 C Antwerp Giants G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 J

Locatie:
Okido Sporthal
zo 19-04-2020 13:00 BBC Okido Arendonk G12 B Fellows Ekeren BBC G12 C
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 K

Locatie:
Okido Sporthal
zo 19-04-2020 15:00 BBC Okido Arendonk J16 A BC Guco Lier Vzw J16 B
Competitie:
U16 Niveau 3 R2 G

Locatie:
Okido Sporthal
zo 19-04-2020 17:00 BBC Okido Arendonk DSE B Aartselaar BBC DSE A
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal

Week 17 2020

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
za 25-04-2020 09:00 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen G12 C BBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 K

Locatie:
Sporthal de Schalk
za 25-04-2020 12:00 KBBC T&T Turnhout G12 B BBC Okido Arendonk G12 C
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 J

Locatie:
Sporthal St. Victor
za 25-04-2020 13:00 Remant Basics Melsele-Beveren J18 A BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Niveau 1 R2 D

Locatie:
't wit zand
za 25-04-2020 14:00 KBBC Miners Beringen J16 A BBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 R2 G

Locatie:
Spectrum College Campus Beringen
zo 26-04-2020 12:00 Fellows Ekeren BBC G12 A BBC Okido Arendonk G12 A
Competitie:
U12 Niveau 3B R2 H

Locatie:
Sporthal t Venneke

Week 18 2020

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
zo 03-05-2020 09:30 BBC Okido Arendonk G12 C Oxaco BBC Boechout G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 J

Locatie:
Okido Sporthal
zo 03-05-2020 10:30 BBC Okido Arendonk G12 B BBC Makeba Mariaburg Brasschaat G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 K

Locatie:
Okido Sporthal
zo 03-05-2020 11:30 BBC Okido Arendonk G12 A Gembo Borgerhout G12 B
Competitie:
U12 Niveau 3B R2 H

Locatie:
Okido Sporthal

Week 19 2020

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
za 09-05-2020 12:00 Phantoms Basket Boom G12 C BBC Okido Arendonk G12 C
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 J

Locatie:
Braxhall
zo 10-05-2020 15:00 BBC Schelle G12 A BBC Okido Arendonk G12 A
Competitie:
U12 Niveau 3B R2 H

Locatie:
Sportschuur De Griene