Week 35 2017

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
zo 03-09-2017 09:30 Dames Drie RVK Dames
Locatie:
Okido Sporthal

Week 36 2017

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 08-09-2017 21:45 AVVV Tassers Paterkes
Locatie:
Okido Sporthal

Week 37 2017

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 15-09-2017 20:30 30+ Lier @ Guco AVVV Tassers
Locatie:
Sporthal Sint-Gummaruscollege
vr 15-09-2017 21:45 AVVV Vets Makeba 2
Locatie:
Okido Sporthal
za 16-09-2017 09:00 BBC Okido U10 J BBC Laakdal 1
Locatie:
Okido Sporthal
za 16-09-2017 09:00 BBC Okido U10 L HBBC Warriors
Locatie:
Okido Sporthal
za 16-09-2017 10:45 BBC Okido U10 Z Miners 4
Locatie:
Okido Sporth
zo 17-09-2017 09:15 BBC Okido U10 X HBBC Bulls
Locatie:
Okido Sporthal
zo 17-09-2017 09:30 Dames Drie Herentals
Locatie:
Okido Sporthal

Week 38 2017

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 22-09-2017 21:30 BBC Roza AVVV Tassers
Locatie:
Buurtcentrum Cortina
za 23-09-2017 09:00 BBC Okido U10 Z Peer BBC
Locatie:
Okido Sporth
za 23-09-2017 10:00 T&T Tigers BBC Okido U10 J
Locatie:
Sporthal Sint-Victor
za 23-09-2017 12:00 T&T Pumas BBC Okido U10 X
Locatie:
Sporthal Sint Victor
zo 24-09-2017 09:15 Miners 5 BBC Okido U10 L
Locatie:
College Beringen
zo 24-09-2017 10:00 RVK Dames Dames Drie
Locatie:
Sporthal OLVP Middenschool
zo 24-09-2017 15:30 BBC Campinia Heren AVVV Vets
Locatie:
Sportpark Brasel

Week 39 2017

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 29-09-2017 21:30 Mojitas Willebroek Dames Drie
Locatie:
Gem. sporthal Klein Willebroek
vr 29-09-2017 21:45 AVVV Tassers Basket Kallo
Locatie:
Okido Sporthal
za 30-09-2017 09:00 BBC Okido U10 J Lommel New Red Stars
Locatie:
Okido Sporthal
za 30-09-2017 09:30 Vabco Lakers BBC Okido U10 X
Locatie:
Sporhal Rozenberginstituut
zo 01-10-2017 09:00 BBC Okido U10 Z Lommel Red Cats
Locatie:
Okido Sporth
zo 01-10-2017 10:45 BBC Okido U10 L Miners 3
Locatie:
Okido Sporthal

Week 40 2017

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 06-10-2017 21:00 BBC Campinia - De Kemphanen AVVV Vets
Locatie:
Sporthal Boesdijkhof
vr 06-10-2017 21:45 AVVV Tassers Fastbreak Beerse
Locatie:
Okido Sporthal
za 07-10-2017 13:00 Baskas Kasterlee BBC Okido U10 X
Locatie:
De Vlieger
za 07-10-2017 14:00 Lommel Raptors BBC Okido U10 L
Locatie:
De Souverein
zo 08-10-2017 10:30 Dames BBC Putte Dames Drie
Locatie:
Okido Sporthal
zo 08-10-2017 11:30 Miners 2 BBC Okido U10 J
Locatie:
College Beringen

Week 41 2017

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 13-10-2017 19:15 Joh Basket 1 AVVV Tassers
Locatie:
Sporthal Kiel
vr 13-10-2017 21:30 Mojitas Willebroek Dames Drie
Locatie:
Gem. Sporthal Klein-Willebroek
vr 13-10-2017 21:45 AVVV Vets BBC Campinia - De Kemphanen
Locatie:
Okido Sporthal
za 14-10-2017 09:30 Vabco Bulls BBC Okido U10 J
Locatie:
Sporthal Rozenberginstituut
za 14-10-2017 11:00 Campinia B BBC Okido U10 L
Locatie:
Sportpark Brasel
za 14-10-2017 14:00 BBC Pelt White BBC Okido U10 Z
Locatie:
Okido Sporth
zo 15-10-2017 13:00 Blue Panters Malle BBC Okido U10 X
Locatie:
Sporthal Berckhoven

Week 42 2017

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 20-10-2017 21:45 AVVV Tassers Duffel BBC
Locatie:
Okido Sporthal
za 21-10-2017 10:00 BBC Laakdal 1 BBC Okido U10 J
Locatie:
Sporthal Laakdal
za 21-10-2017 14:30 Miners 4 BBC Okido U10 Z
Locatie:
Okido Sporth
zo 22-10-2017 09:15 Dames Drie B.O.T. Schilde Dames
Locatie:
Okido Sporthal

Week 43 2017

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
ma 23-10-2017 19:45 BBC Berlaar AVVV Vets
Locatie:
De Sporthal / Heist o.d. Berg
vr 27-10-2017 21:45 AVVV Vets Willibies Antwerpen
Locatie:
Okido Sporthal
za 28-10-2017 00:00 GEEN WEDSTRIJD ! GEEN WEDSTRIJD !
Locatie:
GEEN WEDSTRIJD !

Week 44 2017

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
za 04-11-2017 16:30 HBBC Warriors BBC Okido U10 L
Locatie:
Atheneum De Vesten
zo 05-11-2017 11:15 Dames Drie Jong Buizegem Dames
Locatie:
Okido Sporthal

Week 45 2017

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 10-11-2017 21:15 Jong Buizegem Dames Dames Drie
Locatie:
Den Willecom
vr 10-11-2017 21:15 Paterkes AVVV Tassers
Locatie:
Gem. Sporthal Westmalle
vr 10-11-2017 21:45 AVVV Vets 't Putteke
Locatie:
Okido Sporthal
zo 12-11-2017 09:00 BBC Okido U10 X T&T Pumas
Locatie:
Okido Sporthal
zo 12-11-2017 09:00 BBC Okido U10 L Leopoldsburg 2
Locatie:
Okido Sporthal
zo 12-11-2017 10:45 BBC Okido U10 J T&T Tigers
Locatie:
Okido Sporthal
zo 12-11-2017 15:00 Peer BBC BBC Okido U10 Z
Locatie:
College Peer

Week 46 2017

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 17-11-2017 21:45 AVVV Tassers 30+ Lier @ Guco
Locatie:
Okido Sporthal
zo 19-11-2017 09:30 Miners 3 BBC Okido U10 L
Locatie:
College Beringen
zo 19-11-2017 11:00 Lommel New Red Stars BBC Okido U10 J
Locatie:
De Souverein
zo 19-11-2017 13:00 Lommel Red Cats BBC Okido U10 Z
Locatie:
De Souverein

Week 47 2017

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
za 25-11-2017 09:00 BBC Okido U10 J Miners 2
Locatie:
Okido Sporthal
za 25-11-2017 09:00 BBC Okido U10 L Lommel Raptors
Locatie:
Okido Sporthal
za 25-11-2017 09:30 Vabco Lakers BBC Okido U10 Z
Locatie:
Sporthal Rozenberg
za 25-11-2017 10:45 BBC Okido U10 X Baskas Kasterlee
Locatie:
Okido Sporthal

Week 48 2017

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 01-12-2017 21:30 B.O.T. Schilde Dames Dames Drie
Locatie:
K.A. Vennebos Schilde
vr 01-12-2017 21:45 AVVV Tassers BBC Campinia - De Kemphanen
Locatie:
Okido Sporthal
za 02-12-2017 09:00 BBC Okido U10 J Vabco Bulls
Locatie:
Okido Sporthal
za 02-12-2017 09:00 BBC Okido U10 L Campinia B
Locatie:
Okido Sporthal
za 02-12-2017 10:45 BBC Okido U10 X Blue Panters Malle
Locatie:
Okido Sporthal
za 02-12-2017 10:45 BBC Okido U10 Z BBC Pelt White
Locatie:
Okido Sporth

Week 49 2017

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 08-12-2017 21:15 Don Quishot AVVV Tassers
Locatie:
Sporthal Kattenbroek
vr 08-12-2017 21:30 Willibies Antwerpen AVVV Vets
Locatie:
Buurcentrum Cortina
vr 08-12-2017 21:45 Red Vic Wilrijk Dames Dames Drie
Locatie:
Sporthal Red Vic Wilrijk

Week 50 2017

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
zo 17-12-2017 09:30 AVVV Vets BBC Campinia Heren
Locatie:
Okido Sporthal
zo 17-12-2017 11:15 AVVV Tassers Don Quishot
Locatie:
Okido Sporthal
zo 17-12-2017 11:15 Dames Drie Dames BBC Putte
Locatie:
Okido Sporthal

Week 01 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 05-01-2018 21:45 AVVV Tassers BBC Laakdal
Locatie:
Okido Sporthal
zo 07-01-2018 09:15 Dames Drie Gulle Trakteert Dames
Locatie:
Okido Sporthal
zo 07-01-2018 14:00 Basket Club Innersleep AVVV Vets
Locatie:
sporthal KTA Brasschaat

Week 02 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 12-01-2018 21:15 Gembo Dames Dames Drie
Locatie:
Sporthal Luysbekelaer
vr 12-01-2018 21:30 Herentals AVVV Tassers
Locatie:
Atheneum De Vesten
vr 12-01-2018 21:45 AVVV Vets Olvek 1
Locatie:
Okido Sporthal
za 13-01-2018 10:00 BBC Laakdal 1 BBC Okido U10 X
Locatie:
Sporthal Laakdal
zo 14-01-2018 09:00 Vabco Celtics BBC Okido U10 J
Locatie:
Rozenberginstituut
zo 14-01-2018 09:45 Miners 3 BBC Okido U10 L
Locatie:
College Beringen

Week 03 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 19-01-2018 21:45 AVVV Tassers Sobabee Vets 2
Locatie:
Okido Sporthal
za 20-01-2018 10:45 BBC Okido U10 L BBC Laakdal 1
Locatie:
Okido Sporthal
za 20-01-2018 12:00 Lommel Hawks BBC Okido U10 J
Locatie:
De Souverein / Lommel
za 20-01-2018 12:30 BBC Okido U10 X Leopoldsburg B
Locatie:
Okido Sporthal
za 20-01-2018 12:30 BBC Okido U10 Z BBC Laakdal 2
Locatie:
Okido Sporth
zo 21-01-2018 10:45 Dames Drie Mojitas Willebroek
Locatie:
Okido Sporthal

Week 04 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
za 27-01-2018 11:30 Leopoldsburg B BBC Okido U10 L
Locatie:
t Geleeg
zo 28-01-2018 12:15 Gulle Trakteert Dames Dames Drie 3
Locatie:
Sporthal De Rode Loop
zo 28-01-2018 12:30 BBC Okido U10 X Miners 2
Locatie:
Okido Sporthal
zo 28-01-2018 12:30 BBC Okido U10 J Leopoldsburg A
Locatie:
Okido Sporthal

Week 05 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 02-02-2018 19:45 B.O.T. Schilde Dames Dames Drie
Locatie:
K.A. Vennebos Schilde
vr 02-02-2018 21:30 Olvek 1 AVVV Vets
Locatie:
Sporthal O.L.V. Van Lourdesinstituut
vr 02-02-2018 21:45 AVVV Tassers BBC Roza
Locatie:
Okido Sporthal
za 03-02-2018 09:00 BBC Okido U10 X Diamonds
Locatie:
Okido Sporthal
za 03-02-2018 09:00 BBC Okido U10 Z Miners 4
Locatie:
Okido Sporth
za 03-02-2018 10:45 BBC Okido U10 L Miners 2
Locatie:
Okido Sporthal

Week 06 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 09-02-2018 21:15 BBC Laakdal AVVV Tassers
Locatie:
Sporthal Laakdal
vr 09-02-2018 21:45 AVVV Vets Basket Club Innersleep
Locatie:
Okido Sporthal
za 10-02-2018 11:00 Campinia B BBC Okido U10 Z
Locatie:
sportpark Brasel
zo 11-02-2018 09:00 Red Stars BBC Okido U10 X
Locatie:
De Souverein / Lommel
zo 11-02-2018 11:00 BBC Okido U10 J Miners 1
Locatie:
Okido Sporthal

Week 07 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
zo 18-02-2018 10:00 BBC Okido U10 L Red Stars
Locatie:
Okido Sporthal
zo 18-02-2018 10:00 BBC Okido U10 J Peer A
Locatie:
Okido Sporthal

Week 08 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 23-02-2018 21:30 Fastbreak Beerse AVVV Tassers
Locatie:
Sporthal De Pegger
za 24-02-2018 12:00 BBC Finas Geel BBC Okido U10 X
Locatie:
Axion
za 24-02-2018 14:00 T&T Bears BBC Okido U10 J
Locatie:
St Victor

Week 09 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
za 03-03-2018 09:00 U10 microben J Vabco Bulls
Locatie:
Okido Sporthal
za 03-03-2018 09:00 BBC Okido U10 J Campinia A
Locatie:
Okido Sporthal
za 03-03-2018 10:45 BBC Okido U10 L BBC Finas Geel
Locatie:
Okido Sporthal
za 03-03-2018 10:45 BBC Okido U10 Z lue Panters Malle
Locatie:
Okido Sporth
zo 04-03-2018 09:30 Dames Drie Gembo Dames
Locatie:
Okido Sporthal
zo 04-03-2018 11:15 AVVV Tassers Herentals
Locatie:
Okido Sporthal
zo 04-03-2018 21:45 AVVV Vets BBC Berlaar
Locatie:
Okido Sporthal

Week 10 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 09-03-2018 09:30 Makeba 2 AVVV Vets
Locatie:
sporthal KTA Brasschaat
za 10-03-2018 12:00 Baskas BBC Okido U10 X
Locatie:
De Vlieger
za 10-03-2018 15:00 Pelt White BBC Okido U10 Z
Locatie:
Campus De Wingerd
za 10-03-2018 16:30 Herentals Dames Drie
Locatie:
Atheneum De Vesten
zo 11-03-2018 09:00 Vabco Bulls BBC Okido U10 L
Locatie:
Rozenberginstituut

Week 11 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
za 17-03-2018 09:30 Leopoldsburg A BBC Okido U10 J
Locatie:
't Geleeg
zo 18-03-2018 09:15 Dames Drie Red Vic Wilrijk Dames
Locatie:
Okido Sporthal
zo 18-03-2018 10:00 BBC Okido U10 Z Miners 5
Locatie:
Okido Sporth
zo 18-03-2018 10:00 BBC Okido U10 L Baskas
Locatie:
Okido Sporthal
zo 18-03-2018 12:00 BBC Okido U10 X T&T Tigers
Locatie:
Okido Sporthal

Week 12 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 23-03-2018 21:45 AVVV Tassers Joh Basket 1
Locatie:
Okido Sporthal
za 24-03-2018 10:30 BBC Okido U10 X Mallstars
Locatie:
Okido Sporthal
za 24-03-2018 10:30 BBC Okido U10 J T&T Bears
Locatie:
Okido Sporthal
za 24-03-2018 10:30 Okido G-team Gent
Locatie:
Okidohal
za 24-03-2018 14:00 T&T Tigers BBC Okido U10 L
Locatie:
St Victor
za 24-03-2018 14:00 T&T Pumas BBC Okido U10 Z
Locatie:
St Victor
zo 25-03-2018 12:45 't Putteke AVVV Vets
Locatie:
Sporthal De Putting

Week 13 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 30-03-2018 21:00 Duffel KBBC AVVV Tassers
Locatie:
Sporthal Rooienberg
vr 30-03-2018 21:45 AVVV Vets B.O.T. Schilde 2
Locatie:
Okido Sporthal
za 31-03-2018 11:00 Diamonds BBC Okido U10 L
Locatie:
Joris Verhaegen
za 31-03-2018 14:00 HBBC All Stars BBC Okido U10 J
Locatie:
Atheneum De Vesten
za 31-03-2018 14:00 Red Stars Cats BBC Okido U10 Z
Locatie:
De Souverein / Lommel

Week 14 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 06-04-2018 20:15 Sobabee Vets 2 AVVV Tassers
Locatie:
Sporthal Zwijndrecht
vr 06-04-2018 21:30 B.O.T. Schilde 2 AVVV Vets
Locatie:
K.A. Vennebos Schilde
za 07-04-2018 11:00 Campinia A BBC Okido U10 J
Locatie:
Sportpark Brasel
zo 08-04-2018 10:30 BBC Okido U10 L U10 microben X
Locatie:
Okido Sporthal
zo 08-04-2018 10:30 BBC Okido U10 Z Vabco Lakers
Locatie:
Okido Sporth

Week 15 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
zo 15-04-2018 11:30 Miners 3 BBC Okido U10 X
Locatie:
College Beringen
zo 15-04-2018 13:00 Mallstars BBC Okido U10 L
Locatie:
Berckhoven
zo 15-04-2018 14:00 Peer B BBC Okido U10 Z
Locatie:
College Peer

Week 31 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
za 04-08-2018 17:00 BBC Okido Arendonk HSE A Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A
Competitie:
BBC Okido Arendonk OEFEN

Locatie:
Okido Sporthal
za 04-08-2018 18:30 Antwerp Giants DSE B BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
Port of Antwerp Giants OEFEN

Locatie:
Sporthal Roosendael

Week 32 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
zo 12-08-2018 14:00 BBC Okido Arendonk DSE A BC Grimbergen DSE A
Competitie:
Beker van Vlaanderen Dames Poule B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 12-08-2018 16:00 BBC Okido Arendonk HSE A Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE A
Competitie:
Beker van Vlaanderen Heren Poule M

Locatie:
Okido Sporthal

Week 33 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
za 18-08-2018 18:45 BBC Okido Arendonk DSE A BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE A
Competitie:
BBC Okido Arendonk OEFEN

Locatie:
Okido Sporthal
zo 19-08-2018 11:00 BBC Okido Arendonk HSE C Basket Malle HSE C
Competitie:
BBC Okido Arendonk OEFEN

Locatie:
Okido Sporthal
zo 19-08-2018 13:00 Zuiderkempen Diamonds DSE B BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
Zuiderkempen Diamonds OEFEN

Locatie:
Sportpark Joris Verhaegen
zo 19-08-2018 14:00 Duffel K.B.B.C. HSE A BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
Beker van Vlaanderen Heren Poule M

Locatie:
Sporthal Rooienberg
zo 19-08-2018 15:00 Zuiderkempen Diamonds DSE A BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
Beker van Vlaanderen Dames Poule B

Locatie:
Sportpark Joris Verhaegen
zo 19-08-2018 17:00 Zuiderkempen Diamonds HSE C BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
Zuiderkempen Diamonds OEFEN

Locatie:
Sportpark Joris Verhaegen

Week 34 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
za 25-08-2018 18:30 BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE B BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
BBC Makeba Mariaburg Brasschaat OEFEN

Locatie:
Sporthal Mariaburg
za 25-08-2018 20:45 BBC Okido Arendonk HSE A Stevoort BBC HSE A
Competitie:
Beker van Vlaanderen Heren Poule M

Locatie:
Okido Sporthal
zo 26-08-2018 10:30 BBC Okido Arendonk DSE A Duffel K.B.B.C. DSE A
Competitie:
BBC Okido Arendonk OEFEN

Locatie:
Okido Sporthal
zo 26-08-2018 12:30 BBC Okido Arendonk DSE B Duffel K.B.B.C. DSE B
Competitie:
BBC Okido Arendonk OEFEN

Locatie:
Okido Sporthal
zo 26-08-2018 15:00 Basket Lummen HSE A BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
Basket Lummen OEFEN

Locatie:
Sportcomplex Vijfsprong

Week 35 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
za 01-09-2018 00:00 Klein-Brabant Basket HSE A BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
Beker van Antwerpen Heren Seniors Voorronde

Locatie:
OLVP Bornem
za 01-09-2018 12:45 BC Guco Lier Vzw J16 A BBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Jongens Landelijk R1 B

Locatie:
Sporthal Sint Gummaruscollege
za 01-09-2018 18:30 BBC Okido Arendonk DSE B Antwerp Giants DSE C
Competitie:
BBC Okido Arendonk OEFEN

Locatie:
Okido Sporthal
za 01-09-2018 20:30 BBC Okido Arendonk HSE C KBBC T&T Turnhout HSE C
Competitie:
BBC Okido Arendonk OEFEN

Locatie:
Okido Sporthal
za 01-09-2018 20:30 KBBC Bavi Gent HSE A BBC Okido Arendonk HSE A
Competitie:
Beker van Vlaanderen Heren Poule M

Locatie:
Sporthal Neptunus
zo 02-09-2018 13:00 BC Guco Lier Vzw HSE C BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
Beker van Antwerpen Heren Seniors 1/32 finale

Locatie:
Sporthal Sint Gummaruscollege
zo 02-09-2018 15:00 Willibies Antwerpen J18 A BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Jongens Landelijk R1 C

Locatie:
Expohal
zo 02-09-2018 15:00 BJM-Gembas Knesselare DSE A BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
Beker van Vlaanderen Dames Poule B

Locatie:
Sporthal Flabbaert

Week 36 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
za 08-09-2018 16:00 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie J16 A BBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Jongens Landelijk R1 B

Locatie:
Sportpark Brasel
zo 09-09-2018 12:00 Gembo Borgerhout J18 A BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Jongens Landelijk R1 C

Locatie:
Sporthal Luysbekelaar
zo 09-09-2018 17:00 Basket Zonhoven DSE A BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Evenementenhal Den Dijk Zonhoven

Week 37 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
za 15-09-2018 12:45 BBC Okido Arendonk J18 A Willibies Antwerpen J18 A
Competitie:
U18 Jongens Landelijk R1 C

Locatie:
Okido Sporthal
za 15-09-2018 14:45 BBC Okido Arendonk J16 A BC Guco Lier Vzw J16 A
Competitie:
U16 Jongens Landelijk R1 B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 16-09-2018 13:30 BBC Okido Arendonk DSE A BC Grimbergen DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Okido Sporthal

Week 38 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
za 22-09-2018 16:00 Horticult Kontich Wolves J16 A BBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Jongens Landelijk R1 B

Locatie:
Sporthal Sint Rita
zo 23-09-2018 11:00 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen J18 A BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Jongens Landelijk R1 C

Locatie:
Stedelijke Sporthal Winketkaai
zo 23-09-2018 13:30 BBC Lyra Nila Nijlen DSE A BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Gemeentelijke Sporthal Nijlen

Week 39 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
za 29-09-2018 00:00 BBC Okido Arendonk J18 A Hubo Limburg United J18 A
Competitie:
Beker van Vlaanderen U18 Jongens Voorronde

Locatie:
Okido Sporthal
za 29-09-2018 12:30 Sobabee Zwijndrecht G12 B BBC Okido Arendonk G12 A
Competitie:
Beker van Antwerpen U12 Gemengd Voorronde

Locatie:
Sporthal Zwijndrecht
za 29-09-2018 13:30 Mercurius BBC Berchem J18 A BBC Okido Arendonk J18 B
Competitie:
Beker van Antwerpen U18 Jongens Voorronde

Locatie:
Sporthal Het Rooi
za 29-09-2018 16:30 BBC Okido Arendonk J18 A Oxaco BBC Boechout J18 A
Competitie:
U18 Jongens Landelijk R1 C

Locatie:
Okido Sporthal
za 29-09-2018 18:45 BBC Okido Arendonk DSE B KBBC T&T Turnhout DSE A
Competitie:
Beker van Antwerpen Dames Seniors Voorronde

Locatie:
Okido Sporthal
zo 30-09-2018 13:30 BBC Okido Arendonk G14 A Maccabi Antwerpen G14 A
Competitie:
Beker van Antwerpen U14 Gemengd Voorronde

Locatie:
Okido Sporthal

Week 40 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
za 06-10-2018 12:00 Olicsa Antwerpen J16 A BBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Jongens Landelijk R1 B

Locatie:
Sporthal St-Ludgardis
zo 07-10-2018 13:30 BBC Okido Arendonk DSE A Hasselt BT DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Okido Sporthal

Week 41 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
zo 14-10-2018 16:00 Antwerp Giants J16 A BBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Jongens Landelijk R1 B

Locatie:
Sporthal Roosendael
zo 14-10-2018 16:15 Notre Dame Leuven DSE A BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Campus Redingenhof

Week 42 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
za 20-10-2018 12:45 BBC Okido Arendonk J18 A Kangoeroes Pitzemburg Mechelen J18 A
Competitie:
U18 Jongens Landelijk R1 C

Locatie:
Okido Sporthal
za 20-10-2018 14:45 BBC Okido Arendonk J16 A Horticult Kontich Wolves J16 A
Competitie:
U16 Jongens Landelijk R1 B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 21-10-2018 13:30 BBC Okido Arendonk DSE A DBC Houthalen DSE B
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Okido Sporthal

Week 43 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
za 27-10-2018 00:00 Basket Stabroek J16 A BBC Okido Arendonk J16 B
Competitie:
Beker van Antwerpen U16 Jongens 1/16 finale

Locatie:
Sporthal Attenhoven
za 27-10-2018 12:45 BBC Okido Arendonk J18 A Gembo Borgerhout J18 A
Competitie:
U18 Jongens Landelijk R1 C

Locatie:
Okido Sporthal
za 27-10-2018 14:45 BBC Okido Arendonk J16 A Basketbalclub Campinia Dessel-Retie J16 A
Competitie:
U16 Jongens Landelijk R1 B

Locatie:
Okido Sporthal

Week 44 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
za 03-11-2018 10:00 Oxaco BBC Boechout J18 A BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Jongens Landelijk R1 C

Locatie:
Sportpark Sneppenbos
za 03-11-2018 17:30 Basket Lummen DSE B BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Sportcomplex Vijfsprong
zo 04-11-2018 14:30 BBC Okido Arendonk J16 A Olicsa Antwerpen J16 A
Competitie:
U16 Jongens Landelijk R1 B

Locatie:
Okido Sporthal

Week 45 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
za 10-11-2018 12:45 BBC Okido Arendonk J16 A Antwerp Giants J16 A
Competitie:
U16 Jongens Landelijk R1 B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 11-11-2018 11:00 BBC Okido Arendonk DSE A BBC Sint-Katelijne-Waver DSE B
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Okido Sporthal

Week 46 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
zo 18-11-2018 17:00 Basket Willebroek DSE B BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Sporthal de Schalk

Week 47 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
zo 25-11-2018 13:30 BBC Okido Arendonk DSE A Zuiderkempen Diamonds DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Okido Sporthal

Week 48 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
za 01-12-2018 20:00 BBC Croonen Lommel DSE A BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
De Souverein Lommel

Week 49 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
zo 09-12-2018 13:00 BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE B BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Sporthal De Zeurt

Week 50 2018

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
zo 16-12-2018 13:30 BBC Okido Arendonk DSE A BC Guco Lier Vzw DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Okido Sporthal

Week 01 2019

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
zo 06-01-2019 13:30 BBC Okido Arendonk DSE A Basket Zonhoven DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Okido Sporthal

Week 02 2019

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
za 12-01-2019 20:45 BC Grimbergen DSE A BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Sporthal J. Vertommen

Week 03 2019

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
zo 20-01-2019 13:30 BBC Okido Arendonk DSE A BBC Lyra Nila Nijlen DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Okido Sporthal

Week 05 2019

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
zo 03-02-2019 14:45 Hasselt BT DSE A BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Stedelijke sportschuur Kuringen

Week 06 2019

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
zo 10-02-2019 13:30 BBC Okido Arendonk DSE A Notre Dame Leuven DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Okido Sporthal

Week 07 2019

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
za 16-02-2019 20:15 DBC Houthalen DSE B BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Gemeentelijke Sporthal Lakerveld

Week 08 2019

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
zo 24-02-2019 13:30 BBC Okido Arendonk DSE A Basket Lummen DSE B
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Okido Sporthal

Week 09 2019

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
vr 01-03-2019 20:30 BBC Sint-Katelijne-Waver DSE B BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
TC Heiveld hal 3

Week 10 2019

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
zo 10-03-2019 13:30 BBC Okido Arendonk DSE A Basket Willebroek DSE B
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Okido Sporthal

Week 11 2019

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
za 16-03-2019 21:00 Zuiderkempen Diamonds DSE A BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Sportpark Joris Verhaegen

Week 13 2019

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
zo 31-03-2019 13:30 BBC Okido Arendonk DSE A BBC Croonen Lommel DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Okido Sporthal

Week 14 2019

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
zo 07-04-2019 13:30 BBC Okido Arendonk DSE A BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE B
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Okido Sporthal

Week 15 2019

Datum Tijd Thuisploeg Score Bezoekers Extra
za 13-04-2019 20:45 BC Guco Lier Vzw DSE A BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Sporthal Sint Gummaruscollege