Deze maand: januari 2023

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
za 07-01-2023 10:00 Elite Academy Antwerp G14 B 79- 65 KBBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
Beker van Antwerpen U14 Gemengd Poule F

Locatie:
Sporthal Red Vic
za 14-01-2023 10:00 Koninklijke Herentalse BBC G14 A 65- 63 KBBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Niveau 3 R2 G

Locatie:
Atheneum De Vesten
za 21-01-2023 09:00 KBBC Okido Arendonk G14 A 67- 47 BBC Croonen Lommel G14 B
Competitie:
U14 Niveau 3 R2 G

Locatie:
Okido Sporthal
za 28-01-2023 14:00 Basket Malle G14 A KBBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
Beker van Antwerpen U14 Gemengd 1/8 Finale

Locatie:
Sporthal Karel Mintjens

 

Team:

# Naam
4Louis Darmont
5Ben Dockx
6Rik Dockx
7Stef Dockx
8Nobel Erpels
9Jasper Godschalk
10Jurre Mermans
11Bram Renders
12Elias Roeymans
Coach: Jan Mathues
Assistent Coach: Nick Vanweevelt
Trainingsuren: wo 14h00-15h30 | Okidohal
vr 19h00-20h30 | Bemdhal

Klassement:

# Team M P T V
1 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G14 A 2 6 165 99
2 Oxaco BBC Boechout G14 A 2 6 151 122
3 Koninklijke Herentalse BBC G14 A 2 4 104 164
4 KBBC Okido Arendonk G14 A 2 4 130 112
5 Zuiderkempen Diamonds G14 A 2 4 124 120
6 Basket Malle G14 A 2 4 134 133
7 BBC Croonen Lommel G14 B 2 2 107 131
8 BBC Geel G14 A 2 2 102 136

Kalender:

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
zo 18-09-2022 09:00 KBBC Okido Arendonk G14 A 81- 37 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G14 B
Competitie:
U14 Niveau 4 A10

Locatie:
Okido Sporthal
za 24-09-2022 11:00 K. Vabco Mol BBC G14 A 38- 75 KBBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 A10

Locatie:
Sporthal Rozenberginstituut
za 01-10-2022 09:00 KBBC Okido Arendonk G14 A 76- 59 BBC Makeba Mariaburg Brasschaat G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 A10

Locatie:
Okido Sporthal
za 08-10-2022 14:30 BBC Baskas Kasterlee G14 A 15- 86 KBBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 A10

Locatie:
Sporthal De Vlieger
zo 16-10-2022 09:00 KBBC Okido Arendonk G14 A 116- 8 Basket Malle G14 B
Competitie:
U14 Niveau 4 A10

Locatie:
Okido Sporthal
zo 23-10-2022 13:00 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G14 B 46- 89 KBBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 A10

Locatie:
Sportpark Brasel
za 29-10-2022 09:00 KBBC Okido Arendonk G14 A 84- 30 Red Vic Wilrijk G14 A
Competitie:
Beker van Antwerpen U14 Gemengd Poule F

Locatie:
Okido Sporthal
zo 06-11-2022 09:00 Basket Malle G14 B 16-104 KBBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 A10

Locatie:
Sporthal Berckhoven
zo 13-11-2022 09:00 KBBC Okido Arendonk G14 A 86- 14 BBC Baskas Kasterlee G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 A10

Locatie:
Okido Sporthal
za 19-11-2022 14:30 BBC Makeba Mariaburg Brasschaat G14 A 48- 77 KBBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 A10

Locatie:
Sporthal Mariaburg
zo 27-11-2022 09:00 KBBC Okido Arendonk G14 A 80- 39 K. Vabco Mol BBC G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 A10

Locatie:
Okido Sporthal
za 07-01-2023 10:00 Elite Academy Antwerp G14 B 79- 65 KBBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
Beker van Antwerpen U14 Gemengd Poule F

Locatie:
Sporthal Red Vic
za 14-01-2023 10:00 Koninklijke Herentalse BBC G14 A 65- 63 KBBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Niveau 3 R2 G

Locatie:
Atheneum De Vesten
za 21-01-2023 09:00 KBBC Okido Arendonk G14 A 67- 47 BBC Croonen Lommel G14 B
Competitie:
U14 Niveau 3 R2 G

Locatie:
Okido Sporthal
za 28-01-2023 14:00 Basket Malle G14 A KBBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
Beker van Antwerpen U14 Gemengd 1/8 Finale

Locatie:
Sporthal Karel Mintjens
zo 05-02-2023 09:00 KBBC Okido Arendonk G14 A BBC Geel G14 A
Competitie:
U14 Niveau 3 R2 G

Locatie:
Okido Sporthal
zo 12-02-2023 09:00 Basket Malle G14 A KBBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Niveau 3 R2 G

Locatie:
Sporthal Berckhoven
zo 26-02-2023 10:00 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G14 A KBBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Niveau 3 R2 G

Locatie:
Sportpark Brasel
zo 05-03-2023 09:00 KBBC Okido Arendonk G14 A Zuiderkempen Diamonds G14 A
Competitie:
U14 Niveau 3 R2 G

Locatie:
Okido Sporthal
za 11-03-2023 14:00 Oxaco BBC Boechout G14 A KBBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Niveau 3 R2 G

Locatie:
Sportpark Sneppenbos
za 18-03-2023 14:45 KBBC Okido Arendonk G14 A Koninklijke Herentalse BBC G14 A
Competitie:
U14 Niveau 3 R2 G

Locatie:
Okido Sporthal
za 01-04-2023 16:00 BBC Geel G14 A KBBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Niveau 3 R2 G

Locatie:
Axion
za 15-04-2023 09:00 KBBC Okido Arendonk G14 A Basket Malle G14 A
Competitie:
U14 Niveau 3 R2 G

Locatie:
Okido Sporthal
za 22-04-2023 09:00 BBC Croonen Lommel G14 B KBBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Niveau 3 R2 G

Locatie:
De Souverein Lommel
za 29-04-2023 09:00 KBBC Okido Arendonk G14 A Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G14 A
Competitie:
U14 Niveau 3 R2 G

Locatie:
Okido Sporthal
za 06-05-2023 11:00 Zuiderkempen Diamonds G14 A KBBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Niveau 3 R2 G

Locatie:
Sportpark Joris Verhaegen
za 13-05-2023 09:00 KBBC Okido Arendonk G14 A Oxaco BBC Boechout G14 A
Competitie:
U14 Niveau 3 R2 G

Locatie:
Okido Sporthal