Deze maand: januari 2020

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
zo 05-01-2020 09:30 BBC Okido Arendonk G14 A 26- 74 Antwerp Giants G14 B
Competitie:
Beker van Antwerpen U14 Gemengd 1/16 Finale

Locatie:
Okido Sporthal
za 11-01-2020 14:00 BBC Lyra Nila Nijlen G14 B 57- 32 BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 R2 K

Locatie:
Gemeentelijke Sporthal Nijlen
za 18-01-2020 09:00 BBC Okido Arendonk G14 A 36- 65 Koninklijke Herentalse BBC G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 R2 K

Locatie:
Okido Sporthal

 

Team:

# Naam
Floris Borgers
Lowie Claes
Ilias Fathi
Seppe Gevers
Klara Jespers
Lis Luyten
Eva Marien
Kaat Rombouts
Lukas Van Gorp
Niels Van Houdt
Alexander Wens
Coach: Daan Jacobs
Ploegbegeleider 1: Kristien Keersmaekers
Trainingsuren: Woensdag 15u30 - 17u00 | Okidohal
Donderdag 18u00 - 19u30 | Okidohal

Klassement:

# Team M P T V
1 BBC Lyra Nila Nijlen G14 B 2 6 138 84
2 Koninklijke Herentalse BBC G14 A 2 6 126 95
3 KBBC T&T Turnhout G14 A 2 4 152 78
4 Hasselt BT G14 C 2 4 107 119
5 BBC Okido Arendonk G14 A 2 2 68 122
6 KBBC Zolder vzw G14 B 2 2 55 148

Kalender:

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
za 07-09-2019 10:45 BBC Okido Arendonk G14 A 51- 54 Mercurius BBC Berchem G14 B
Competitie:
Beker van Antwerpen U14 Gemengd Poule H

Locatie:
Okido Sporthal
zo 15-09-2019 14:00 Basket Malle G14 A 63- 54 BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 P

Locatie:
Sporthal Berckhoven
za 21-09-2019 13:30 Gembo Borgerhout G14 B 81- 34 BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 P

Locatie:
Sporthal Luysbekelaar
za 28-09-2019 10:45 BBC Okido Arendonk G14 A 72- 30 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G14 C
Competitie:
U14 Niveau 4 P

Locatie:
Okido Sporthal
zo 06-10-2019 09:00 BC Cobras Schoten-Brasschaat G14 A 70- 24 BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 P

Locatie:
Sporthal De Zeurt
zo 13-10-2019 11:15 BBC Okido Arendonk G14 A 65- 43 KBBC T&T Turnhout G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 P

Locatie:
Okido Sporthal
zo 20-10-2019 14:00 BBC Okido Arendonk G14 A 58- 53 Gembo Borgerhout G14 B
Competitie:
U14 Niveau 4 P

Locatie:
Okido Sporthal
ma 11-11-2019 13:30 BBC Okido Arendonk G14 A 37- 56 Basket Malle G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 P

Locatie:
Okido Sporthal
zo 17-11-2019 13:00 KBBC T&T Turnhout G14 A 66- 54 BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 P

Locatie:
Sporthal St. Victor
zo 24-11-2019 11:00 BBC Okido Arendonk G14 A 28- 95 BC Cobras Schoten-Brasschaat G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 P

Locatie:
Okido Sporthal
zo 01-12-2019 10:00 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G14 C 28- 47 BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 P

Locatie:
Sportpark Brasel
za 21-12-2019 14:00 BBC Lyra Nila Nijlen G14 B 57- 41 BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
Beker van Antwerpen U14 Gemengd Poule H

Locatie:
Gemeentelijke Sporthal Nijlen
zo 05-01-2020 09:30 BBC Okido Arendonk G14 A 26- 74 Antwerp Giants G14 B
Competitie:
Beker van Antwerpen U14 Gemengd 1/16 Finale

Locatie:
Okido Sporthal
za 11-01-2020 14:00 BBC Lyra Nila Nijlen G14 B 57- 32 BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 R2 K

Locatie:
Gemeentelijke Sporthal Nijlen
za 18-01-2020 09:00 BBC Okido Arendonk G14 A 36- 65 Koninklijke Herentalse BBC G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 R2 K

Locatie:
Okido Sporthal
za 01-02-2020 16:00 KBBC T&T Turnhout G14 A BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 R2 K

Locatie:
Sporthal St. Victor
za 08-02-2020 15:00 KBBC Zolder vzw G14 B BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 R2 K

Locatie:
Sporthal Zolder
zo 16-02-2020 09:30 BBC Okido Arendonk G14 A Hasselt BT G14 C
Competitie:
U14 Niveau 4 R2 K

Locatie:
Okido Sporthal
zo 01-03-2020 09:00 BBC Okido Arendonk G14 A KBBC T&T Turnhout G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 R2 K

Locatie:
Okido Sporthal
za 14-03-2020 12:00 Koninklijke Herentalse BBC G14 A BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 R2 K

Locatie:
Atheneum De Vesten
zo 22-03-2020 15:00 Hasselt BT G14 C BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 R2 K

Locatie:
Stedelijke sportschuur Kuringen
ma 13-04-2020 10:00 BBC Okido Arendonk G14 A KBBC Zolder vzw G14 B
Competitie:
U14 Niveau 4 R2 K

Locatie:
Okido Sporthal
za 18-04-2020 14:45 BBC Okido Arendonk G14 A BBC Lyra Nila Nijlen G14 B
Competitie:
U14 Niveau 4 R2 K

Locatie:
Okido Sporthal