Deze maand: maart 2019

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
zo 10-03-2019 11:00 BBC Musketiers Vremde Vzw G14 A 108- 26 BBC Okido Arendonk G14 B
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. R2 F

Locatie:
Sporthal Don Bosco
za 23-03-2019 09:00 Basket Willebroek G14 A BBC Okido Arendonk G14 B
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. R2 F

Locatie:
Sporthal de Schalk
za 30-03-2019 09:00 BBC Okido Arendonk G14 B Telstar B.B.C. Mechelen G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. R2 F

Locatie:
Okido Sporthal

 

Team:

# Naam Geboortedatum Lengte Positie
Hendrickx Lowie
Fathi Ilias
Jespers Klara
Verdonck Vino
Van Reusel Zita
Borgers Floris
Vansweevelt Tibe
Claes Lowie
Marien Eva
Coach: Jacobs Daan

Klassement:

# Team M P T V
1 Essense Esbac G14 A 10 28 752 368
2 Aartselaar BBC G14 A 10 26 747 318
3 BBC Laakdal G14 A 10 24 583 339
4 BBC Lyra Nila Nijlen G14 A 10 16 387 593
5 KBBC T&T Turnhout G14 A 10 16 405 732
6 BBC Okido Arendonk G14 B 10 10 256 780

Kalender:

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
za 08-09-2018 13:30 BBC Lyra Nila Nijlen G14 A 61- 33 BBC Okido Arendonk G14 B
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. R1 F

Locatie:
Gemeentelijke Sporthal Nijlen
za 15-09-2018 09:00 BBC Okido Arendonk G14 B 45- 56 KBBC T&T Turnhout G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. R1 F

Locatie:
Okido Sporthal
zo 23-09-2018 16:30 BBC Okido Arendonk G14 B 18-100 Essense Esbac G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. R1 F

Locatie:
Okido Sporthal
za 06-10-2018 14:00 Aartselaar BBC G14 A 97- 12 BBC Okido Arendonk G14 B
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. R1 F

Locatie:
Sporthal De Twee Ringen
za 13-10-2018 09:00 BBC Okido Arendonk G14 B 22- 77 BBC Laakdal G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. R1 F

Locatie:
Okido Sporthal
zo 21-10-2018 09:30 BBC Okido Arendonk G14 B 32- 52 BBC Lyra Nila Nijlen G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. R1 F

Locatie:
Okido Sporthal
za 03-11-2018 12:00 KBBC T&T Turnhout G14 A 93- 33 BBC Okido Arendonk G14 B
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. R1 F

Locatie:
Sporthal St. Victor
za 10-11-2018 15:00 Essense Esbac G14 A 103- 34 BBC Okido Arendonk G14 B
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. R1 F

Locatie:
Sportcomplex Hemelrijk
za 17-11-2018 09:00 BBC Okido Arendonk G14 B 13- 74 Aartselaar BBC G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. R1 F

Locatie:
Okido Sporthal
za 24-11-2018 15:00 BBC Laakdal G14 A 67- 14 BBC Okido Arendonk G14 B
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. R1 F

Locatie:
Sporthal Laakdal
za 12-01-2019 10:00 BBC Okido Arendonk G14 B 47- 64 Basket Willebroek G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. R2 F

Locatie:
Okido Sporthal
za 19-01-2019 13:00 St.Amandse BBC G14 B 56- 57 BBC Okido Arendonk G14 B
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. R2 F

Locatie:
Gemeentelijke Sporthal Sint-Amands
za 26-01-2019 16:30 Telstar B.B.C. Mechelen G14 A 63- 20 BBC Okido Arendonk G14 B
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. R2 F

Locatie:
Sporthal Appelaar
za 02-02-2019 15:00 BBC Schelle G14 A 36- 24 BBC Okido Arendonk G14 B
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. R2 F

Locatie:
Sportschuur De Griene
za 09-02-2019 09:00 BBC Okido Arendonk G14 B 56- 64 BBC Musketiers Vremde Vzw G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. R2 F

Locatie:
Okido Sporthal
za 16-02-2019 13:30 Mercurius BBC Berchem G14 C 65- 42 BBC Okido Arendonk G14 B
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. R2 F

Locatie:
Sporthal Het Rooi
za 23-02-2019 10:45 BBC Okido Arendonk G14 B 67- 22 Horticult Kontich Wolves G14 B
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. R2 F

Locatie:
Okido Sporthal
zo 10-03-2019 11:00 BBC Musketiers Vremde Vzw G14 A 108- 26 BBC Okido Arendonk G14 B
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. R2 F

Locatie:
Sporthal Don Bosco
za 23-03-2019 09:00 Basket Willebroek G14 A BBC Okido Arendonk G14 B
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. R2 F

Locatie:
Sporthal de Schalk
za 30-03-2019 09:00 BBC Okido Arendonk G14 B Telstar B.B.C. Mechelen G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. R2 F

Locatie:
Okido Sporthal
za 06-04-2019 10:00 Horticult Kontich Wolves G14 B BBC Okido Arendonk G14 B
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. R2 F

Locatie:
Sporthal Sint Rita
za 13-04-2019 10:45 BBC Okido Arendonk G14 B Mercurius BBC Berchem G14 C
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. R2 F

Locatie:
Okido Sporthal
za 27-04-2019 14:00 BBC Okido Arendonk G14 B St.Amandse BBC G14 B
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. R2 F

Locatie:
Okido Sporthal
za 04-05-2019 11:30 BBC Okido Arendonk G14 B BBC Schelle G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. R2 F

Locatie:
Okido Sporthal