Deze maand: maart 2019

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
za 02-03-2019 17:00 Aartselaar BBC HSE C 85- 81 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Sporthal De Twee Ringen
za 09-03-2019 16:45 BBC Okido Arendonk HSE C 59- 49 BBC Schelle HSE A
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
za 16-03-2019 18:30 Geranimo Bornem Basket HSE B 70- 82 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Sporthal Breeven
zo 31-03-2019 11:30 BBC Okido Arendonk HSE C Vriendenhof Walem HSE B
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal

 

Nieuws:


Er werden geen nieuwsberichten gevonden voor dit team.

Team:

# Naam Geboortedatum Lengte Positie
6Ascione MassimoG
Buijs Jasper
14Geenen Joos
Gevers Jeroen
Lasters Jef
Leyten Wim
Luyten Simon
13Meynendonckx MaximeC
Van Gompel Thom
Van Gorp Kobe
Van Roy Ward
Coach: Bart Verstraelen
Ploegbegeleider: Yvo Belmans
Ploegafgevaardigde: Bart Segers | Lucia Pypers | Dirk Geenen
Trainingsuren: DINSDAG 19u30-21u00 | Okidohal
VRIJDAG 21u45-23u15 | Okidohal

Klassement:

# Team M P T V
1 Gembo Borgerhout HSE D 23 67 1985 1464
2 Phantoms Basket Boom HSE C 23 61 1817 1425
3 Vriendenhof Walem HSE B 23 51 1731 1750
4 Klein-Brabant Basket HSE A 23 47 1587 1557
5 BBC Okido Arendonk HSE C 23 45 1592 1601
6 Geranimo Bornem Basket HSE B 22 44 1639 1631
7 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A 22 44 1644 1590
8 Sobabee Zwijndrecht HSE B 22 42 1630 1676
9 Basket Stabroek HSE C 23 41 1509 1634
10 BBC Schelle HSE A 20 40 1323 1209
11 Aartselaar BBC HSE C 22 38 1436 1645
12 Wuustwezel BBC HSE B 23 37 1533 1720
13 Basket Willebroek HSE D 22 36 1446 1580
14 Fellows Ekeren BBC HSE E 23 35 1481 1871

Kalender:

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
zo 19-08-2018 11:00 BBC Okido Arendonk HSE C 63- 60 Basket Malle HSE C
Competitie:
BBC Okido Arendonk OEFEN

Locatie:
Okido Sporthal
za 25-08-2018 13:30 BBC Okido Arendonk HSE C 64- 46 KBBC T&T Turnhout HSE D
Competitie:
BBC Okido Arendonk OEFEN

Locatie:
Okido Sporthal
za 01-09-2018 20:30 BBC Okido Arendonk HSE C 55- 68 KBBC T&T Turnhout HSE C
Competitie:
BBC Okido Arendonk OEFEN

Locatie:
Okido Sporthal
za 08-09-2018 20:45 BBC Okido Arendonk HSE C 69- 65 Phantoms Basket Boom HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
za 15-09-2018 21:00 Basket Stabroek HSE C 66- 68 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Sporthal Attenhoven
za 22-09-2018 20:00 Klein-Brabant Basket HSE A 80- 56 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
OLVP Bornem
za 29-09-2018 16:00 Fellows Ekeren BBC HSE C 94- 64 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
Beker van Antwerpen Heren Seniors 1/32 finale

Locatie:
Sporthal t Venneke
zo 07-10-2018 17:30 BBC Okido Arendonk HSE C 53- 67 Wuustwezel BBC HSE B
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
za 13-10-2018 21:00 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A 73- 60 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Sportpark Brasel
zo 21-10-2018 13:30 BBC Okido Arendonk HSE C 65- 63 Fellows Ekeren BBC HSE E
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
za 03-11-2018 18:30 Sobabee Zwijndrecht HSE B 69- 71 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Sporthal Zwijndrecht
za 10-11-2018 16:45 BBC Okido Arendonk HSE C 88- 58 Aartselaar BBC HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
za 17-11-2018 19:30 BBC Schelle HSE A 80- 71 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Sportschuur De Griene
za 24-11-2018 18:45 BBC Okido Arendonk HSE C 75- 74 Geranimo Bornem Basket HSE B
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
za 01-12-2018 18:30 Vriendenhof Walem HSE B 84- 78 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Sportschuur Arena Walem
zo 09-12-2018 13:30 BBC Okido Arendonk HSE C 51- 74 Gembo Borgerhout HSE D
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
za 15-12-2018 20:30 Basket Willebroek HSE D 45- 78 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Gem. sporthal Klein Willebroek
za 05-01-2019 18:30 Phantoms Basket Boom HSE C 84- 79 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Braxhall
za 12-01-2019 19:00 BBC Okido Arendonk HSE C 64- 52 Basket Stabroek HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 20-01-2019 16:00 BBC Okido Arendonk HSE C 62- 66 Klein-Brabant Basket HSE A
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
za 02-02-2019 18:00 Wuustwezel BBC HSE B 76- 70 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Sporthal Wuustwezel
za 09-02-2019 18:45 BBC Okido Arendonk HSE C 66- 58 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
za 16-02-2019 18:00 Fellows Ekeren BBC HSE E 78- 75 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Sporthal t Venneke
za 23-02-2019 16:45 BBC Okido Arendonk HSE C 71- 85 Sobabee Zwijndrecht HSE B
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
za 02-03-2019 17:00 Aartselaar BBC HSE C 85- 81 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Sporthal De Twee Ringen
za 09-03-2019 16:45 BBC Okido Arendonk HSE C 59- 49 BBC Schelle HSE A
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
za 16-03-2019 18:30 Geranimo Bornem Basket HSE B 70- 82 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Sporthal Breeven
zo 31-03-2019 11:30 BBC Okido Arendonk HSE C Vriendenhof Walem HSE B
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
za 06-04-2019 20:00 Gembo Borgerhout HSE D BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Sporthal Luysbekelaar
za 13-04-2019 20:45 BBC Okido Arendonk HSE C Basket Willebroek HSE D
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal