Deze maand: november 2018

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
za 03-11-2018 18:30 Sobabee Zwijndrecht HSE B 69- 71 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Sporthal Zwijndrecht
za 10-11-2018 16:45 BBC Okido Arendonk HSE C 88- 58 Aartselaar BBC HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
za 17-11-2018 19:30 BBC Schelle HSE A 80- 71 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Sportschuur De Griene
za 24-11-2018 18:45 BBC Okido Arendonk HSE C Geranimo Bornem Basket HSE B
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal

 

Nieuws:


Er werden geen nieuwsberichten gevonden voor dit team.

Team:

# Naam Geboortedatum Lengte Positie
6Ascione MassimoG
Buijs Jasper
14Geenen Joos
Gevers Jeroen
Lasters Jef
Leyten Wim
Luyten Simon
13Meynendonckx MaximeC
Van Gompel Thom
Van Gorp Kobe
Van Roy Ward
Coach: Bart Verstraelen
Ploegbegeleider: Yvo Belmans
Ploegafgevaardigde: Bart Segers | Lucia Pypers | Dirk Geenen
Trainingsuren: DINSDAG 19u30-21u00 | Okidohal
VRIJDAG 21u45-23u15 | Okidohal

Klassement:

# Team M P T V
1 Gembo Borgerhout HSE D 8 24 711 505
2 Phantoms Basket Boom HSE C 9 21 656 564
3 Vriendenhof Walem HSE B 9 21 689 673
4 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A 9 19 623 606
5 BBC Okido Arendonk HSE C 9 19 601 621
6 Klein-Brabant Basket HSE A 8 18 563 530
7 BBC Schelle HSE A 8 16 576 501
8 Geranimo Bornem Basket HSE B 8 16 572 598
9 Basket Stabroek HSE C 9 15 608 653
10 Aartselaar BBC HSE C 9 15 587 676
11 Wuustwezel BBC HSE B 8 14 529 509
12 Fellows Ekeren BBC HSE E 9 13 529 740
13 Basket Willebroek HSE D 7 13 477 483
14 Sobabee Zwijndrecht HSE B 8 12 568 630

Kalender:

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
zo 19-08-2018 11:00 BBC Okido Arendonk HSE C 63- 60 Basket Malle HSE C
Competitie:
BBC Okido Arendonk OEFEN

Locatie:
Okido Sporthal
za 25-08-2018 13:30 BBC Okido Arendonk HSE C 64- 46 KBBC T&T Turnhout HSE D
Competitie:
BBC Okido Arendonk OEFEN

Locatie:
Okido Sporthal
za 01-09-2018 20:30 BBC Okido Arendonk HSE C 55- 68 KBBC T&T Turnhout HSE C
Competitie:
BBC Okido Arendonk OEFEN

Locatie:
Okido Sporthal
za 08-09-2018 20:45 BBC Okido Arendonk HSE C 69- 65 Phantoms Basket Boom HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
za 15-09-2018 21:00 Basket Stabroek HSE C 66- 68 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Sporthal Attenhoven
za 22-09-2018 20:00 Klein-Brabant Basket HSE A 80- 56 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
OLVP Bornem
za 29-09-2018 16:00 Fellows Ekeren BBC HSE C 94- 64 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
Beker van Antwerpen Heren Seniors 1/32 finale

Locatie:
Sporthal t Venneke
zo 07-10-2018 17:30 BBC Okido Arendonk HSE C 53- 67 Wuustwezel BBC HSE B
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
za 13-10-2018 21:00 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A 73- 60 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Sportpark Brasel
zo 21-10-2018 13:30 BBC Okido Arendonk HSE C 65- 63 Fellows Ekeren BBC HSE E
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
za 03-11-2018 18:30 Sobabee Zwijndrecht HSE B 69- 71 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Sporthal Zwijndrecht
za 10-11-2018 16:45 BBC Okido Arendonk HSE C 88- 58 Aartselaar BBC HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
za 17-11-2018 19:30 BBC Schelle HSE A 80- 71 BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Sportschuur De Griene
za 24-11-2018 18:45 BBC Okido Arendonk HSE C Geranimo Bornem Basket HSE B
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
za 01-12-2018 18:30 Vriendenhof Walem HSE B BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Sportschuur Arena Walem
zo 09-12-2018 13:30 BBC Okido Arendonk HSE C Gembo Borgerhout HSE D
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
za 15-12-2018 20:30 Basket Willebroek HSE D BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Gem. sporthal Klein Willebroek
za 05-01-2019 18:30 Phantoms Basket Boom HSE C BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Braxhall
za 12-01-2019 20:45 BBC Okido Arendonk HSE C Basket Stabroek HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 20-01-2019 16:00 BBC Okido Arendonk HSE C Klein-Brabant Basket HSE A
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
za 02-02-2019 18:00 Wuustwezel BBC HSE B BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Sporthal Wuustwezel
za 09-02-2019 16:45 BBC Okido Arendonk HSE C Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
za 16-02-2019 18:00 Fellows Ekeren BBC HSE E BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Sporthal t Venneke
za 23-02-2019 16:45 BBC Okido Arendonk HSE C Sobabee Zwijndrecht HSE B
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
za 02-03-2019 17:00 Aartselaar BBC HSE C BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Sporthal De Twee Ringen
za 09-03-2019 16:45 BBC Okido Arendonk HSE C BBC Schelle HSE A
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
za 16-03-2019 18:30 Geranimo Bornem Basket HSE B BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Sporthal Breeven
zo 31-03-2019 11:30 BBC Okido Arendonk HSE C Vriendenhof Walem HSE B
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
za 06-04-2019 20:00 Gembo Borgerhout HSE D BBC Okido Arendonk HSE C
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Sporthal Luysbekelaar
za 13-04-2019 20:45 BBC Okido Arendonk HSE C Basket Willebroek HSE D
Competitie:
3e Provinciale Heren Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal