Deze maand: april 2024

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
zo 14-04-2024 11:30 KBBC Okido Arendonk G10 B 1- 1 BC Cobras Schoten-Brasschaat G10 A
Competitie:
U10 Niveau 4 R2 C13

Locatie:
Okido Sporthal
za 20-04-2024 09:00 BBC Lyra Nila Nijlen G10 A 1- 1 BFOR KBBC Okido Arendonk G10 B
Competitie:
U10 Niveau 4 R2 C13

Locatie:
Gemeentelijke Sporthal Nijlen

 

Team:

# Naam
6Paridaans John
8Huang Jindi
10Dockx Levy
14Van Campfort Elisa
18Van Ammel Ellie
25Nazari Hida
Alfaisi Kieran
Coach: Van Gorp Wout
Trainingsuren: wo 18h30-19h45 | Bemdhal
vr 18h00-19h30 | OKIDO sporthal

Klassement:

# Team M P T V
- BBC Lyra Nila Nijlen G10 A 0 0 0 0
- Fellows Legal Brokers Ekeren BBC G10 C 0 0 0 0
- BC Cobras Schoten-Brasschaat G10 A 0 0 0 0
- Antwerp Giants G10 C 0 0 0 0
- KBBC Okido Arendonk G10 B 0 0 0 0
- Koninklijke Herentalse BBC G10 B 0 0 0 0
- Mercurius BBC Berchem G10 D 0 0 0 0

Kalender:

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
za 20-01-2024 09:30 KBBC Okido Arendonk G10 B 1- 1 Fellows Legal Brokers Ekeren BBC G10 C
Competitie:
U10 Niveau 4 R2 C13

Locatie:
Okido Sporthal
zo 21-01-2024 13:30 Koninklijke Herentalse BBC G10 B 1- 1 KBBC Okido Arendonk G10 B
Competitie:
U10 Niveau 4 R2 C13

Locatie:
Atheneum De Vesten
zo 28-01-2024 09:00 BC Cobras Schoten-Brasschaat G10 A 1- 1 KBBC Okido Arendonk G10 B
Competitie:
U10 Niveau 4 R2 C13

Locatie:
Sporthal De Zeurt
zo 04-02-2024 13:30 KBBC Okido Arendonk G10 B 1- 1 BBC Lyra Nila Nijlen G10 A
Competitie:
U10 Niveau 4 R2 C13

Locatie:
Okido Sporthal
za 24-02-2024 09:00 Mercurius BBC Berchem G10 D 1- 1 KBBC Okido Arendonk G10 B
Competitie:
U10 Niveau 4 R2 C13

Locatie:
Sporthal Het Rooi
za 02-03-2024 11:00 KBBC Okido Arendonk G10 B 1- 1 Antwerp Giants G10 C
Competitie:
U10 Niveau 4 R2 C13

Locatie:
Okido Sporthal
zo 17-03-2024 13:30 KBBC Okido Arendonk G10 B 1- 1 Koninklijke Herentalse BBC G10 B
Competitie:
U10 Niveau 4 R2 C13

Locatie:
Okido Sporthal
za 23-03-2024 13:00 Fellows Legal Brokers Ekeren BBC G10 C 1- 1 KBBC Okido Arendonk G10 B
Competitie:
U10 Niveau 4 R2 C13

Locatie:
Sporthal t Venneke
zo 14-04-2024 11:30 KBBC Okido Arendonk G10 B 1- 1 BC Cobras Schoten-Brasschaat G10 A
Competitie:
U10 Niveau 4 R2 C13

Locatie:
Okido Sporthal
za 20-04-2024 09:00 BBC Lyra Nila Nijlen G10 A 1- 1 BFOR KBBC Okido Arendonk G10 B
Competitie:
U10 Niveau 4 R2 C13

Locatie:
Gemeentelijke Sporthal Nijlen
zo 05-05-2024 15:00 Antwerp Giants G10 C KBBC Okido Arendonk G10 B
Competitie:
U10 Niveau 4 R2 C13

Locatie:
Heylen Vastgoed Basketcampus
zo 12-05-2024 13:30 KBBC Okido Arendonk G10 B Mercurius BBC Berchem G10 D
Competitie:
U10 Niveau 4 R2 C13

Locatie:
Okido Sporthal