Deze maand: februari 2018

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
za 03-02-2018 18:45 BBC Okido Arendonk HSE B 83- 92 BBC Berlaar HSE A
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 10-02-2018 19:00 BBC Berlaar HSE A 86- 51 BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal t Stapveld
za 24-02-2018 18:00 K. Vabco Mol BBC HSE B BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal Rozenberginstituut

 

Nieuws:


Eetfestijn

ZONDAG 11 MAART 2018 – BEMDHAL Ook dit jaar kan je weer genieten van onze overheerlijke “Moele”. Recht van de zee op het bord, of toch bijna. Wist je dat… Lees meer

Beurtrol kantine

Klik hier en komt u alles te weten ! Wie, wat, waar en wanneer… het is altijd gezellig bij Okido ! Lees meer

Team:

# Naam Geboortedatum Lengte Positie
5Vervecken Pieter1.83 mF
6Jacobs Daan1.74 mG
8Buysse Rico1.79 mF
9Van Roy Ward1.94 mC
11Lasters Jef1.92 mC
12Luyten Simon1.82 mF
14Buijs Jasper1.90 mC
10Van Gompel Menno1.95 mPF
15Liekens Dries1.85 mF
16Aarts Joachim1.85 mF
17Maes Lennert1.85 mF
18Smeulders Koen1.85 mF
Coach: Peter Leyten
Ploegbegeleiding: Marc Aarts
Ploegafgevaardigde: Nick Jacobs | Guy Luyten | Lucia Pypers
Trainingsuren: zie Heren 1 & Heren 3

Klassement:

# Team M P T V
1 Basket Willebroek HSE B 19 57 1561 1043
2 Red Vic Wilrijk HSE B 18 46 1378 1107
3 BC Guco Lier Vzw HSE C 19 45 1284 1230
4 Spartacus SCK Antwerpen HSE A 19 43 1362 1255
5 Pitzemburg Mechelen HSE B 19 43 1305 1188
6 Basket Stabroek HSE B 19 39 1261 1198
7 BBC Coveco Niel HSE A 19 39 1218 1222
8 Mercurius BBC Berchem HSE A 18 36 1307 1213
9 BBC Berlaar HSE A 18 36 1293 1302
10 Jong Edegem BBC HSE A 19 35 1344 1377
11 K. Vabco Mol BBC HSE B 19 35 1167 1246
12 Essense Esbac HSE A 18 29 1016 1311
13 BBC Schelle HSE A 19 21 1063 1538
14 BBC Okido Arendonk HSE B 19 19 1132 1461

Kalender:

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
zo 20-08-2017 15:00 BBC Schelle HSE A 47- 47 BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
BBC Schelle OEFEN

Locatie:
Sportschuur De Griene
zo 27-08-2017 15:00 BBC Okido Arendonk HSE B 48- 74 BBC Coveco Niel HSE A
Competitie:
Beker van Antwerpen Heren Seniors Voorronde

Locatie:
Okido Sporthal
za 02-09-2017 18:45 BBC Okido Arendonk HSE B 53- 61 BBC Coveco Niel HSE A
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 16-09-2017 18:45 BBC Okido Arendonk HSE B 55- 71 Spartacus SCK Antwerpen HSE A
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
zo 24-09-2017 15:00 Basket Stabroek HSE B 79- 56 BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal Attenhoven
za 30-09-2017 18:30 Mercurius BBC Berchem HSE A 78- 52 BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal Het Rooi
zo 08-10-2017 17:00 BBC Schelle HSE A 71- 60 BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sportschuur De Griene
za 14-10-2017 18:30 Red Vic Wilrijk HSE B 95- 53 BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal Red Vic
za 21-10-2017 18:45 BBC Okido Arendonk HSE B 60- 62 BC Guco Lier Vzw HSE C
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
zo 29-10-2017 16:30 BBC Okido Arendonk HSE B 67- 81 Jong Edegem BBC HSE A
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
wo 01-11-2017 12:00 BBC Okido Arendonk HSE B 63- 70 K. Vabco Mol BBC HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
zo 12-11-2017 15:15 Essense Esbac HSE A 72- 60 BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sportcomplex Hemelrijk
za 25-11-2017 16:00 Basket Willebroek HSE B 92- 68 BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal de Schalk
za 16-12-2017 20:45 Pitzemburg Mechelen HSE B 86- 69 BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Stedelijke Sporthal Winketkaai
za 23-12-2017 18:45 BBC Okido Arendonk HSE B 62- 72 Basket Willebroek HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 06-01-2018 18:45 BBC Okido Arendonk HSE B 49- 76 Pitzemburg Mechelen HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 13-01-2018 20:30 Jong Edegem BBC HSE A 73- 64 BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal De Willecom
zo 21-01-2018 16:00 BBC Coveco Niel HSE A 75- 53 BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Gemeentelijke Sporthal Niel
zo 28-01-2018 17:00 BBC Okido Arendonk HSE B 54- 69 Mercurius BBC Berchem HSE A
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 03-02-2018 18:45 BBC Okido Arendonk HSE B 83- 92 BBC Berlaar HSE A
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 10-02-2018 19:00 BBC Berlaar HSE A 86- 51 BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal t Stapveld
za 24-02-2018 18:00 K. Vabco Mol BBC HSE B BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal Rozenberginstituut
zo 18-03-2018 17:00 BBC Okido Arendonk HSE B BBC Schelle HSE A
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 24-03-2018 18:45 BBC Okido Arendonk HSE B Red Vic Wilrijk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 14-04-2018 18:45 BBC Okido Arendonk HSE B Essense Esbac HSE A
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
zo 22-04-2018 14:00 Spartacus SCK Antwerpen HSE A BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal Kiel
zo 29-04-2018 16:00 BBC Okido Arendonk HSE B Basket Stabroek HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
zo 06-05-2018 11:00 BC Guco Lier Vzw HSE C BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal Sint Gummaruscollege