Deze maand: augustus 2020

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
za 08-08-2020 00:00 BBC Okido Arendonk HSE B Toyota Wouters Diest HSE A
Competitie:
BBC Okido Arendonk OEFEN

Locatie:
Okido Sporthal
za 22-08-2020 00:00 BBC Optima Tessenderlo HSE B BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
BBC Optima Tessenderlo OEFEN

Locatie:
Sporthal H. Hartinstituut

 

Nieuws:


Er werden geen nieuwsberichten gevonden voor dit team.

Team:

# Naam Positie
4Daan BelmansG
14Gert-Jan ClaessenC
6Gebbe DriesF
8Joos GeenenF
11Nico HaumontF
7Matthijs HendrickxF
13Gerrit KuijtG
12Jef LastersC
5Wout Van GorpG
9Nick Van LimptC
15Ward Van RoyC
Coach: Raf Van den Eynde
Ploegafgevaardigde: Dirk Geenen
Trainingsuren: Dinsdag 19u00 - 20u30 | Okidohal
Donderdag 20u00 - 21u30 | Thomas More Turnhout

Klassement:

# Team M P T V
- BBC Okido Arendonk HSE B 0 0 0 0
- Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A 0 0 0 0
- K. Vabco Mol BBC HSE B 0 0 0 0
- Bot Schilde HSE A 0 0 0 0
- KBBC T&T Turnhout HSE B 0 0 0 0
- Kangoeroes Basket Mechelen HSE C 0 0 0 0
- Basket Willebroek HSE C 0 0 0 0
- BC Guco Lier Vzw HSE D 0 0 0 0
- BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE A 0 0 0 0
- Phantoms Basket Boom HSE C 0 0 0 0
- Koninklijke Herentalse BBC HSE A 0 0 0 0
- Gembo Borgerhout HSE C 0 0 0 0
- Fellows Ekeren BBC HSE B 0 0 0 0
- Basket Stabroek HSE A 0 0 0 0

Kalender:

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
do 08-05-2021 BBC Okido Arendonk HSE B Kangoeroes Basket Mechelen HSE C
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
do 01-05-2021 K. Vabco Mol BBC HSE B BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal Rozenberginstituut
do 22-05-2021 BC Guco Lier Vzw HSE D BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal Stadspark
za 08-08-2020 00:00 BBC Okido Arendonk HSE B Toyota Wouters Diest HSE A
Competitie:
BBC Okido Arendonk OEFEN

Locatie:
Okido Sporthal
za 22-08-2020 00:00 BBC Optima Tessenderlo HSE B BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
BBC Optima Tessenderlo OEFEN

Locatie:
Sporthal H. Hartinstituut
za 12-09-2020 00:00 BBC Baskas Kasterlee HSE A BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
Beker van Antwerpen Heren Voorronde

Locatie:
Sporthal De Vlieger
za 03-10-2020 18:00 Gembo Borgerhout HSE C BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal Luysbekelaar
za 10-10-2020 18:45 BBC Okido Arendonk HSE B Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 17-10-2020 20:00 Bot Schilde HSE A BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal KTA Vennebos
za 24-10-2020 18:45 BBC Okido Arendonk HSE B Basket Stabroek HSE A
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 07-11-2020 18:45 BBC Okido Arendonk HSE B Phantoms Basket Boom HSE C
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 14-11-2020 18:00 KBBC T&T Turnhout HSE B BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal St. Victor
za 21-11-2020 18:45 BBC Okido Arendonk HSE B Basket Willebroek HSE C
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 28-11-2020 18:00 Koninklijke Herentalse BBC HSE A BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Atheneum De Vesten
za 05-12-2020 18:45 BBC Okido Arendonk HSE B Fellows Ekeren BBC HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
zo 13-12-2020 13:00 BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE A BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal De Zeurt
za 09-01-2021 18:45 BBC Okido Arendonk HSE B K. Vabco Mol BBC HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 16-01-2021 20:45 Kangoeroes Basket Mechelen HSE C BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Stedelijke Sporthal Winketkaai
za 23-01-2021 18:45 BBC Okido Arendonk HSE B BC Guco Lier Vzw HSE D
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 06-02-2021 16:45 BBC Okido Arendonk HSE B Gembo Borgerhout HSE C
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 13-02-2021 18:30 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sportpark Brasel
za 20-02-2021 18:45 BBC Okido Arendonk HSE B Bot Schilde HSE A
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 27-02-2021 21:00 Basket Stabroek HSE A BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal Attenhoven
za 06-03-2021 18:45 BBC Okido Arendonk HSE B KBBC T&T Turnhout HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 13-03-2021 16:15 Phantoms Basket Boom HSE C BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Braxhall
za 27-03-2021 18:30 Basket Willebroek HSE C BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Gem. sporthal Klein Willebroek
zo 11-04-2021 15:30 BBC Okido Arendonk HSE B Koninklijke Herentalse BBC HSE A
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 17-04-2021 18:15 Fellows Ekeren BBC HSE B BBC Okido Arendonk HSE B
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal t Venneke
zo 25-04-2021 15:30 BBC Okido Arendonk HSE B BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE A
Competitie:
2e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal