za 09-09-2023 |
13:00 |
KBBC Okido Arendonk G14 B |
36- 65 |
Rucon Gembo Borgerhout G14 B |
Competitie: U14 Niveau 4 B6
Locatie: Okido Sporthal
|
za 16-09-2023 |
10:45 |
KBBC Okido Arendonk G14 B |
58- 30 |
Mercurius BBC Berchem G14 C |
Competitie: U14 Niveau 4 B6
Locatie: Okido Sporthal
|
za 30-09-2023 |
10:45 |
KBBC Okido Arendonk G14 B |
61- 47 |
Olicsa Antwerpen G14 B |
Competitie: U14 Niveau 4 B6
Locatie: Okido Sporthal
|
zo 08-10-2023 |
11:30 |
Rucon Gembo Borgerhout G14 B |
60- 35 |
KBBC Okido Arendonk G14 B |
Competitie: U14 Niveau 4 B6
Locatie: Sporthal Luysbekelaar
|
za 14-10-2023 |
10:45 |
KBBC Okido Arendonk G14 B |
50- 53 |
Fellows Legal Brokers Ekeren BBC G14 A |
Competitie: U14 Niveau 4 B6
Locatie: Okido Sporthal
|
za 21-10-2023 |
15:00 |
Mercurius BBC Berchem G14 C |
60- 46 |
KBBC Okido Arendonk G14 B |
Competitie: U14 Niveau 4 B6
Locatie: Sporthal Het Rooi
|
za 28-10-2023 |
10:00 |
Red Vic Wilrijk G14 B |
50- 67 |
KBBC Okido Arendonk G14 B |
Competitie: U14 Niveau 4 B6
Locatie: Sporthal Red Vic
|
za 04-11-2023 |
17:00 |
Olicsa Antwerpen G14 B |
45- 56 |
KBBC Okido Arendonk G14 B |
Competitie: U14 Niveau 4 B6
Locatie: Sporthal St-Ludgardis
|
za 11-11-2023 |
11:00 |
KBBC Okido Arendonk G14 B |
58- 25 |
Red Vic Wilrijk G14 B |
Competitie: U14 Niveau 4 B6
Locatie: Okido Sporthal
|
za 25-11-2023 |
13:00 |
Fellows Legal Brokers Ekeren BBC G14 A |
64- 24 |
KBBC Okido Arendonk G14 B |
Competitie: U14 Niveau 4 B6
Locatie: Sporthal t Venneke
|
zo 14-01-2024 |
16:00 |
BBC Floorcouture Zoersel G14 A |
38- 63 |
KBBC Okido Arendonk G14 B |
Competitie: U14 Niveau 4 R2 B8
Locatie: Sportzaal Pierenbos
|
za 20-01-2024 |
17:00 |
Koninklijke Herentalse BBC G14 C |
48- 50 |
KBBC Okido Arendonk G14 B |
Competitie: U14 Niveau 4 R2 B8
Locatie: Atheneum De Vesten
|
za 27-01-2024 |
11:00 |
BBC Lyra Nila Nijlen G14 B |
70- 70 |
KBBC Okido Arendonk G14 B |
Competitie: U14 Niveau 4 R2 B8
Locatie: Gemeentelijke Sporthal Nijlen
|
zo 04-02-2024 |
15:30 |
KBBC Okido Arendonk G14 B |
42- 36 |
BBC Floorcouture Zoersel G14 A |
Competitie: U14 Niveau 4 R2 B8
Locatie: Okido Sporthal
|
zo 25-02-2024 |
13:00 |
Essense Esbac G14 A |
76- 41 |
KBBC Okido Arendonk G14 B |
Competitie: U14 Niveau 4 R2 B8
Locatie: Sportcomplex Hemelrijk
|
za 16-03-2024 |
09:00 |
KBBC Okido Arendonk G14 B |
48- 42 |
Koninklijke Herentalse BBC G14 C |
Competitie: U14 Niveau 4 R2 B8
Locatie: Okido Sporthal
|
zo 24-03-2024 |
11:00 |
BBC Putte G14 A |
67- 65 |
KBBC Okido Arendonk G14 B |
Competitie: U14 Niveau 4 R2 B8
Locatie: Gemeentelijke sporthal Klein Boom
|
za 06-04-2024 |
14:45 |
KBBC Okido Arendonk G14 B |
|
BBC Putte G14 A |
Competitie: U14 Niveau 4 R2 B8
Locatie: Okido Sporthal
|
zo 14-04-2024 |
09:30 |
KBBC Okido Arendonk G14 B |
|
BBC Lyra Nila Nijlen G14 B |
Competitie: U14 Niveau 4 R2 B8
Locatie: Okido Sporthal
|
za 27-04-2024 |
12:45 |
KBBC Okido Arendonk G14 B |
|
Campinia Dessel-Retie G14 B |
Competitie: U14 Niveau 4 R2 B8
Locatie: Okido Sporthal
|
za 04-05-2024 |
13:00 |
Campinia Dessel-Retie G14 B |
|
KBBC Okido Arendonk G14 B |
Competitie: U14 Niveau 4 R2 B8
Locatie: Sportpark Brasel
|
zo 12-05-2024 |
09:30 |
KBBC Okido Arendonk G14 B |
|
Essense Esbac G14 A |
Competitie: U14 Niveau 4 R2 B8
Locatie: Okido Sporthal
|