Deze maand: april 2024

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
za 06-04-2024 14:45 KBBC Okido Arendonk G14 B 71- 69 BBC Putte G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 R2 B8

Locatie:
Okido Sporthal
zo 14-04-2024 09:30 KBBC Okido Arendonk G14 B 56- 33 BBC Lyra Nila Nijlen G14 B
Competitie:
U14 Niveau 4 R2 B8

Locatie:
Okido Sporthal
za 27-04-2024 12:45 KBBC Okido Arendonk G14 B Campinia Dessel-Retie G14 B
Competitie:
U14 Niveau 4 R2 B8

Locatie:
Okido Sporthal

 

Team:

# Naam Geboortedatum Lengte Positie
5Lotte Vansweevelt
17Kaat In 't Ven
18Laure Grobet
27Marion Bissiriou
29Lonne Mermans
31Justien Voeten
33Charlize Weyts
35Liezl Deboel
Coach: Zenzi Geudens
Assistent Coach: Kaat Rombouts

Klassement:

# Team M P T V
1 Essense Esbac G14 A 9 27 660 313
2 KBBC Okido Arendonk G14 B 9 22 506 479
3 Campinia Dessel-Retie G14 B 8 20 506 356
4 BBC Putte G14 A 9 17 500 559
5 BBC Lyra Nila Nijlen G14 B 10 15 462 614
6 Koninklijke Herentalse BBC G14 C 10 14 400 561
7 BBC Floorcouture Zoersel G14 A 9 13 344 496

Kalender:

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
za 09-09-2023 13:00 KBBC Okido Arendonk G14 B 36- 65 Rucon Gembo Borgerhout G14 B
Competitie:
U14 Niveau 4 B6

Locatie:
Okido Sporthal
za 16-09-2023 10:45 KBBC Okido Arendonk G14 B 58- 30 Mercurius BBC Berchem G14 C
Competitie:
U14 Niveau 4 B6

Locatie:
Okido Sporthal
za 30-09-2023 10:45 KBBC Okido Arendonk G14 B 61- 47 Olicsa Antwerpen G14 B
Competitie:
U14 Niveau 4 B6

Locatie:
Okido Sporthal
zo 08-10-2023 11:30 Rucon Gembo Borgerhout G14 B 60- 35 KBBC Okido Arendonk G14 B
Competitie:
U14 Niveau 4 B6

Locatie:
Sporthal Luysbekelaar
za 14-10-2023 10:45 KBBC Okido Arendonk G14 B 50- 53 Fellows Legal Brokers Ekeren BBC G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 B6

Locatie:
Okido Sporthal
za 21-10-2023 15:00 Mercurius BBC Berchem G14 C 60- 46 KBBC Okido Arendonk G14 B
Competitie:
U14 Niveau 4 B6

Locatie:
Sporthal Het Rooi
za 28-10-2023 10:00 Red Vic Wilrijk G14 B 50- 67 KBBC Okido Arendonk G14 B
Competitie:
U14 Niveau 4 B6

Locatie:
Sporthal Red Vic
za 04-11-2023 17:00 Olicsa Antwerpen G14 B 45- 56 KBBC Okido Arendonk G14 B
Competitie:
U14 Niveau 4 B6

Locatie:
Sporthal St-Ludgardis
za 11-11-2023 11:00 KBBC Okido Arendonk G14 B 58- 25 Red Vic Wilrijk G14 B
Competitie:
U14 Niveau 4 B6

Locatie:
Okido Sporthal
za 25-11-2023 13:00 Fellows Legal Brokers Ekeren BBC G14 A 64- 24 KBBC Okido Arendonk G14 B
Competitie:
U14 Niveau 4 B6

Locatie:
Sporthal t Venneke
zo 14-01-2024 16:00 BBC Floorcouture Zoersel G14 A 38- 63 KBBC Okido Arendonk G14 B
Competitie:
U14 Niveau 4 R2 B8

Locatie:
Sportzaal Pierenbos
za 20-01-2024 17:00 Koninklijke Herentalse BBC G14 C 48- 50 KBBC Okido Arendonk G14 B
Competitie:
U14 Niveau 4 R2 B8

Locatie:
Atheneum De Vesten
za 27-01-2024 11:00 BBC Lyra Nila Nijlen G14 B 70- 70 KBBC Okido Arendonk G14 B
Competitie:
U14 Niveau 4 R2 B8

Locatie:
Gemeentelijke Sporthal Nijlen
zo 04-02-2024 15:30 KBBC Okido Arendonk G14 B 42- 36 BBC Floorcouture Zoersel G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 R2 B8

Locatie:
Okido Sporthal
zo 25-02-2024 13:00 Essense Esbac G14 A 76- 41 KBBC Okido Arendonk G14 B
Competitie:
U14 Niveau 4 R2 B8

Locatie:
Sportcomplex Hemelrijk
za 16-03-2024 09:00 KBBC Okido Arendonk G14 B 48- 42 Koninklijke Herentalse BBC G14 C
Competitie:
U14 Niveau 4 R2 B8

Locatie:
Okido Sporthal
zo 24-03-2024 11:00 BBC Putte G14 A 67- 65 KBBC Okido Arendonk G14 B
Competitie:
U14 Niveau 4 R2 B8

Locatie:
Gemeentelijke sporthal Klein Boom
za 06-04-2024 14:45 KBBC Okido Arendonk G14 B 71- 69 BBC Putte G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 R2 B8

Locatie:
Okido Sporthal
zo 14-04-2024 09:30 KBBC Okido Arendonk G14 B 56- 33 BBC Lyra Nila Nijlen G14 B
Competitie:
U14 Niveau 4 R2 B8

Locatie:
Okido Sporthal
za 27-04-2024 12:45 KBBC Okido Arendonk G14 B Campinia Dessel-Retie G14 B
Competitie:
U14 Niveau 4 R2 B8

Locatie:
Okido Sporthal
za 04-05-2024 13:00 Campinia Dessel-Retie G14 B KBBC Okido Arendonk G14 B
Competitie:
U14 Niveau 4 R2 B8

Locatie:
Sportpark Brasel
zo 12-05-2024 09:30 KBBC Okido Arendonk G14 B Essense Esbac G14 A
Competitie:
U14 Niveau 4 R2 B8

Locatie:
Okido Sporthal