Deze maand: januari 2023

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
za 07-01-2023 09:00 KBBC Okido Arendonk G12 A 104- 22 Basket Stabroek G12 A
Competitie:
Beker van Antwerpen U12 Gemengd Poule G

Locatie:
Okido Sporthal
zo 15-01-2023 09:00 Kangoeroes Basket Mechelen G12 B 46- 40 KBBC Okido Arendonk G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 A8

Locatie:
Stedelijke Sporthal Winketkaai
zo 22-01-2023 09:00 KBBC Okido Arendonk G12 A 54- 55 Fellows Ekeren BBC G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 A8

Locatie:
Okido Sporthal
za 28-01-2023 11:00 BC Guco Lier Vzw G12 A 20- 0 BFOR KBBC Okido Arendonk G12 A
Competitie:
Beker van Antwerpen U12 Gemengd 1/8 Finale

Locatie:
Sporthal Stadspark

 

Team:

# Naam
4Vaes Simon
5Vansweevelt Milan
6Raes Joran
7Broeckx Louis
8Mathues Joren
9De Wispelaere Korneel
10Vanherck Axel
11Koning Mark
12Vansweevelt Mauro
Coach: Mathues Jan / Vansweevelt Nick
Trainingsuren: ma 17h30-19h00 | Bemdhal
wo 15h30-17h00 | Bemdhal

Kalender:

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
za 17-09-2022 09:00 KBBC Okido Arendonk G12 A 75- 23 BBC Geel G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 A10

Locatie:
Okido Sporthal
zo 25-09-2022 11:00 KBBC T&T Turnhout G12 A 100- 30 KBBC Okido Arendonk G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 A10

Locatie:
Sporthal St. Victor
zo 02-10-2022 09:00 KBBC Okido Arendonk G12 A 117- 26 Basket Malle G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 A10

Locatie:
Okido Sporthal
za 08-10-2022 09:15 BC Guco Lier Vzw G12 B 60- 60 KBBC Okido Arendonk G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 A10

Locatie:
Sporthal Stadspark
za 15-10-2022 09:00 KBBC Okido Arendonk G12 A 56- 38 Koninklijke Herentalse BBC G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 A10

Locatie:
Okido Sporthal
za 22-10-2022 10:00 BBC Geel G12 A 47- 69 KBBC Okido Arendonk G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 A10

Locatie:
Axion
za 29-10-2022 10:45 KBBC Okido Arendonk G12 A 69- 65 Hove Rabbits G12 A
Competitie:
Beker van Antwerpen U12 Gemengd Poule G

Locatie:
Okido Sporthal
za 12-11-2022 09:00 KBBC Okido Arendonk G12 A 45- 70 BC Guco Lier Vzw G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 A10

Locatie:
Okido Sporthal
zo 20-11-2022 11:00 Basket Malle G12 B 25-108 KBBC Okido Arendonk G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 A10

Locatie:
Sporthal Berckhoven
za 26-11-2022 09:00 KBBC Okido Arendonk G12 A 45- 59 KBBC T&T Turnhout G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 A10

Locatie:
Okido Sporthal
za 03-12-2022 16:00 Koninklijke Herentalse BBC G12 A 52- 53 KBBC Okido Arendonk G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 A10

Locatie:
Atheneum De Vesten
za 10-12-2022 15:00 Mercurius BBC Berchem G12 A 78- 28 KBBC Okido Arendonk G12 A
Competitie:
Beker van Antwerpen U12 Gemengd Poule G

Locatie:
Sporthal Het Rooi
za 07-01-2023 09:00 KBBC Okido Arendonk G12 A 104- 22 Basket Stabroek G12 A
Competitie:
Beker van Antwerpen U12 Gemengd Poule G

Locatie:
Okido Sporthal
zo 15-01-2023 09:00 Kangoeroes Basket Mechelen G12 B 46- 40 KBBC Okido Arendonk G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 A8

Locatie:
Stedelijke Sporthal Winketkaai
zo 22-01-2023 09:00 KBBC Okido Arendonk G12 A 54- 55 Fellows Ekeren BBC G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 A8

Locatie:
Okido Sporthal
za 28-01-2023 11:00 BC Guco Lier Vzw G12 A 20- 0 BFOR KBBC Okido Arendonk G12 A
Competitie:
Beker van Antwerpen U12 Gemengd 1/8 Finale

Locatie:
Sporthal Stadspark
za 04-02-2023 09:00 KBBC Okido Arendonk G12 A Olicsa Antwerpen G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 A8

Locatie:
Okido Sporthal
za 25-02-2023 16:00 Koninklijke Herentalse BBC G12 A KBBC Okido Arendonk G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 A8

Locatie:
Atheneum De Vesten
za 04-03-2023 09:00 KBBC Okido Arendonk G12 A BC Guco Lier Vzw G12 C
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 A8

Locatie:
Okido Sporthal
za 11-03-2023 11:00 BBC Berlaar G12 A KBBC Okido Arendonk G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 A8

Locatie:
Sporthal t Stapveld
zo 19-03-2023 09:00 KBBC Okido Arendonk G12 A Kangoeroes Basket Mechelen G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 A8

Locatie:
Okido Sporthal
zo 02-04-2023 13:00 Olicsa Antwerpen G12 A KBBC Okido Arendonk G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 A8

Locatie:
Sporthal St-Ludgardis
zo 16-04-2023 09:00 KBBC Okido Arendonk G12 A BBC Berlaar G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 A8

Locatie:
Okido Sporthal
zo 23-04-2023 13:00 Fellows Ekeren BBC G12 A KBBC Okido Arendonk G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 A8

Locatie:
Sporthal t Venneke
zo 30-04-2023 09:30 KBBC Okido Arendonk G12 A Koninklijke Herentalse BBC G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 A8

Locatie:
Okido Sporthal
za 06-05-2023 09:00 BC Guco Lier Vzw G12 C KBBC Okido Arendonk G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 A8

Locatie:
Sporthal Stadspark