za 09-09-2023 |
11:00 |
KBBC Okido Arendonk G12 A |
63- 68 |
Koninklijke Herentalse BBC G12 A |
Competitie: U12 Niveau 4 B10
Locatie: Okido Sporthal
|
za 16-09-2023 |
09:00 |
KBBC Okido Arendonk G12 A |
85- 38 |
KBBC T&T Turnhout G12 A |
Competitie: U12 Niveau 4 B10
Locatie: Okido Sporthal
|
za 30-09-2023 |
12:00 |
Campinia Dessel-Retie G12 B |
22- 94 |
KBBC Okido Arendonk G12 A |
Competitie: U12 Niveau 4 B10
Locatie: Sportpark Brasel
|
za 07-10-2023 |
16:00 |
Koninklijke Herentalse BBC G12 A |
31- 45 |
KBBC Okido Arendonk G12 A |
Competitie: U12 Niveau 4 B10
Locatie: Atheneum De Vesten
|
za 14-10-2023 |
09:00 |
KBBC Okido Arendonk G12 A |
85- 8 |
Basket Malle G12 B |
Competitie: U12 Niveau 4 B10
Locatie: Okido Sporthal
|
za 21-10-2023 |
12:00 |
KBBC T&T Turnhout G12 A |
31- 88 |
KBBC Okido Arendonk G12 A |
Competitie: U12 Niveau 4 B10
Locatie: Sporthal St. Victor
|
za 28-10-2023 |
09:00 |
KBBC Okido Arendonk G12 A |
22-126 |
Rucon Gembo Borgerhout G12 A |
Competitie: Beker van Antwerpen U12 Gemengd Poule D
Locatie: Okido Sporthal
|
zo 05-11-2023 |
09:30 |
KBBC Okido Arendonk G12 A |
106- 36 |
Campinia Dessel-Retie G12 B |
Competitie: U12 Niveau 4 B10
Locatie: Okido Sporthal
|
zo 26-11-2023 |
09:00 |
Basket Malle G12 B |
10- 95 |
KBBC Okido Arendonk G12 A |
Competitie: U12 Niveau 4 B10
Locatie: Sporthal Berckhoven
|
za 16-12-2023 |
12:00 |
Basket Stabroek G12 A |
0- 20 AFOR |
KBBC Okido Arendonk G12 A |
Competitie: Beker van Antwerpen U12 Gemengd Poule D
Locatie: Sporthal Attenhoven
|
za 06-01-2024 |
12:30 |
KBBC Okido Arendonk G12 A |
52- 72 |
Zuiderkempen Diamonds G12 A |
Competitie: Beker van Antwerpen U12 Gemengd Poule D
Locatie: Okido Sporthal
|
za 13-01-2024 |
10:00 |
BBC Optima Tessenderlo G12 A |
46- 89 |
KBBC Okido Arendonk G12 A |
Competitie: U12 Niveau 4 R2 A10
Locatie: Sporthal H. Hartinstituut
|
za 20-01-2024 |
16:00 |
KBBC T&T Turnhout G12 A |
44- 70 |
KBBC Okido Arendonk G12 A |
Competitie: U12 Niveau 4 R2 A10
Locatie: Sporthal St. Victor
|
zo 04-02-2024 |
09:30 |
KBBC Okido Arendonk G12 A |
100- 53 |
BBC Optima Tessenderlo G12 A |
Competitie: U12 Niveau 4 R2 A10
Locatie: Okido Sporthal
|
za 10-02-2024 |
13:30 |
BBC Laakdal G12 A |
72- 67 |
KBBC Okido Arendonk G12 A |
Competitie: U12 Niveau 4 R2 A10
Locatie: Sporthal Laakdal
|
za 17-02-2024 |
12:30 |
KBBC Okido Arendonk G12 A |
99- 22 |
BBC Baskas Kasterlee G12 A |
Competitie: U12 Niveau 4 R2 A10
Locatie: Okido Sporthal
|
za 24-02-2024 |
13:00 |
Campinia Dessel-Retie G12 A |
42- 93 |
KBBC Okido Arendonk G12 A |
Competitie: U12 Niveau 4 R2 A10
Locatie: Sportpark Brasel
|
za 09-03-2024 |
13:00 |
Zuiderkempen Diamonds G12 B |
44- 80 |
KBBC Okido Arendonk G12 A |
Competitie: U12 Niveau 4 R2 A10
Locatie: Sportpark Joris Verhaegen
|
zo 17-03-2024 |
09:30 |
KBBC Okido Arendonk G12 A |
81- 42 |
KBBC T&T Turnhout G12 A |
Competitie: U12 Niveau 4 R2 A10
Locatie: Okido Sporthal
|
za 23-03-2024 |
12:30 |
BBC Baskas Kasterlee G12 A |
|
KBBC Okido Arendonk G12 A |
Competitie: U12 Niveau 4 R2 A10
Locatie: Sporthal De Vlieger
|
za 06-04-2024 |
09:30 |
KBBC Okido Arendonk G12 A |
|
BBC Laakdal G12 A |
Competitie: U12 Niveau 4 R2 A10
Locatie: Okido Sporthal
|
zo 28-04-2024 |
09:30 |
KBBC Okido Arendonk G12 A |
|
Zuiderkempen Diamonds G12 B |
Competitie: U12 Niveau 4 R2 A10
Locatie: Okido Sporthal
|
zo 12-05-2024 |
09:30 |
KBBC Okido Arendonk G12 A |
|
Campinia Dessel-Retie G12 A |
Competitie: U12 Niveau 4 R2 A10
Locatie: Okido Sporthal
|