Er zijn geen wedstrijden gepland deze maand.

 

Nieuws:


Er werden geen nieuwsberichten gevonden voor dit team.

Team:

# Naam Geboortedatum Lengte Positie
4Margaux Gaukema
8Jolien Vaes
14Jeppe Hammer
15Mathijs van der Loop
16Lore Van Bylen
26Merel Vaes
29Fil Blockx
32Sil Kinnaer
34Seppe Mathues
Coach: Jef Claes
Ploegbegeleider : Paul van der Loop
Trainingsuren:

Klassement:

# Team M P T V
1 BBC Musketiers Wommelgem G12 A 12 31 743 488
2 BBC Floorcouture Zoersel G12 A 12 28 630 556
3 Nieuw Brabo Antwerpen G12 A 12 26 640 564
4 KBBC Okido Arendonk G12 B 12 26 684 625
5 Campinia Dessel-Retie G12 B 12 22 511 670
6 BC Cobras Schoten-Brasschaat G12 C 12 19 544 656
7 Willibies Antwerpen G12 B 12 16 478 671

Kalender:

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
za 16-09-2023 10:45 KBBC Okido Arendonk G12 B 67- 16 Guco Lier G12 D
Competitie:
U12 Niveau 4 C11

Locatie:
Okido Sporthal
zo 24-09-2023 09:00 Koninklijke Herentalse BBC G12 C 30- 50 KBBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 C11

Locatie:
Atheneum De Vesten
za 30-09-2023 10:45 KBBC Okido Arendonk G12 B 29- 74 Rucon Gembo Borgerhout G12 C
Competitie:
U12 Niveau 4 C11

Locatie:
Okido Sporthal
za 14-10-2023 10:45 KBBC Okido Arendonk G12 B 32- 93 Hove Rabbits G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 C11

Locatie:
Okido Sporthal
za 21-10-2023 14:15 Guco Lier G12 D 50- 51 KBBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 C11

Locatie:
Sporthal Stadspark
zo 05-11-2023 11:30 KBBC Okido Arendonk G12 B 67- 48 BBC Schelle G12 D
Competitie:
U12 Niveau 4 C11

Locatie:
Okido Sporthal
za 11-11-2023 15:00 KBBC Okido Arendonk G12 B 57- 37 Koninklijke Herentalse BBC G12 C
Competitie:
U12 Niveau 4 C11

Locatie:
Okido Sporthal
za 18-11-2023 09:30 BBC Schelle G12 D 23- 79 KBBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 C11

Locatie:
Sportschuur De Griene
za 25-11-2023 11:30 Hove Rabbits G12 A 74- 30 KBBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 C11

Locatie:
Sportpark Hove
zo 03-12-2023 14:30 Rucon Gembo Borgerhout G12 C 56- 35 KBBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 C11

Locatie:
Sporthal Luysbekelaar
zo 21-01-2024 11:30 BC Cobras Schoten-Brasschaat G12 C 46- 63 KBBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 B15

Locatie:
Sportoase Elshout
zo 28-01-2024 12:00 BBC Floorcouture Zoersel G12 A 66- 61 KBBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 B15

Locatie:
Sportzaal Pierenbos
zo 04-02-2024 11:30 KBBC Okido Arendonk G12 B 47- 46 BBC Musketiers Wommelgem G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 B15

Locatie:
Okido Sporthal
za 10-02-2024 09:30 KBBC Okido Arendonk G12 B 48- 72 BBC Floorcouture Zoersel G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 B15

Locatie:
Okido Sporthal
za 24-02-2024 15:00 Campinia Dessel-Retie G12 B 41- 45 KBBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 B15

Locatie:
Sportpark Brasel
za 02-03-2024 11:00 KBBC Okido Arendonk G12 B 78- 37 Willibies Antwerpen G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 B15

Locatie:
Okido Sporthal
za 09-03-2024 12:30 Nieuw Brabo Antwerpen G12 A 62- 43 KBBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 B15

Locatie:
Expohal
zo 17-03-2024 09:30 KBBC Okido Arendonk G12 B 57- 25 BC Cobras Schoten-Brasschaat G12 C
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 B15

Locatie:
Okido Sporthal
za 20-04-2024 11:30 BBC Musketiers Wommelgem G12 A 59- 36 KBBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 B15

Locatie:
Sporthal Don Bosco
zo 28-04-2024 11:30 KBBC Okido Arendonk G12 B 58- 69 Nieuw Brabo Antwerpen G12 A
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 B15

Locatie:
Okido Sporthal
za 04-05-2024 14:15 Willibies Antwerpen G12 B 54- 72 KBBC Okido Arendonk G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 B15

Locatie:
Buurtcentrum Cortina
zo 12-05-2024 13:30 KBBC Okido Arendonk G12 B 76- 48 Campinia Dessel-Retie G12 B
Competitie:
U12 Niveau 4 R2 B15

Locatie:
Okido Sporthal