za 16-09-2023 |
10:45 |
KBBC Okido Arendonk G12 B |
67- 16 |
Guco Lier G12 D |
Competitie: U12 Niveau 4 C11
Locatie: Okido Sporthal
|
zo 24-09-2023 |
09:00 |
Koninklijke Herentalse BBC G12 C |
30- 50 |
KBBC Okido Arendonk G12 B |
Competitie: U12 Niveau 4 C11
Locatie: Atheneum De Vesten
|
za 30-09-2023 |
10:45 |
KBBC Okido Arendonk G12 B |
29- 74 |
Rucon Gembo Borgerhout G12 C |
Competitie: U12 Niveau 4 C11
Locatie: Okido Sporthal
|
za 14-10-2023 |
10:45 |
KBBC Okido Arendonk G12 B |
32- 93 |
Hove Rabbits G12 A |
Competitie: U12 Niveau 4 C11
Locatie: Okido Sporthal
|
za 21-10-2023 |
14:15 |
Guco Lier G12 D |
50- 51 |
KBBC Okido Arendonk G12 B |
Competitie: U12 Niveau 4 C11
Locatie: Sporthal Stadspark
|
zo 05-11-2023 |
11:30 |
KBBC Okido Arendonk G12 B |
67- 48 |
BBC Schelle G12 D |
Competitie: U12 Niveau 4 C11
Locatie: Okido Sporthal
|
za 11-11-2023 |
15:00 |
KBBC Okido Arendonk G12 B |
57- 37 |
Koninklijke Herentalse BBC G12 C |
Competitie: U12 Niveau 4 C11
Locatie: Okido Sporthal
|
za 18-11-2023 |
09:30 |
BBC Schelle G12 D |
23- 79 |
KBBC Okido Arendonk G12 B |
Competitie: U12 Niveau 4 C11
Locatie: Sportschuur De Griene
|
za 25-11-2023 |
11:30 |
Hove Rabbits G12 A |
74- 30 |
KBBC Okido Arendonk G12 B |
Competitie: U12 Niveau 4 C11
Locatie: Sportpark Hove
|
zo 03-12-2023 |
14:30 |
Rucon Gembo Borgerhout G12 C |
56- 35 |
KBBC Okido Arendonk G12 B |
Competitie: U12 Niveau 4 C11
Locatie: Sporthal Luysbekelaar
|
zo 21-01-2024 |
11:30 |
BC Cobras Schoten-Brasschaat G12 C |
46- 63 |
KBBC Okido Arendonk G12 B |
Competitie: U12 Niveau 4 R2 B15
Locatie: Sportoase Elshout
|
zo 28-01-2024 |
12:00 |
BBC Floorcouture Zoersel G12 A |
66- 61 |
KBBC Okido Arendonk G12 B |
Competitie: U12 Niveau 4 R2 B15
Locatie: Sportzaal Pierenbos
|
zo 04-02-2024 |
11:30 |
KBBC Okido Arendonk G12 B |
47- 46 |
BBC Musketiers Wommelgem G12 A |
Competitie: U12 Niveau 4 R2 B15
Locatie: Okido Sporthal
|
za 10-02-2024 |
09:30 |
KBBC Okido Arendonk G12 B |
48- 72 |
BBC Floorcouture Zoersel G12 A |
Competitie: U12 Niveau 4 R2 B15
Locatie: Okido Sporthal
|
za 24-02-2024 |
15:00 |
Campinia Dessel-Retie G12 B |
41- 45 |
KBBC Okido Arendonk G12 B |
Competitie: U12 Niveau 4 R2 B15
Locatie: Sportpark Brasel
|
za 02-03-2024 |
11:00 |
KBBC Okido Arendonk G12 B |
78- 37 |
Willibies Antwerpen G12 B |
Competitie: U12 Niveau 4 R2 B15
Locatie: Okido Sporthal
|
za 09-03-2024 |
12:30 |
Nieuw Brabo Antwerpen G12 A |
62- 43 |
KBBC Okido Arendonk G12 B |
Competitie: U12 Niveau 4 R2 B15
Locatie: Expohal
|
zo 17-03-2024 |
09:30 |
KBBC Okido Arendonk G12 B |
57- 25 |
BC Cobras Schoten-Brasschaat G12 C |
Competitie: U12 Niveau 4 R2 B15
Locatie: Okido Sporthal
|
za 20-04-2024 |
11:30 |
BBC Musketiers Wommelgem G12 A |
59- 36 |
KBBC Okido Arendonk G12 B |
Competitie: U12 Niveau 4 R2 B15
Locatie: Sporthal Don Bosco
|
zo 28-04-2024 |
11:30 |
KBBC Okido Arendonk G12 B |
|
Nieuw Brabo Antwerpen G12 A |
Competitie: U12 Niveau 4 R2 B15
Locatie: Okido Sporthal
|
za 04-05-2024 |
14:15 |
Willibies Antwerpen G12 B |
|
KBBC Okido Arendonk G12 B |
Competitie: U12 Niveau 4 R2 B15
Locatie: Buurtcentrum Cortina
|
zo 12-05-2024 |
13:30 |
KBBC Okido Arendonk G12 B |
|
Campinia Dessel-Retie G12 B |
Competitie: U12 Niveau 4 R2 B15
Locatie: Okido Sporthal
|