Deze maand: november 2018

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
za 03-11-2018 17:30 Basket Lummen DSE B 64- 54 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Sportcomplex Vijfsprong
za 10-11-2018 18:45 BBC Okido Arendonk DSE A 53- 54 BBC Sint-Katelijne-Waver DSE B
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Okido Sporthal
zo 18-11-2018 17:00 Basket Willebroek DSE B BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Sporthal de Schalk
zo 25-11-2018 13:30 BBC Okido Arendonk DSE A Zuiderkempen Diamonds DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Okido Sporthal

 

Nieuws:


Er werden geen nieuwsberichten gevonden voor dit team.

Team:

# Naam
Geudens Zenzi
Leyten Laura
Liekens Marlies
Michiels Anouk
Segers Luna
Van Campfort Inez
Verbandt Carolien
Vervecken Heleen
Blockx Dore
Jans Bieke
Marangon Alessia
Coach: Mathues Jan
Ploegbegeleiding: Lucia Pypers
Ploegafgevaardigde: Luc Liekens
Trainingsuren: DINSDAG 20u30-22u00 | Sint-Pieter Turnhout
VRIJDAG 19u30-21u00 | Okidohal

Klassement:

# Team M P T V
1 BBC Sint-Katelijne-Waver DSE B 8 24 525 368
2 Hasselt BT DSE A 8 22 534 394
3 Notre Dame Leuven DSE A 8 22 594 470
4 Basket Zonhoven DSE A 9 21 603 529
5 DBC Houthalen DSE B 8 18 523 487
6 Basket Lummen DSE B 9 17 589 569
7 BBC Okido Arendonk DSE A 8 16 498 456
8 Basket Willebroek DSE B 8 16 520 497
9 BC Grimbergen DSE A 8 14 399 450
10 BC Guco Lier Vzw DSE A 8 14 458 470
11 BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE B 8 14 469 526
12 Zuiderkempen Diamonds DSE A 8 14 456 455
13 BBC Croonen Lommel DSE A 8 8 406 608
14 BBC Lyra Nila Nijlen DSE A 8 8 311 606

Kalender:

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
za 04-08-2018 18:30 Antwerp Giants DSE B 62- 79 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
Port of Antwerp Giants OEFEN

Locatie:
Sporthal Roosendael
zo 12-08-2018 14:00 BBC Okido Arendonk DSE A 34- 43 BC Grimbergen DSE A
Competitie:
Beker van Vlaanderen Dames Poule B

Locatie:
Okido Sporthal
za 18-08-2018 18:45 BBC Okido Arendonk DSE A 43- 78 BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE A
Competitie:
BBC Okido Arendonk OEFEN

Locatie:
Okido Sporthal
zo 19-08-2018 15:00 Zuiderkempen Diamonds DSE A 50- 67 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
Beker van Vlaanderen Dames Poule B

Locatie:
Sportpark Joris Verhaegen
zo 26-08-2018 10:30 BBC Okido Arendonk DSE A 85- 57 Duffel K.B.B.C. DSE A
Competitie:
BBC Okido Arendonk OEFEN

Locatie:
Okido Sporthal
zo 02-09-2018 15:00 BJM-Gembas Knesselare DSE A 42- 92 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
Beker van Vlaanderen Dames Poule B

Locatie:
Sporthal Flabbaert
zo 09-09-2018 17:00 Basket Zonhoven DSE A 59- 68 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Evenementenhal Den Dijk Zonhoven
zo 16-09-2018 13:30 BBC Okido Arendonk DSE A 55- 48 BC Grimbergen DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Okido Sporthal
zo 23-09-2018 13:30 BBC Lyra Nila Nijlen DSE A 44- 80 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Gemeentelijke Sporthal Nijlen
zo 07-10-2018 13:30 BBC Okido Arendonk DSE A 51- 68 Hasselt BT DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Okido Sporthal
zo 14-10-2018 16:15 Notre Dame Leuven DSE A 74- 66 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Campus Redingenhof
za 20-10-2018 18:45 BBC Okido Arendonk DSE A 71- 45 DBC Houthalen DSE B
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Okido Sporthal
za 03-11-2018 17:30 Basket Lummen DSE B 64- 54 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Sportcomplex Vijfsprong
za 10-11-2018 18:45 BBC Okido Arendonk DSE A 53- 54 BBC Sint-Katelijne-Waver DSE B
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Okido Sporthal
zo 18-11-2018 17:00 Basket Willebroek DSE B BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Sporthal de Schalk
zo 25-11-2018 13:30 BBC Okido Arendonk DSE A Zuiderkempen Diamonds DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Okido Sporthal
zo 02-12-2018 15:00 BBC Croonen Lommel DSE A BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
De Souverein Lommel
zo 09-12-2018 13:00 BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE B BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Sporthal De Zeurt
zo 16-12-2018 13:30 BBC Okido Arendonk DSE A BC Guco Lier Vzw DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Okido Sporthal
za 05-01-2019 20:45 BBC Okido Arendonk DSE A Basket Zonhoven DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Okido Sporthal
za 12-01-2019 20:45 BC Grimbergen DSE A BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Sporthal J. Vertommen
zo 20-01-2019 14:00 BBC Okido Arendonk DSE A BBC Lyra Nila Nijlen DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Okido Sporthal
zo 03-02-2019 14:45 Hasselt BT DSE A BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Stedelijke sportschuur Kuringen
zo 10-02-2019 13:30 BBC Okido Arendonk DSE A Notre Dame Leuven DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Okido Sporthal
za 16-02-2019 20:15 DBC Houthalen DSE B BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Gemeentelijke Sporthal Lakerveld
za 23-02-2019 18:45 BBC Okido Arendonk DSE A Basket Lummen DSE B
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Okido Sporthal
vr 01-03-2019 20:30 BBC Sint-Katelijne-Waver DSE B BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
TC Heiveld hal 3
za 16-03-2019 21:00 Zuiderkempen Diamonds DSE A BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Sportpark Joris Verhaegen
zo 24-03-2019 13:30 BBC Okido Arendonk DSE A Basket Willebroek DSE B
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Okido Sporthal
za 30-03-2019 18:45 BBC Okido Arendonk DSE A BBC Croonen Lommel DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Okido Sporthal
zo 07-04-2019 13:30 BBC Okido Arendonk DSE A BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE B
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Okido Sporthal
za 13-04-2019 20:45 BC Guco Lier Vzw DSE A BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames A

Locatie:
Sporthal Sint Gummaruscollege