Deze maand: januari 2020

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
zo 05-01-2020 13:00 BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE B 49- 54 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Sporthal De Zeurt
zo 12-01-2020 14:00 BBC Okido Arendonk DSE A 82- 45 Notre Dame Leuven DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 19-01-2020 13:30 BBC Okido Arendonk DSE A 66- 65 Hasselt BT DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
za 25-01-2020 18:00 BC Guco Lier Vzw DSE A 57- 72 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Sporthal Stadspark

 

Nieuws:


Beurtrol kantine

Klik hier en komt u alles te weten ! Wie, wat, waar en wanneer… het is altijd gezellig bij Okido ! Lees meer

Team:

# Naam
4Zenzi Geudens
5Heleen Vervecken
6Dore Blockx
7Alessia Marangon
8Luna Segers
9Carolien Verbandt
10Anouk Michiels
12Sarah Dammen
13Inez Van Campfort
15Marlies Liekens
Coach: Jan Mathues
Assistent Coach: Nico Haumont
Ploegafgevaardigde: Jan Blockx
Trainingsuren: Dinsdag 20u30 - 22u00 | Okidohal
Vrijdag 20u30 - 22u00 | Okidohal

Klassement:

# Team M P T V
1 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie DSE A 17 49 1192 847
2 Hasselt BT DSE A 17 47 1206 893
3 Basket Lummen DSE B 17 43 1046 912
4 BBC Okido Arendonk DSE A 17 43 1162 1003
5 Antwerp Giants DSE B 17 41 1064 994
6 Basket Willebroek DSE B 16 34 1023 956
7 BC Guco Lier Vzw DSE A 17 31 948 1090
8 BC Grimbergen DSE A 17 31 903 996
9 Duffel K.B.B.C. DSE A 17 29 929 1009
10 B.C. Gems Diepenbeek DSE A 17 27 1023 1195
11 DBC Houthalen DSE B 16 26 980 1006
12 Zuiderkempen Diamonds DSE A 17 25 991 1105
13 Notre Dame Leuven DSE A 17 25 810 1067
14 BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE B 17 21 915 1119

Kalender:

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
za 03-08-2019 19:00 BBC Okido Arendonk DSE A 101- 62 Basket Lummen DSE C
Competitie:
BBC Okido Arendonk OEFEN

Locatie:
Okido Sporthal
zo 11-08-2019 14:00 BBC Okido Arendonk DSE A 57- 60 KB Oostende Bredene DSE A
Competitie:
Beker van Vlaanderen Dames Poule D

Locatie:
Okido Sporthal
vr 16-08-2019 21:00 Phantoms Basket Boom DSE B 89- 46 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
Beker van Vlaanderen Dames Poule D

Locatie:
Braxhall
za 17-08-2019 18:00 KBBC Upkot Sparta Laarne DSE B 71- 61 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
Beker van Vlaanderen Dames Poule D

Locatie:
Gemeentelijke Sporthal Laarne
zo 25-08-2019 14:00 BBC Okido Arendonk DSE A 73- 63 Titans Basketball Bonheiden DSE A
Competitie:
Beker van Vlaanderen Dames Poule D

Locatie:
Okido Sporthal
zo 01-09-2019 11:00 BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE A 48- 49 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
BC Cobras Schoten-Brasschaat OEFEN

Locatie:
Sporthal De Zeurt
zo 08-09-2019 13:30 BBC Okido Arendonk DSE A 71- 48 BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE B
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 15-09-2019 16:15 Notre Dame Leuven DSE A 51- 55 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Campus Redingenhof
zo 22-09-2019 15:00 Hasselt BT DSE A 57- 54 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Stedelijke sportschuur Kuringen
zo 29-09-2019 13:30 BBC Okido Arendonk DSE A 89- 44 BC Guco Lier Vzw DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
za 12-10-2019 18:45 BBC Okido Arendonk DSE A 54- 70 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
za 19-10-2019 17:45 DBC Houthalen DSE B 68- 59 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Gemeentelijke Sporthal Lakerveld
zo 27-10-2019 13:00 BBC Okido Arendonk DSE A 75- 63 Duffel K.B.B.C. DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
za 02-11-2019 21:00 Zuiderkempen Diamonds DSE A 62- 68 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Sportpark Joris Verhaegen
zo 10-11-2019 14:00 BBC Okido Arendonk DSE A 77- 55 Basket Willebroek DSE B
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
za 23-11-2019 18:45 BBC Okido Arendonk DSE A 84- 65 Antwerp Giants DSE B
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
za 30-11-2019 18:15 B.C. Gems Diepenbeek DSE A 79- 83 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Demerstrand
za 07-12-2019 20:45 BBC Okido Arendonk DSE A 56- 67 Basket Lummen DSE B
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
za 14-12-2019 20:30 BC Grimbergen DSE A 58- 63 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Sporthal J. Vertommen
zo 05-01-2020 13:00 BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE B 49- 54 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Sporthal De Zeurt
zo 12-01-2020 14:00 BBC Okido Arendonk DSE A 82- 45 Notre Dame Leuven DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 19-01-2020 13:30 BBC Okido Arendonk DSE A 66- 65 Hasselt BT DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
za 25-01-2020 18:00 BC Guco Lier Vzw DSE A 57- 72 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Sporthal Stadspark
zo 09-02-2020 15:30 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie DSE A BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Sportpark Brasel
za 15-02-2020 18:45 BBC Okido Arendonk DSE A DBC Houthalen DSE B
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 01-03-2020 17:00 Basket Willebroek DSE B BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Sporthal de Schalk
za 07-03-2020 18:45 BBC Okido Arendonk DSE A Zuiderkempen Diamonds DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 15-03-2020 14:00 Antwerp Giants DSE B BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Heylen Vastgoed Basketcampus
za 21-03-2020 19:30 Duffel K.B.B.C. DSE A BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Sporthal Rooienberg
za 28-03-2020 17:30 Basket Lummen DSE B BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Sportcomplex Vijfsprong
zo 05-04-2020 13:30 BBC Okido Arendonk DSE A B.C. Gems Diepenbeek DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
za 18-04-2020 20:45 BBC Okido Arendonk DSE A BC Grimbergen DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal