Deze maand: oktober 2020

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
za 03-10-2020 17:30 BBC Croonen Lommel DSE A 59- 65 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
De Souverein Lommel
zo 11-10-2020 13:30 BBC Okido Arendonk DSE A 65- 50 Titans Basketball Bonheiden DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal

 

Nieuws:


Er werden geen nieuwsberichten gevonden voor dit team.

Team:

# Naam
4Zenzi Geudens
5Heleen Vervecken
6Dore Blockx
7Alessia Marangon
8Luna Segers
9Carolien Verbandt
10Anouk Michiels
12Sarah Dammen
13Inez Van Campfort
15Marlies Liekens
Coach: Jan Mathues
Assistent Coach: Nico Haumont
Ploegafgevaardigde: Jan Blockx
Trainingsuren: Dinsdag 19u00 - 20u30 | Okidohal
Vrijdag 20u30 - 22u00 | Okidohal

Klassement:

# Team M P T V
1 Phantoms Basket Boom DSE C 2 6 164 99
2 Basket Lummen DSE B 2 6 134 92
3 BC Asse-Ternat DSE A 2 6 120 85
4 BC Grimbergen DSE A 2 6 125 96
5 BBC Okido Arendonk DSE A 2 6 130 109
6 Titans Basketball Bonheiden DSE A 2 4 125 130
7 BC Guco Lier Vzw DSE A 2 4 88 98
8 Basket Willebroek DSE B 2 4 109 149
9 BBC Croonen Lommel DSE A 2 2 105 123
10 Zuiderkempen Diamonds DSE A 2 2 112 135
11 Duffel K.B.B.C. DSE A 2 2 108 133
12 BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE B 2 2 80 116
13 Notre Dame Leuven DSE A 1 1 65 75
14 Clem Scherpenheuvel DSE A 1 1 32 57

Kalender:

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
do 09-08-2020 BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE A BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
BC Cobras Schoten-Brasschaat OEFEN

Locatie:
Sporthal De Zeurt
do 08-05-2021 BBC Okido Arendonk DSE A BC Asse-Ternat DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
do 08-11-2020 BBC Okido Arendonk DSE A BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE B
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
do 25-10-2020 BBC Okido Arendonk DSE A Zuiderkempen Diamonds DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
do 17-10-2020 Duffel K.B.B.C. DSE A BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Sporthal Rooienberg
za 29-08-2020 20:00 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie DSE A 64- 57 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
Basketbalclub Campinia Dessel-Retie OEFEN

Locatie:
Sportpark Brasel
zo 06-09-2020 13:00 BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE A 85- 70 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
BC Cobras Schoten-Brasschaat OEFEN

Locatie:
Sporthal De Zeurt
zo 13-09-2020 16:00 BBC Okido Arendonk DSE A 50- 66 BBC Houtem DSE A
Competitie:
Beker van Vlaanderen Dames Poule A

Locatie:
Okido Sporthal
zo 20-09-2020 15:00 BC Guco Lier Vzw DSE A 57- 68 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
Beker van Vlaanderen Dames Poule A

Locatie:
Sporthal Stadspark
za 26-09-2020 18:30 BBC Okido Arendonk DSE A 63- 97 Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE B
Competitie:
Beker van Vlaanderen Dames Poule A

Locatie:
Okido Sporthal
za 03-10-2020 17:30 BBC Croonen Lommel DSE A 59- 65 BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
De Souverein Lommel
zo 11-10-2020 13:30 BBC Okido Arendonk DSE A 65- 50 Titans Basketball Bonheiden DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
za 14-11-2020 19:00 Clem Scherpenheuvel DSE A BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel
zo 22-11-2020 13:30 BBC Okido Arendonk DSE A Basket Willebroek DSE B
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 29-11-2020 16:15 Notre Dame Leuven DSE A BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Campus Redingenhof
zo 06-12-2020 13:30 BBC Okido Arendonk DSE A BC Grimbergen DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
za 12-12-2020 18:30 Phantoms Basket Boom DSE C BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Braxhall
zo 10-01-2021 13:30 BBC Okido Arendonk DSE A Basket Lummen DSE B
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
za 16-01-2021 20:15 BC Asse-Ternat DSE A BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Sporthal Waalborre
zo 24-01-2021 13:30 BBC Okido Arendonk DSE A BC Guco Lier Vzw DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
za 06-02-2021 18:45 BBC Okido Arendonk DSE A BBC Croonen Lommel DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
za 13-02-2021 19:00 Titans Basketball Bonheiden DSE A BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Sporthal Berentrode
zo 21-02-2021 13:30 BBC Okido Arendonk DSE A Duffel K.B.B.C. DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
za 27-02-2021 19:00 Zuiderkempen Diamonds DSE A BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Sportpark Joris Verhaegen
zo 07-03-2021 13:30 BBC Okido Arendonk DSE A Clem Scherpenheuvel DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 14-03-2021 13:00 BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE B BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Sporthal De Zeurt
zo 28-03-2021 14:30 Basket Willebroek DSE B BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Sporthal de Schalk
zo 11-04-2021 13:30 BBC Okido Arendonk DSE A Notre Dame Leuven DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
za 17-04-2021 20:30 BC Grimbergen DSE A BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Sporthal J. Vertommen
zo 25-04-2021 13:30 BBC Okido Arendonk DSE A Phantoms Basket Boom DSE C
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Okido Sporthal
za 01-05-2021 17:30 Basket Lummen DSE B BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Sportcomplex Vijfsprong
za 22-05-2021 19:00 BC Guco Lier Vzw DSE A BBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B

Locatie:
Sporthal Stadspark