Deze maand: januari 2023

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
za 14-01-2023 18:00 Phantoms Basket Boom DSE C 67- 66 KBBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B Gr1

Locatie:
Braxhall
zo 22-01-2023 13:00 KBBC Okido Arendonk DSE A 59- 63 Basket Willebroek DSE B
Competitie:
2e Landelijke Dames B Gr1

Locatie:
Okido Sporthal
za 28-01-2023 18:30 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie DSE A KBBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B Gr1

Locatie:
Sportpark Brasel

 

Nieuws:


Er werden geen nieuwsberichten gevonden voor dit team.

Team:

# Naam
4Zenzi Geudens
5Heleen Vervecken
7Julie Vercauteren
8Luna Segers
10Anouk Michiels
11Zoƫ De Maertelaere
12Sarah Dammen
13Inez Van Campfort
14Laura Leyten
15Marlies Liekens
Coach: Haumont Nico
Ploegafgevaardigde: Lucia Pypers
Trainingsuren: di 20h30-22h00
vr 20h45-22h15

Klassement:

# Team M P T V
1 Kangoeroes Basket Mechelen DSE B 12 33 816 560
2 Basket Willebroek DSE B 12 28 785 735
3 BBC Croonen Lommel DSE A 12 26 729 709
4 Phantoms Basket Boom DSE C 12 26 734 741
5 KBBC Okido Arendonk DSE A 12 24 740 715
6 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie DSE A 12 20 606 668
7 BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE B 12 18 680 783
8 Mercurius BBC Berchem DSE A 12 16 589 768

Kalender:

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
za 27-08-2022 18:45 KBBC Okido Arendonk DSE A 20- 0 BFOR Mibac Middelkerke DSE A
Competitie:
Beker van Vlaanderen Dames Poule H

Locatie:
Okido Sporthal
za 03-09-2022 20:45 KBBC Okido Arendonk DSE A 54- 51 BBC Croonen Lommel DSE A
Competitie:
Beker van Vlaanderen Dames Poule H

Locatie:
Okido Sporthal
za 10-09-2022 18:30 BBC Wildcats Gavere DSE A 83- 76 KBBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
Beker van Vlaanderen Dames Poule H

Locatie:
De Vierklaver
zo 18-09-2022 11:00 KBBC Okido Arendonk DSE A 85- 70 KBBC T&T Turnhout DSE A
Competitie:
BBC Okido Arendonk OEFEN

Locatie:
Okido Sporthal
za 24-09-2022 18:30 BBC Houtem DSE A 78- 46 KBBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
Beker van Vlaanderen Dames Poule H

Locatie:
De Fabriek
za 01-10-2022 18:45 KBBC Okido Arendonk DSE A 43- 65 Kangoeroes Basket Mechelen DSE B
Competitie:
2e Landelijke Dames B Gr1

Locatie:
Okido Sporthal
zo 09-10-2022 13:00 BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE B 50- 48 KBBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B Gr1

Locatie:
Sporthal De Zeurt
za 15-10-2022 18:45 KBBC Okido Arendonk DSE A 66- 60 BBC Croonen Lommel DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B Gr1

Locatie:
Okido Sporthal
zo 23-10-2022 14:30 Basket Willebroek DSE B 64- 74 KBBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B Gr1

Locatie:
Sporthal de Schalk
za 29-10-2022 18:45 KBBC Okido Arendonk DSE A 70- 49 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B Gr1

Locatie:
Okido Sporthal
za 12-11-2022 17:00 Mercurius BBC Berchem DSE A 33- 61 KBBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B Gr1

Locatie:
Sporthal Het Rooi
zo 20-11-2022 12:00 Kangoeroes Basket Mechelen DSE B 71- 49 KBBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B Gr1

Locatie:
Stedelijke Sporthal Winketkaai
za 26-11-2022 18:45 KBBC Okido Arendonk DSE A 79- 77 Phantoms Basket Boom DSE C
Competitie:
2e Landelijke Dames B Gr1

Locatie:
Okido Sporthal
za 10-12-2022 18:45 KBBC Okido Arendonk DSE A 60- 50 BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE B
Competitie:
2e Landelijke Dames B Gr1

Locatie:
Okido Sporthal
zo 18-12-2022 13:30 BBC Croonen Lommel DSE A 66- 65 KBBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B Gr1

Locatie:
De Souverein Lommel
za 14-01-2023 18:00 Phantoms Basket Boom DSE C 67- 66 KBBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B Gr1

Locatie:
Braxhall
zo 22-01-2023 13:00 KBBC Okido Arendonk DSE A 59- 63 Basket Willebroek DSE B
Competitie:
2e Landelijke Dames B Gr1

Locatie:
Okido Sporthal
za 28-01-2023 18:30 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie DSE A KBBC Okido Arendonk DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B Gr1

Locatie:
Sportpark Brasel
za 04-02-2023 18:45 KBBC Okido Arendonk DSE A Mercurius BBC Berchem DSE A
Competitie:
2e Landelijke Dames B Gr1

Locatie:
Okido Sporthal