Deze maand: november 2018

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
za 03-11-2018 10:00 Oxaco BBC Boechout J18 A 107- 48 BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Jongens Landelijk R1 C

Locatie:
Sportpark Sneppenbos
za 24-11-2018 14:45 BBC Okido Arendonk J18 A GSG Aarschot J18 A
Competitie:
U18 Jongens Landelijk R2 E

Locatie:
Okido Sporthal

 

Nieuws:


Er werden geen nieuwsberichten gevonden voor dit team.

Team:

# Naam Geboortedatum Lengte Positie
Van Limpt Nick
Dockx Laurens
Geudens Camiel
Hendrickx Matthijs
Van Beers Robbe
Michiels Senne
Van Reusel Stef
Beyers Brent
Van Gorp Wout
Blockx Teine
Coach: Leyten Peter
Ploegbegeleider: Dirk Geenen
Ploegafgevaardigde: Koen Leffelon
Trainingsuren: Dinsdag 18u00-19u30 | Okidohal
Vrijdag 19u30-21u00 | Bemdhal

Klassement:

# Team M P T V
1 Oxaco BBC Boechout J18 A 8 24 628 326
2 Gembo Borgerhout J18 A 8 18 584 440
3 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen J18 A 8 18 523 447
4 BBC Okido Arendonk J18 A 8 12 400 619
5 Willibies Antwerpen J18 A 8 7 276 579

Kalender:

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
zo 02-09-2018 13:00 Willibies Antwerpen J18 A 50- 52 BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Jongens Landelijk R1 C

Locatie:
Expohal
zo 09-09-2018 12:00 Gembo Borgerhout J18 A 98- 48 BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Jongens Landelijk R1 C

Locatie:
Sporthal Luysbekelaar
za 15-09-2018 12:45 BBC Okido Arendonk J18 A 61- 37 Willibies Antwerpen J18 A
Competitie:
U18 Jongens Landelijk R1 C

Locatie:
Okido Sporthal
zo 23-09-2018 11:00 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen J18 A 75- 47 BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Jongens Landelijk R1 C

Locatie:
Stedelijke Sporthal Winketkaai
za 29-09-2018 16:30 BBC Okido Arendonk J18 A 48- 93 Oxaco BBC Boechout J18 A
Competitie:
U18 Jongens Landelijk R1 C

Locatie:
Okido Sporthal
zo 30-09-2018 15:30 BBC Okido Arendonk J18 A 54- 95 Hubo Limburg United J18 A
Competitie:
Beker van Vlaanderen U18 Jongens Voorronde

Locatie:
Okido Sporthal
za 20-10-2018 12:45 BBC Okido Arendonk J18 A 49- 82 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen J18 A
Competitie:
U18 Jongens Landelijk R1 C

Locatie:
Okido Sporthal
za 27-10-2018 12:45 BBC Okido Arendonk J18 A 47- 77 Gembo Borgerhout J18 A
Competitie:
U18 Jongens Landelijk R1 C

Locatie:
Okido Sporthal
za 03-11-2018 10:00 Oxaco BBC Boechout J18 A 107- 48 BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Jongens Landelijk R1 C

Locatie:
Sportpark Sneppenbos
za 24-11-2018 14:45 BBC Okido Arendonk J18 A GSG Aarschot J18 A
Competitie:
U18 Jongens Landelijk R2 E

Locatie:
Okido Sporthal
za 01-12-2018 13:30 BBC Croonen Lommel J18 A BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Jongens Landelijk R2 E

Locatie:
De Souverein Lommel
za 12-01-2019 14:15 BBC Okido Arendonk J18 A Soba Antwerpen J18 A
Competitie:
U18 Jongens Landelijk R2 E

Locatie:
Okido Sporthal
zo 20-01-2019 15:00 Willibies Antwerpen J18 A BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Jongens Landelijk R2 E

Locatie:
Expohal
za 02-02-2019 13:00 Bree Basket J18 A BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Jongens Landelijk R2 E

Locatie:
Olympia Bree
zo 10-02-2019 11:15 BBC Okido Arendonk J18 A BC Guco Lier Vzw J18 A
Competitie:
U18 Jongens Landelijk R2 E

Locatie:
Okido Sporthal
za 16-02-2019 13:30 Cosmo Genk BBC J18 A BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Jongens Landelijk R2 E

Locatie:
SportinGenk PARK
za 23-02-2019 12:45 BBC Okido Arendonk J18 A Hasselt BT J18 A
Competitie:
U18 Jongens Landelijk R2 E

Locatie:
Okido Sporthal
za 02-03-2019 12:00 GSG Aarschot J18 A BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Jongens Landelijk R2 E

Locatie:
Stedelijke Sporthal Demervallei
za 09-03-2019 14:45 BBC Okido Arendonk J18 A BBC Croonen Lommel J18 A
Competitie:
U18 Jongens Landelijk R2 E

Locatie:
Okido Sporthal
za 16-03-2019 11:00 Hasselt BT J18 A BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Jongens Landelijk R2 E

Locatie:
Stedelijke sportschuur Kuringen
za 06-04-2019 14:00 Soba Antwerpen J18 A BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Jongens Landelijk R2 E

Locatie:
Sportschuur Fort VIII
za 13-04-2019 14:45 BBC Okido Arendonk J18 A Cosmo Genk BBC J18 A
Competitie:
U18 Jongens Landelijk R2 E

Locatie:
Okido Sporthal
zo 28-04-2019 13:30 BBC Okido Arendonk J18 A Willibies Antwerpen J18 A
Competitie:
U18 Jongens Landelijk R2 E

Locatie:
Okido Sporthal
za 04-05-2019 14:45 BC Guco Lier Vzw J18 A BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Jongens Landelijk R2 E

Locatie:
Sporthal Sint Gummaruscollege
za 11-05-2019 16:30 BBC Okido Arendonk J18 A Bree Basket J18 A
Competitie:
U18 Jongens Landelijk R2 E

Locatie:
Okido Sporthal