Deze maand: januari 2020

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
za 11-01-2020 11:00 Stella Artois Leuven Bears J18 A 51- 93 BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Niveau 1 R2 D

Locatie:
Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
za 18-01-2020 12:45 BBC Okido Arendonk J18 A 77- 63 KBBC Miners Beringen J18 A
Competitie:
U18 Niveau 1 R2 D

Locatie:
Okido Sporthal
za 25-01-2020 15:00 BBC Croonen Lommel J18 A 75- 74 BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Niveau 1 R2 D

Locatie:
De Souverein Lommel

 

Nieuws:


Beurtrol kantine

Klik hier en komt u alles te weten ! Wie, wat, waar en wanneer… het is altijd gezellig bij Okido ! Lees meer

Team:

# Naam Positie
Teine Blockx
Laurens Dockx
Gebbe Dries
Camiel Geudens
Matthijs Hendrickx
Mathias Jespers
Thomas Jespers
Pieter Lefelon
Robbe Van Beers
Wout Van Gorp
Nick Van Limpt
Coach: Raf Raeymakers
Ploegafgevaardigde: Gunther Hendrickx
Trainingsuren: Maandag 17u30 - 19u00 | Okidohal
Dinsdag 19u00 - 20u30 | Okidohal
Donderdag 20u00 - 21u30 | Thomas More Turnhout
Vrijdag 19u15 - 20u45 | Okidohal

Klassement:

# Team M P T V
1 BBC Croonen Lommel J18 A 3 8 222 212
2 BBC Okido Arendonk J18 A 3 7 244 189
3 GSG Aarschot J18 A 2 6 142 121
4 Mercurius BBC Berchem J18 A 2 6 133 115
5 KBBC Miners Beringen J18 A 3 5 201 199
6 BC Asse-Ternat J18 A 2 3 136 154
7 Remant Basics Melsele-Beveren J18 A 3 3 176 216
8 Stella Artois Leuven Bears J18 A 2 2 118 166

Kalender:

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
za 31-08-2019 14:30 BBC Okido Arendonk J18 A 72- 57 Bree Basket J18 A
Competitie:
U18 Niveau 2 A

Locatie:
Okido Sporthal
za 07-09-2019 12:45 BBC Okido Arendonk J18 A 83- 57 Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J18 A
Competitie:
U18 Niveau 2 A

Locatie:
Okido Sporthal
za 14-09-2019 10:00 BasKet Tongeren J18 A 32- 65 BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Niveau 2 A

Locatie:
Pibo
za 21-09-2019 13:00 Bree Basket J18 A 46- 60 BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Niveau 2 A

Locatie:
Olympia Bree
za 28-09-2019 12:45 BBC Okido Arendonk J18 A 61- 67 BBC Croonen Lommel J18 A
Competitie:
U18 Niveau 2 A

Locatie:
Okido Sporthal
za 05-10-2019 11:00 Basket Willebroek J18 A 65- 73 BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Niveau 2 A

Locatie:
Sporthal de Schalk
za 12-10-2019 12:45 BBC Okido Arendonk J18 A 80- 67 Basket Willebroek J18 A
Competitie:
U18 Niveau 2 A

Locatie:
Okido Sporthal
za 19-10-2019 18:00 Mercurius BBC Berchem J18 A 55- 56 BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Niveau 2 A

Locatie:
Sporthal Het Rooi
za 26-10-2019 14:30 BBC Okido Arendonk J18 A 59- 79 KBBC Zolder vzw J18 A
Competitie:
U18 Niveau 2 A

Locatie:
Okido Sporthal
za 02-11-2019 15:00 BBC Croonen Lommel J18 A 64- 64 BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Niveau 2 A

Locatie:
De Souverein Lommel
zo 10-11-2019 12:00 BBC Okido Arendonk J18 A 72- 59 BasKet Tongeren J18 A
Competitie:
U18 Niveau 2 A

Locatie:
Okido Sporthal
za 16-11-2019 15:00 Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J18 A 46-105 BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Niveau 2 A

Locatie:
Sporthal Koninklijk Atheneum Sint-Truiden
zo 24-11-2019 13:30 BBC Okido Arendonk J18 A 71- 63 Mercurius BBC Berchem J18 A
Competitie:
U18 Niveau 2 A

Locatie:
Okido Sporthal
za 30-11-2019 11:00 KBBC Zolder vzw J18 A 71- 60 BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Niveau 2 A

Locatie:
Sporthal Zolder
wo 18-12-2019 19:30 BC Oostende J18 A 103- 71 BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
Beker van Vlaanderen U18 Jongens 1/16 Finale

Locatie:
De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
za 11-01-2020 11:00 Stella Artois Leuven Bears J18 A 51- 93 BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Niveau 1 R2 D

Locatie:
Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
za 18-01-2020 12:45 BBC Okido Arendonk J18 A 77- 63 KBBC Miners Beringen J18 A
Competitie:
U18 Niveau 1 R2 D

Locatie:
Okido Sporthal
za 25-01-2020 15:00 BBC Croonen Lommel J18 A 75- 74 BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Niveau 1 R2 D

Locatie:
De Souverein Lommel
za 01-02-2020 14:00 BBC Okido Arendonk J18 A Remant Basics Melsele-Beveren J18 A
Competitie:
U18 Niveau 1 R2 D

Locatie:
Okido Sporthal
za 08-02-2020 14:45 BC Asse-Ternat J18 A BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Niveau 1 R2 D

Locatie:
Sportloods Waalborre
zo 16-02-2020 11:30 BBC Okido Arendonk J18 A Mercurius BBC Berchem J18 A
Competitie:
U18 Niveau 1 R2 D

Locatie:
Okido Sporthal
zo 01-03-2020 11:00 BBC Okido Arendonk J18 A Stella Artois Leuven Bears J18 A
Competitie:
U18 Niveau 1 R2 D

Locatie:
Okido Sporthal
za 07-03-2020 12:45 BBC Okido Arendonk J18 A GSG Aarschot J18 A
Competitie:
U18 Niveau 1 R2 D

Locatie:
Okido Sporthal
za 14-03-2020 13:00 KBBC Miners Beringen J18 A BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Niveau 1 R2 D

Locatie:
Axion
zo 22-03-2020 12:00 BBC Okido Arendonk J18 A BBC Croonen Lommel J18 A
Competitie:
U18 Niveau 1 R2 D

Locatie:
Okido Sporthal
za 28-03-2020 13:30 Mercurius BBC Berchem J18 A BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Niveau 1 R2 D

Locatie:
Sporthal Het Rooi
ma 13-04-2020 19:30 GSG Aarschot J18 A BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Niveau 1 R2 D

Locatie:
Stedelijke Sporthal Demervallei
za 18-04-2020 12:45 BBC Okido Arendonk J18 A BC Asse-Ternat J18 A
Competitie:
U18 Niveau 1 R2 D

Locatie:
Okido Sporthal
za 25-04-2020 13:00 Remant Basics Melsele-Beveren J18 A BBC Okido Arendonk J18 A
Competitie:
U18 Niveau 1 R2 D

Locatie:
't wit zand