Deze maand: maart 2019

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
za 23-03-2019 10:00 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie J18 B BBC Okido Arendonk J18 B
Competitie:
U18 Jongens Antwerpen Gew. R2 C

Locatie:
Sporthal De Vlieger
za 30-03-2019 09:00 BBC Okido Arendonk J18 B Willibies Antwerpen J18 B
Competitie:
U18 Jongens Antwerpen Gew. R2 C

Locatie:
Okido Sporthal

 

Team:

# Naam Geboortedatum Lengte Positie
Lefelon Maarten
Volders Matthias
Lefelon Pieter
Claes Jef
Dickens Stef
Van Beers Loïc
Van Gorp Pieter
Van Reusel Stef
Beyers Brent
Coach: Van Linden Barry

Klassement:

# Team M P T V
1 Red Vic Wilrijk J18 A 8 24 574 404
2 Essense Esbac J18 A 8 20 599 463
3 Geranimo Bornem Basket J18 A 8 14 446 434
4 BBC Musketiers Vremde Vzw J18 A 8 11 321 494
5 BBC Okido Arendonk J18 B 8 10 373 518

Kalender:

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
za 08-09-2018 12:00 Red Vic Wilrijk J18 A 71- 55 BBC Okido Arendonk J18 B
Competitie:
U18 Jongens Antwerpen Gew. R1 B

Locatie:
Sporthal Red Vic
zo 23-09-2018 16:30 BBC Okido Arendonk J18 B 58- 49 Geranimo Bornem Basket J18 A
Competitie:
U18 Jongens Antwerpen Gew. R1 B

Locatie:
Okido Sporthal
za 29-09-2018 13:30 Mercurius BBC Berchem J18 A 115- 25 BBC Okido Arendonk J18 B
Competitie:
Beker van Antwerpen U18 Jongens Voorronde

Locatie:
Sporthal Het Rooi
zo 07-10-2018 09:00 Essense Esbac J18 A 85- 50 BBC Okido Arendonk J18 B
Competitie:
U18 Jongens Antwerpen Gew. R1 B

Locatie:
Sportcomplex Hemelrijk
za 13-10-2018 09:00 BBC Okido Arendonk J18 B 39- 50 BBC Musketiers Vremde Vzw J18 A
Competitie:
U18 Jongens Antwerpen Gew. R1 B

Locatie:
Okido Sporthal
za 20-10-2018 09:00 BBC Okido Arendonk J18 B 36- 77 Red Vic Wilrijk J18 A
Competitie:
U18 Jongens Antwerpen Gew. R1 B

Locatie:
Okido Sporthal
za 10-11-2018 11:15 Geranimo Bornem Basket J18 A 63- 38 BBC Okido Arendonk J18 B
Competitie:
U18 Jongens Antwerpen Gew. R1 B

Locatie:
Sporthal Breeven
za 17-11-2018 14:45 BBC Okido Arendonk J18 B 51- 72 Essense Esbac J18 A
Competitie:
U18 Jongens Antwerpen Gew. R1 B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 25-11-2018 11:00 BBC Musketiers Vremde Vzw J18 A 51- 46 BBC Okido Arendonk J18 B
Competitie:
U18 Jongens Antwerpen Gew. R1 B

Locatie:
Sporthal Don Bosco
za 12-01-2019 10:00 BBC Okido Arendonk J18 B 72- 42 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie J18 B
Competitie:
U18 Jongens Antwerpen Gew. R2 C

Locatie:
Okido Sporthal
zo 20-01-2019 15:00 BBC Floorcouture Zoersel J18 A 43- 43 BBC Okido Arendonk J18 B
Competitie:
U18 Jongens Antwerpen Gew. R2 C

Locatie:
Sporthal GSA
za 26-01-2019 14:45 Willibies Antwerpen J18 B 53- 64 BBC Okido Arendonk J18 B
Competitie:
U18 Jongens Antwerpen Gew. R2 C

Locatie:
Buurtcentrum Cortina
za 02-02-2019 15:45 Mercurius BBC Berchem J18 B 40- 68 BBC Okido Arendonk J18 B
Competitie:
U18 Jongens Antwerpen Gew. R2 C

Locatie:
Sporthal Het Rooi
za 16-02-2019 17:00 Duffel K.B.B.C. J18 B 74- 58 BBC Okido Arendonk J18 B
Competitie:
U18 Jongens Antwerpen Gew. R2 C

Locatie:
Sporthal Rooienberg
za 23-02-2019 10:45 BBC Okido Arendonk J18 B 75- 39 BBC Musketiers Vremde Vzw J18 A
Competitie:
U18 Jongens Antwerpen Gew. R2 C

Locatie:
Okido Sporthal
za 23-03-2019 10:00 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie J18 B BBC Okido Arendonk J18 B
Competitie:
U18 Jongens Antwerpen Gew. R2 C

Locatie:
Sporthal De Vlieger
za 30-03-2019 09:00 BBC Okido Arendonk J18 B Willibies Antwerpen J18 B
Competitie:
U18 Jongens Antwerpen Gew. R2 C

Locatie:
Okido Sporthal
zo 07-04-2019 13:00 BBC Musketiers Vremde Vzw J18 A BBC Okido Arendonk J18 B
Competitie:
U18 Jongens Antwerpen Gew. R2 C

Locatie:
Sporthal Don Bosco
za 13-04-2019 16:45 BBC Okido Arendonk J18 B Duffel K.B.B.C. J18 B
Competitie:
U18 Jongens Antwerpen Gew. R2 C

Locatie:
Okido Sporthal
za 27-04-2019 13:00 BBC Okido Arendonk J18 B BBC Floorcouture Zoersel J18 A
Competitie:
U18 Jongens Antwerpen Gew. R2 C

Locatie:
Okido Sporthal
za 04-05-2019 09:30 BBC Okido Arendonk J18 B Mercurius BBC Berchem J18 B
Competitie:
U18 Jongens Antwerpen Gew. R2 C

Locatie:
Okido Sporthal