Er zijn geen wedstrijden gepland deze maand.

 

Team:

# Naam
Stef Dickens
Mohamad Jaradeh
Pieter Lefelon
Maarten Torfs
Maiko Van Beurden
Stef Van Reusel
Xander Vervoort
Matthias Volders
Coach: Jef Nijs
Ploegbegeleider 1: Mario Volders
Trainingsuren: Dinsdag 18u00 - 19u30 | Okidohal
Vrijdag 19u30 - 21u00 | Bemdhal

Klassement:

# Team M P T V
1 BBC Optima Tessenderlo J18 A 5 15 373 291
2 BBC Geel J18 A 6 14 392 334
3 Alfa 2000 Achel J18 A 6 12 348 373
4 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie J18 A 5 11 265 295
5 BBC Okido Arendonk J18 B 5 7 320 314
6 K. Vabco Mol BBC J18 B 5 5 242 333

Kalender:

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
za 07-09-2019 14:45 BBC Okido Arendonk J18 B 36- 65 Basket Malle J18 A
Competitie:
U18 Niveau 4 I

Locatie:
Okido Sporthal
za 07-09-2019 17:00 Duffel K.B.B.C. J18 A 82- 34 BBC Okido Arendonk J18 B
Competitie:
Beker van Antwerpen U18 Jongens Poule D

Locatie:
Sporthal Rooienberg
zo 15-09-2019 12:00 K. Vabco Mol BBC J18 B 42- 66 BBC Okido Arendonk J18 B
Competitie:
U18 Niveau 4 I

Locatie:
Sporthal Rozenberginstituut
za 21-09-2019 16:30 Peer BBC vzw J18 A 37- 72 BBC Okido Arendonk J18 B
Competitie:
U18 Niveau 4 I

Locatie:
College Peer
za 28-09-2019 10:45 BBC Okido Arendonk J18 B 77- 70 BBC Geel J18 A
Competitie:
U18 Niveau 4 I

Locatie:
Okido Sporthal
zo 06-10-2019 11:00 Basket Malle J18 A 87- 41 BBC Okido Arendonk J18 B
Competitie:
U18 Niveau 4 I

Locatie:
Sporthal Berckhoven
za 12-10-2019 10:45 BBC Okido Arendonk J18 B 58- 48 BBC Laakdal J18 A
Competitie:
U18 Niveau 4 I

Locatie:
Okido Sporthal
zo 20-10-2019 16:00 BBC Okido Arendonk J18 B 69- 40 Peer BBC vzw J18 A
Competitie:
U18 Niveau 4 I

Locatie:
Okido Sporthal
za 02-11-2019 11:30 BBC Okido Arendonk J18 B 30- 77 BBC Lyra Nila Nijlen J18 A
Competitie:
Beker van Antwerpen U18 Jongens Poule D

Locatie:
Okido Sporthal
ma 11-11-2019 11:30 BBC Okido Arendonk J18 B 78- 52 K. Vabco Mol BBC J18 B
Competitie:
U18 Niveau 4 I

Locatie:
Okido Sporthal
za 16-11-2019 13:00 BBC Laakdal J18 A 20- 0 BFOR BBC Okido Arendonk J18 B
Competitie:
U18 Niveau 4 I

Locatie:
Sporthal Laakdal
za 30-11-2019 10:00 BBC Geel J18 A 96- 44 BBC Okido Arendonk J18 B
Competitie:
U18 Niveau 4 I

Locatie:
Axion
za 21-12-2019 11:30 Gembo Borgerhout J18 B 64- 51 BBC Okido Arendonk J18 B
Competitie:
Beker van Antwerpen U18 Jongens Poule D

Locatie:
Sporthal Luysbekelaar
zo 05-01-2020 11:30 BBC Okido Arendonk J18 B 58- 65 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen J18 A
Competitie:
Beker van Antwerpen U18 Jongens Voorronde

Locatie:
Okido Sporthal
za 11-01-2020 12:00 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie J18 A 59- 56 BBC Okido Arendonk J18 B
Competitie:
U18 Niveau 4B R2 H

Locatie:
Sportpark Brasel
za 18-01-2020 10:45 BBC Okido Arendonk J18 B 64- 67 BBC Optima Tessenderlo J18 A
Competitie:
U18 Niveau 4B R2 H

Locatie:
Okido Sporthal
za 01-02-2020 11:00 Alfa 2000 Achel J18 A 63- 57 BBC Okido Arendonk J18 B
Competitie:
U18 Niveau 4B R2 H

Locatie:
De Koekoek
zo 16-02-2020 13:30 BBC Okido Arendonk J18 B 68- 75 BBC Geel J18 A
Competitie:
U18 Niveau 4B R2 H

Locatie:
Okido Sporthal
za 07-03-2020 10:45 BBC Okido Arendonk J18 B 75- 50 Alfa 2000 Achel J18 A
Competitie:
U18 Niveau 4B R2 H

Locatie:
Okido Sporthal