Er zijn geen wedstrijden gepland deze maand.

 

Nieuws:


Beurtrol kantine

Klik hier en komt u alles te weten ! Wie, wat, waar en wanneer… het is altijd gezellig bij Okido ! Lees meer

Team:

# Naam
Lowie Aerts
Jorre Dierckx
Mauro Dockx
Junior Jansen
Lowie Hendrickx
Tuur Luyten
Robin Mispoulier
Cisse Nys
Lucas Ruys
Roan Segers
Dries Verhelst
Coach: Diede Blockx
Ploegbegeleider 1: Jan Aerts
Trainingsuren: Dinsdag 17u30 - 19u00 | Okidohal
Donderdag 18u00 - 19u30 | Okidohal

Klassement:

# Team M P T V
1 BBC Okido Arendonk J16 A 8 22 556 400
2 Fellows Ekeren BBC J16 A 8 18 570 402
3 BC Guco Lier Vzw J16 B 8 18 482 428
4 Basket Lummen J16 A 7 17 485 392
5 BBC Makeba Mariaburg Brasschaat J16 A 7 17 453 389
6 KBBC Miners Beringen J16 A 8 12 348 489
7 K. Vabco Mol BBC J16 A 8 12 417 513
8 BBC Musketiers Vremde Vzw J16 A 8 8 386 684

Kalender:

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
zo 08-09-2019 12:45 Sobabee Zwijndrecht J16 A 101- 41 BBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
Beker van Antwerpen U16 Jongens Poule B

Locatie:
Sporthal Zwijndrecht
za 14-09-2019 17:00 BBC Musketiers Vremde Vzw J16 A 42- 79 BBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 G

Locatie:
Sporthal Don Bosco
za 21-09-2019 14:00 Red Vic Wilrijk J16 A 69- 36 BBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 G

Locatie:
Sporthal Red Vic
za 28-09-2019 14:45 BBC Okido Arendonk J16 A 31- 67 Antwerp Giants J16 B
Competitie:
U16 Niveau 3 G

Locatie:
Okido Sporthal
zo 06-10-2019 13:00 KBBC T&T Turnhout J16 A 73- 76 BBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 G

Locatie:
Sporthal St. Victor
za 12-10-2019 14:45 BBC Okido Arendonk J16 A 53- 33 BC Guco Lier Vzw J16 B
Competitie:
U16 Niveau 3 G

Locatie:
Okido Sporthal
zo 20-10-2019 14:00 BBC Okido Arendonk J16 A 57- 82 Red Vic Wilrijk J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 G

Locatie:
Okido Sporthal
za 02-11-2019 13:30 BBC Okido Arendonk J16 A 41- 66 Antwerp Giants J16 B
Competitie:
Beker van Antwerpen U16 Jongens Poule B

Locatie:
Okido Sporthal
ma 11-11-2019 15:30 BBC Okido Arendonk J16 A 94- 41 BBC Musketiers Vremde Vzw J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 G

Locatie:
Okido Sporthal
za 16-11-2019 14:00 BC Guco Lier Vzw J16 B 47- 52 BBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 G

Locatie:
Sporthal Stadspark
zo 24-11-2019 11:00 BBC Okido Arendonk J16 A 51- 68 KBBC T&T Turnhout J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 G

Locatie:
Okido Sporthal
za 30-11-2019 13:00 Antwerp Giants J16 B 82- 46 BBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 G

Locatie:
Heylen Vastgoed Basketcampus
zo 22-12-2019 11:00 BBC Okido Arendonk J16 A 70- 40 Basket Stabroek J16 A
Competitie:
Beker van Antwerpen U16 Jongens Poule B

Locatie:
Okido Sporthal
za 11-01-2020 09:00 BBC Musketiers Vremde Vzw J16 A 43- 97 BBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 R2 G

Locatie:
Sporthal Don Bosco
za 18-01-2020 14:45 BBC Okido Arendonk J16 A 53- 41 BBC Makeba Mariaburg Brasschaat J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 R2 G

Locatie:
Okido Sporthal
zo 26-01-2020 09:30 BBC Okido Arendonk J16 A 48- 69 Gembo Borgerhout J16 B
Competitie:
Beker van Antwerpen U16 Jongens 1/8 Finale

Locatie:
Okido Sporthal
za 01-02-2020 16:00 BBC Okido Arendonk J16 A 61- 44 KBBC Miners Beringen J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 R2 G

Locatie:
Okido Sporthal
za 08-02-2020 09:00 BC Guco Lier Vzw J16 B 67- 61 BBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 R2 G

Locatie:
Sporthal Stadspark
za 15-02-2020 14:45 BBC Okido Arendonk J16 A 80- 63 Basket Lummen J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 R2 G

Locatie:
Okido Sporthal
za 22-02-2020 14:00 K. Vabco Mol BBC J16 A 55- 62 BBC Okido Arendonk J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 R2 G

Locatie:
Sporthal Rozenberginstituut
zo 01-03-2020 13:00 BBC Okido Arendonk J16 A 72- 51 BBC Musketiers Vremde Vzw J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 R2 G

Locatie:
Okido Sporthal
za 07-03-2020 14:45 BBC Okido Arendonk J16 A 70- 36 Fellows Ekeren BBC J16 A
Competitie:
U16 Niveau 3 R2 G

Locatie:
Okido Sporthal