Deze maand: december 2017

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
za 02-12-2017 09:00 Basket Willebroek G14 C 41- 92 BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
Beker van Antwerpen U14 Gemengd 1/16 finale

Locatie:
Gem. sporthal Klein Willebroek

 

Nieuws:


HO HO OKIDO

NIEUW: HO! HO! OKIDO

Samen de feestperiode starten ! In  onvervalste OKIDO-winterstijl kan je vanaf 17u onder onze gezellige tentjes proeven van o.a. unieke kerstbieren, heerlijke glühwijn, warme soep, ‘Pasta basta’ enz. … Start… Lees meer

Coach: Diede Blockx
Trainingsuren: Maandag 17u30-19u00 | Okidohal
Vrijdag 18u00-19u30 | Okidohal

Klassement:

# Team M P T V
1 BBC Putte G14 A 9 27 563 329
2 BC Cobras Schoten-Brasschaat G14 A 9 23 572 411
3 BBC Berlaar G14 A 8 22 475 381
4 Sobabee Zwijndrecht G14 A 9 20 407 407
5 Koninklijke Herentalse BBC G14 A 8 19 361 363
6 BBC Okido Arendonk G14 A 9 15 402 460
7 BBC Laakdal G14 A 8 14 311 400
8 Horticult Kontich Wolves G14 A 8 12 402 423
9 Basket Malle G14 A 9 11 426 541
10 Essense Esbac G14 A 9 8 357 561

Kalender:

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
za 02-09-2017 10:45 BBC Okido Arendonk G14 A 24- 62 BBC Putte G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 10-09-2017 13:00 Basket Malle G14 A 45- 48 BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Sporthal Berckhoven
za 16-09-2017 10:45 BBC Okido Arendonk G14 A 34- 47 BBC Berlaar G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 24-09-2017 12:30 Sobabee Zwijndrecht G14 A 44- 38 BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Sporthal Zwijndrecht
za 30-09-2017 10:45 BBC Okido Arendonk G14 A 41- 44 BBC Laakdal G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Okido Sporthal
za 07-10-2017 09:00 BBC Okido Arendonk G14 A 52- 64 Koninklijke Herentalse BBC G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Okido Sporthal
za 14-10-2017 14:00 Horticult Kontich Wolves G14 A 54- 56 BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Sporthal Sint Rita
za 21-10-2017 10:45 BBC Okido Arendonk G14 A 50- 61 BC Cobras Schoten-Brasschaat G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 12-11-2017 11:00 Essense Esbac G14 A 39- 59 BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Sportcomplex Hemelrijk
za 02-12-2017 09:00 Basket Willebroek G14 C 41- 92 BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
Beker van Antwerpen U14 Gemengd 1/16 finale

Locatie:
Gem. sporthal Klein Willebroek
za 06-01-2018 16:00 Oxaco BBC Boechout G14 B BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
Beker van Antwerpen U14 Gemengd 1/8 finale

Locatie:
Sportpark Sneppenbos
zo 14-01-2018 12:30 BBC Okido Arendonk G14 A Basket Malle G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Okido Sporthal
za 27-01-2018 13:00 BBC Putte G14 A BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Gemeentelijke sporthal Klein Boom
za 03-02-2018 09:00 BBC Okido Arendonk G14 A Sobabee Zwijndrecht G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 25-02-2018 12:30 BBC Okido Arendonk G14 A Horticult Kontich Wolves G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Okido Sporthal
za 10-03-2018 15:00 BBC Berlaar G14 A BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Sporthal t Stapveld
zo 18-03-2018 13:00 BC Cobras Schoten-Brasschaat G14 A BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Sporthal De Zeurt
za 24-03-2018 09:00 BBC Okido Arendonk G14 A Essense Esbac G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Okido Sporthal
za 28-04-2018 14:30 Koninklijke Herentalse BBC G14 A BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Atheneum De Vesten
za 05-05-2018 13:00 BBC Laakdal G14 A BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Sporthal Laakdal