Deze maand: april 2018

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
za 28-04-2018 10:45 Koninklijke Herentalse BBC G14 A BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Atheneum De Vesten

 

Nieuws:


Beurtrol kantine

Klik hier en komt u alles te weten ! Wie, wat, waar en wanneer… het is altijd gezellig bij Okido ! Lees meer

Coach: Diede Blockx
Trainingsuren: Maandag 17u30-19u00 | Okidohal
Vrijdag 18u00-19u30 | Okidohal

Klassement:

# Team M P T V
1 BBC Putte G14 A 16 48 1036 619
2 BBC Berlaar G14 A 17 43 985 857
3 BC Cobras Schoten-Brasschaat G14 A 16 42 1049 745
4 Sobabee Zwijndrecht G14 A 17 34 821 859
5 Koninklijke Herentalse BBC G14 A 16 33 697 804
6 BBC Laakdal G14 A 16 32 678 791
7 Horticult Kontich Wolves G14 A 17 31 941 887
8 BBC Okido Arendonk G14 A 16 26 763 797
9 Basket Malle G14 A 17 23 805 994
10 Essense Esbac G14 A 16 14 619 1041

Kalender:

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
za 02-09-2017 10:45 BBC Okido Arendonk G14 A 24- 62 BBC Putte G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 10-09-2017 13:00 Basket Malle G14 A 45- 48 BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Sporthal Berckhoven
za 16-09-2017 10:45 BBC Okido Arendonk G14 A 34- 47 BBC Berlaar G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 24-09-2017 12:30 Sobabee Zwijndrecht G14 A 44- 38 BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Sporthal Zwijndrecht
za 30-09-2017 10:45 BBC Okido Arendonk G14 A 41- 44 BBC Laakdal G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Okido Sporthal
za 07-10-2017 09:00 BBC Okido Arendonk G14 A 52- 64 Koninklijke Herentalse BBC G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Okido Sporthal
za 14-10-2017 14:00 Horticult Kontich Wolves G14 A 54- 56 BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Sporthal Sint Rita
za 21-10-2017 10:45 BBC Okido Arendonk G14 A 50- 61 BC Cobras Schoten-Brasschaat G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 12-11-2017 11:00 Essense Esbac G14 A 39- 59 BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Sportcomplex Hemelrijk
za 02-12-2017 09:00 Basket Willebroek G14 C 41- 92 BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
Beker van Antwerpen U14 Gemengd 1/16 finale

Locatie:
Gem. sporthal Klein Willebroek
do 04-01-2018 18:00 Oxaco BBC Boechout G14 B 78- 33 BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
Beker van Antwerpen U14 Gemengd 1/8 finale

Locatie:
Capenberg Oxaco Center
zo 14-01-2018 12:30 BBC Okido Arendonk G14 A 29- 36 Basket Malle G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Okido Sporthal
za 27-01-2018 13:00 BBC Putte G14 A 51- 29 BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Gemeentelijke sporthal Klein Boom
za 03-02-2018 14:45 BBC Okido Arendonk G14 A 61- 43 Sobabee Zwijndrecht G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 25-02-2018 12:30 BBC Okido Arendonk G14 A 53- 69 Horticult Kontich Wolves G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Okido Sporthal
za 10-03-2018 15:00 BBC Berlaar G14 A 67- 59 BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Sporthal t Stapveld
zo 18-03-2018 13:00 BC Cobras Schoten-Brasschaat G14 A 52- 43 BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Sporthal De Zeurt
za 24-03-2018 14:45 BBC Okido Arendonk G14 A 87- 19 Essense Esbac G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Okido Sporthal
za 28-04-2018 10:45 Koninklijke Herentalse BBC G14 A BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Atheneum De Vesten
za 05-05-2018 13:00 BBC Laakdal G14 A BBC Okido Arendonk G14 A
Competitie:
U14 Gemengd Antwerpen Gew. B

Locatie:
Sporthal Laakdal