Wedstrijdkalender

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
zo 10-09-2017 Microben Event Dessel
Sporthal:
Sportpark Brasel
za 16-09-2017 09:00 BBC Okido U10 L HBBC Warriors
Sporthal:
Okido Sporthal
zo 24-09-2017 09:15 Miners 5 BBC Okido U10 L
Sporthal:
College Beringen
zo 01-10-2017 10:45 BBC Okido U10 L Miners 3
Sporthal:
Okido Sporthal
za 07-10-2017 14:00 Lommel Raptors BBC Okido U10 L
Sporthal:
De Souverein
za 14-10-2017 11:00 Campinia B BBC Okido U10 L
Sporthal:
Sportpark Brasel
za 04-11-2017 16:30 HBBC Warriors BBC Okido U10 L
Sporthal:
Atheneum De Vesten
zo 12-11-2017 09:00 BBC Okido U10 L Leopoldsburg 2
Sporthal:
Okido Sporthal
zo 19-11-2017 09:30 Miners 3 BBC Okido U10 L
Sporthal:
College Beringen
za 25-11-2017 09:00 BBC Okido U10 L Lommel Raptors
Sporthal:
Okido Sporthal
za 02-12-2017 09:00 BBC Okido U10 L Campinia B
Sporthal:
Okido Sporthal
zo 10-12-2017 Microben Event Dessel
Sporthal:
Sportpark Brasel
zo 14-01-2018 09:45 Miners 3 BBC Okido U10 L
Sporthal:
College Beringen
za 20-01-2018 10:45 BBC Okido U10 L BBC Laakdal 1
Sporthal:
Okido Sporthal
za 27-01-2018 11:30 Leopoldsburg B BBC Okido U10 L
Sporthal:
t Geleeg
za 03-02-2018 10:45 BBC Okido U10 L Miners 2
Sporthal:
Okido Sporthal
zo 18-02-2018 10:00 BBC Okido U10 L Red Stars
Sporthal:
Okido Sporthal
za 03-03-2018 10:45 BBC Okido U10 L BBC Finas Geel
Sporthal:
Okido Sporthal
zo 11-03-2018 09:00 Vabco Bulls BBC Okido U10 L
Sporthal:
Rozenberginstituut
zo 18-03-2018 10:00 BBC Okido U10 L Baskas
Sporthal:
Okido Sporthal
za 24-03-2018 14:00 T&T Tigers BBC Okido U10 L
Sporthal:
St Victor
za 31-03-2018 11:00 Diamonds BBC Okido U10 L
Sporthal:
Joris Verhaegen
zo 08-04-2018 10:30 BBC Okido U10 L U10 microben X
Sporthal:
Okido Sporthal
zo 15-04-2018 13:00 Mallstars BBC Okido U10 L
Sporthal:
Berckhoven
zo 22-04-2018 Slottornooi 3 x 3 U10 Kempen
Sporthal:
Sportpark Brasel

Nieuws:


Beurtrol kantine

Klik hier en komt u alles te weten ! Wie, wat, waar en wanneer… het is altijd gezellig bij Okido ! Lees meer

Coach: Luna Segers
Trainingsuren: Woensdag 17u00-18u15 | Bemdhal
Vrijdag 18u00-19u30 | Bemdhal

Klassement:

# Team M P T V