Wedstrijdkalender

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
zo 10-09-2017 Microben Event Dessel
Sporthal:
Sportpark Brasel
za 16-09-2017 09:00 BBC Okido U10 J BBC Laakdal 1
Sporthal:
Okido Sporthal
za 23-09-2017 10:00 T&T Tigers BBC Okido U10 J
Sporthal:
Sporthal Sint-Victor
za 30-09-2017 09:00 BBC Okido U10 J Lommel New Red Stars
Sporthal:
Okido Sporthal
zo 08-10-2017 11:30 Miners 2 BBC Okido U10 J
Sporthal:
College Beringen
za 14-10-2017 09:30 Vabco Bulls BBC Okido U10 J
Sporthal:
Sporthal Rozenberginstituut
za 21-10-2017 10:00 BBC Laakdal 1 BBC Okido U10 J
Sporthal:
Sporthal Laakdal
zo 12-11-2017 10:45 BBC Okido U10 J T&T Tigers
Sporthal:
Okido Sporthal
zo 19-11-2017 11:00 Lommel New Red Stars BBC Okido U10 J
Sporthal:
De Souverein
za 25-11-2017 09:00 BBC Okido U10 J Miners 2
Sporthal:
Okido Sporthal
za 02-12-2017 09:00 BBC Okido U10 J Vabco Bulls
Sporthal:
Okido Sporthal
zo 10-12-2017 Microben Event Dessel
Sporthal:
Sportpark Brasel
zo 14-01-2018 09:00 Vabco Celtics BBC Okido U10 J
Sporthal:
Rozenberginstituut
za 20-01-2018 12:00 Lommel Hawks BBC Okido U10 J
Sporthal:
De Souverein / Lommel
zo 28-01-2018 12:30 BBC Okido U10 J Leopoldsburg A
Sporthal:
Okido Sporthal
zo 11-02-2018 11:00 BBC Okido U10 J Miners 1
Sporthal:
Okido Sporthal
zo 18-02-2018 10:00 BBC Okido U10 J Peer A
Sporthal:
Okido Sporthal
za 24-02-2018 14:00 T&T Bears BBC Okido U10 J
Sporthal:
St Victor
za 03-03-2018 09:00 BBC Okido U10 J Campinia A
Sporthal:
Okido Sporthal
za 17-03-2018 09:30 Leopoldsburg A BBC Okido U10 J
Sporthal:
't Geleeg
za 24-03-2018 10:30 BBC Okido U10 J T&T Bears
Sporthal:
Okido Sporthal
za 31-03-2018 14:00 HBBC All Stars BBC Okido U10 J
Sporthal:
Atheneum De Vesten
za 07-04-2018 11:00 Campinia A BBC Okido U10 J
Sporthal:
Sportpark Brasel
zo 22-04-2018 Slottornooi 3 x 3 U10 Kempen
Sporthal:
Sportpark Brasel

Nieuws:


Er werden geen nieuwsberichten gevonden voor dit team.

Coach: Jef Van Sweefelt | Zenzi Geudens | Luna Segers
Trainingsuren: Woensdag 17u00-18u15 | Bemdhal
Vrijdag 18u00-19u30 | Bemdhal