Deze maand: december 2017

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
za 02-12-2017 16:30 Wuustwezel BBC HSE C 65- 49 BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Gemeentelijke sporthal Wuustwezel
zo 10-12-2017 16:30 BBC Okido Arendonk HSE D Basket Willebroek HSE E
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Okido Sporthal

 

Team:

# Naam Geboortedatum Lengte Positie
4Gevers Jeroen
5Lievens Jorge
6Buysse Robin
7Dillen Laurens
8Lissens Thomas
9Segers Jeroen
10Boonen Eloy
11Bouwen Thomas
12Claessen Matthias
13Meynendonckx Wouter
14Van Reusel Christophe
Coach: Bert Goetschalckx
Ploegbegeleider: Luc Bouwen
Ploegafgevaardigde:: Roger Claessen | Luc Segers
Trainingsuren: VRIJDAG 19u30-21u00 | Bemdhal

Klassement:

# Team M P T V
1 Olicsa Antwerpen HSE B 13 37 1007 651
2 Basket Willebroek HSE E 12 32 913 590
3 BBC 708 Antwerpen HSE A 12 32 984 703
4 Phantoms Basket Boom HSE C 13 31 1087 774
5 BBC Schelle HSE B 13 31 943 829
6 BC Guco Lier Vzw HSE E 13 29 912 855
7 Essense Esbac HSE B 13 29 872 778
8 BBC Coveco Niel HSE B 12 24 695 720
9 Wuustwezel BBC HSE C 13 21 676 973
10 BBC Okido Arendonk HSE D 13 21 692 897
11 St.Amandse BBC HSE B 13 19 688 953
12 Jong Edegem BBC HSE B 13 17 559 990
13 Mercurius BBC Berchem HSE B 12 16 649 732
14 Zuiderkempen Diamonds HSE B 11 13 581 813

Kalender:

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
zo 20-08-2017 13:00 K. Vabco Mol BBC HSE C 70- 52 BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
K. Vabco Mol BBC OEFEN

Locatie:
Sporthal Rozenberginstituut
vr 25-08-2017 20:30 BBC Laakdal HSE A 71- 54 BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
BBC Laakdal OEFEN

Locatie:
Sporthal Laakdal
zo 03-09-2017 15:30 BBC Okido Arendonk HSE D 58- 33 BBC Coveco Niel HSE B
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Okido Sporthal
za 09-09-2017 17:00 St.Amandse BBC HSE B 59- 53 BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Gemeentelijke Sporthal Sint-Amands
zo 17-09-2017 15:30 BBC Okido Arendonk HSE D 37- 88 BBC 708 Antwerpen HSE A
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Okido Sporthal
za 23-09-2017 18:00 Olicsa Antwerpen HSE B 78- 38 BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Sporthal St-Ludgardis
zo 01-10-2017 13:00 BBC Okido Arendonk HSE D 62- 58 Mercurius BBC Berchem HSE B
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Okido Sporthal
za 07-10-2017 18:45 BBC Okido Arendonk HSE D 75- 73 BBC Schelle HSE B
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Okido Sporthal
zo 15-10-2017 13:00 BC Guco Lier Vzw HSE E 74- 53 BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Sporthal De Komeet
zo 22-10-2017 15:00 BBC Okido Arendonk HSE D 62- 56 Zuiderkempen Diamonds HSE B
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Okido Sporthal
za 04-11-2017 16:00 Phantoms Basket Boom HSE B 102- 49 BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
Beker van Antwerpen Heren Seniors 1/32 finale

Locatie:
Braxhall
zo 05-11-2017 15:15 BBC Okido Arendonk HSE D 55- 61 Jong Edegem BBC HSE B
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Okido Sporthal
zo 12-11-2017 13:00 Essense Esbac HSE B 59- 52 BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Sportcomplex Hemelrijk
zo 19-11-2017 14:00 BBC Okido Arendonk HSE D 51-101 Phantoms Basket Boom HSE C
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Okido Sporthal
za 25-11-2017 20:30 Basket Willebroek HSE E 92- 47 BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Gemeentelijke Sporthal Tisselt
za 02-12-2017 16:30 Wuustwezel BBC HSE C 65- 49 BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Gemeentelijke sporthal Wuustwezel
zo 10-12-2017 16:30 BBC Okido Arendonk HSE D Basket Willebroek HSE E
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Okido Sporthal
zo 07-01-2018 15:00 BBC Okido Arendonk HSE D Wuustwezel BBC HSE C
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Okido Sporthal
zo 14-01-2018 16:00 Jong Edegem BBC HSE B BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Sporthal De Willecom
zo 21-01-2018 14:00 BBC Coveco Niel HSE B BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Gemeentelijke Sporthal Niel
za 27-01-2018 18:30 Mercurius BBC Berchem HSE B BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Sporthal Het Rooi
zo 04-02-2018 15:00 BBC Okido Arendonk HSE D St.Amandse BBC HSE B
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Okido Sporthal
za 10-03-2018 16:00 Phantoms Basket Boom HSE C BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Braxhall
zo 18-03-2018 11:00 BBC Schelle HSE B BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Sportschuur De Griene
zo 25-03-2018 15:00 BBC Okido Arendonk HSE D BC Guco Lier Vzw HSE E
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Okido Sporthal
zo 15-04-2018 13:00 BBC Okido Arendonk HSE D Essense Esbac HSE B
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Okido Sporthal
zo 22-04-2018 17:00 BBC 708 Antwerpen HSE A BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Sporthal Roosendaal
zo 29-04-2018 12:00 BBC Okido Arendonk HSE D Olicsa Antwerpen HSE B
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Okido Sporthal
za 05-05-2018 17:00 Zuiderkempen Diamonds HSE B BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen C

Locatie:
Sportpark Joris Verhaegen