Deze maand: januari 2019

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
zo 06-01-2019 15:30 BBC Berlaar HSE A 84- 44 BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal t Stapveld
za 12-01-2019 20:15 Mercurius BBC Berchem HSE B 100- 43 BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal Het Rooi

 

Nieuws:


Er werden geen nieuwsberichten gevonden voor dit team.

Team:

# Naam Geboortedatum Lengte Positie
10Boonen Eloy
11Bouwen Thomas
12Claessen Matthias
7Dillen Laurens
Elsen Wietse
5Lievens Jorge
13Meynendonckx Wouter
Mumbala Alexander
9Segers Jeroen
Segers Joran
14Van Reusel Christophe
Coach: Van Reusel Christof
Ploegbegeleider: Luc Bouwen
Ploegafgevaardigde:: Roger Claessen | Luc Segers
Trainingsuren: VRIJDAG 19u30-21u00 | Bemdhal

Klassement:

# Team M P T V
1 Telstar B.B.C. Mechelen HSE B 15 41 1047 810
2 Antwerp Giants HSE D 15 37 1158 861
3 BBC Baskas Kasterlee HSE A 15 35 1077 852
4 BBC Econstruct Geel HSE C 15 33 970 917
5 BBC 708 Antwerpen HSE A 14 32 984 898
6 KBBC T&T Turnhout HSE D 15 31 918 944
7 Essense Esbac HSE A 15 31 897 872
8 Jong Edegem BBC HSE A 15 31 943 909
9 BBC Laakdal HSE A 15 31 868 867
10 BBC Coveco Niel HSE B 15 29 884 873
11 Mercurius BBC Berchem HSE B 15 29 982 953
12 BBC Berlaar HSE A 15 21 809 1084
13 Zuiderkempen Diamonds HSE B 15 19 769 1136
14 BBC Okido Arendonk HSE D 14 16 698 1028

Kalender:

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
zo 19-08-2018 17:00 Zuiderkempen Diamonds HSE C 66- 55 BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
Zuiderkempen Diamonds OEFEN

Locatie:
Sportpark Joris Verhaegen
za 01-09-2018 20:00 Klein-Brabant Basket HSE A 95- 30 BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
Beker van Antwerpen Heren Seniors Voorronde

Locatie:
OLVP Bornem
za 08-09-2018 18:45 BBC Okido Arendonk HSE D 47- 60 BBC Berlaar HSE A
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
zo 16-09-2018 15:30 BBC Okido Arendonk HSE D 68- 81 Mercurius BBC Berchem HSE B
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 22-09-2018 18:30 Antwerp Giants HSE D 92- 51 BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal Roosendael
za 06-10-2018 17:45 BBC Laakdal HSE A 60- 36 BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal Laakdal
za 13-10-2018 20:00 Jong Edegem BBC HSE A 58- 45 BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal De Willecom
zo 21-10-2018 15:30 BBC Okido Arendonk HSE D 57- 59 Essense Esbac HSE A
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 10-11-2018 20:15 BBC Baskas Kasterlee HSE A 90- 52 BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal De Vlieger
za 17-11-2018 16:00 KBBC T&T Turnhout HSE D 76- 57 BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal St. Victor
zo 25-11-2018 15:30 BBC Okido Arendonk HSE D 76- 69 BBC Coveco Niel HSE B
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 01-12-2018 17:00 Zuiderkempen Diamonds HSE B 69- 47 BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sportpark Joris Verhaegen
za 08-12-2018 20:45 BBC Okido Arendonk HSE D 35- 57 BBC Econstruct Geel HSE C
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 15-12-2018 18:15 Telstar B.B.C. Mechelen HSE B 73- 40 BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal Appelaar
zo 06-01-2019 15:30 BBC Berlaar HSE A 84- 44 BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal t Stapveld
za 12-01-2019 20:15 Mercurius BBC Berchem HSE B 100- 43 BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sporthal Het Rooi
zo 03-02-2019 15:30 BBC Okido Arendonk HSE D BBC Laakdal HSE A
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
zo 10-02-2019 15:30 BBC Okido Arendonk HSE D Jong Edegem BBC HSE A
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 16-02-2019 20:30 Essense Esbac HSE A BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Sportcomplex Hemelrijk
zo 24-02-2019 15:30 BBC Okido Arendonk HSE D BBC 708 Antwerpen HSE A
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
wo 27-02-2019 21:00 BBC 708 Antwerpen HSE A BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Expohal
za 02-03-2019 18:45 BBC Okido Arendonk HSE D BBC Baskas Kasterlee HSE A
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
zo 10-03-2019 15:30 BBC Okido Arendonk HSE D KBBC T&T Turnhout HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
zo 17-03-2019 14:00 BBC Coveco Niel HSE B BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Gemeentelijke Sporthal Niel
zo 24-03-2019 15:30 BBC Okido Arendonk HSE D Antwerp Giants HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
zo 31-03-2019 09:30 BBC Okido Arendonk HSE D Zuiderkempen Diamonds HSE B
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal
za 06-04-2019 18:00 BBC Econstruct Geel HSE C BBC Okido Arendonk HSE D
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Axion
za 13-04-2019 18:45 BBC Okido Arendonk HSE D Telstar B.B.C. Mechelen HSE B
Competitie:
4e Provinciale Heren Antwerpen A

Locatie:
Okido Sporthal