Er zijn geen wedstrijden gepland deze maand.

 

Nieuws:


Beurtrol kantine

Klik hier en komt u alles te weten ! Wie, wat, waar en wanneer… het is altijd gezellig bij Okido ! Lees meer

Team:

# Naam
6Dore Blockx
14Maud Borgers
5Anouk De Laat
13Bieke Jans
Sofie Jansen
Laura Leyten
7Alessia Marangon
Dorien Van Eemeren
11Lisse Van Tongerloo
Gwen Vervecken
Kim Vervecken
Coach: Nico Haumont
Ploegafgevaardigde: Lucia Pijpers
Trainingsuren: Dinsdag 20u30-22u00 | Okidohal
Vrijdag 19u30-21u00 | Bemdhal

Klassement:

# Team M P T V
1 Phantoms Basket Boom DSE C 21 63 1802 1120
2 Titans Basketball Bonheiden DSE A 20 50 1416 1128
3 BBC Schelle DSE A 20 42 1067 1065
4 Mercurius BBC Berchem DSE A 19 41 1008 1001
5 Basket Willebroek DSE C 21 41 1267 1289
6 Gembo Borgerhout DSE A 19 41 1085 1100
7 BC Guco Lier Vzw DSE B 19 39 1023 1067
8 Aartselaar BBC DSE A 20 38 1157 1186
9 Antwerp Giants DSE C 21 35 1176 1367
10 BBC Lyra Nila Nijlen DSE A 20 34 1205 1312
11 KBBC T&T Turnhout DSE A 21 33 1201 1347
12 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen DSE C 18 30 1108 1220
13 BBC Okido Arendonk DSE Z 19 29 942 1255

Kalender:

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
za 03-08-2019 17:00 BBC Okido Arendonk DSE Z 55- 42 BBC Geel DSE A
Competitie:
BBC Okido Arendonk OEFEN

Locatie:
Okido Sporthal
za 24-08-2019 16:00 Koninklijke Sint-Niklase Condors DSE A 20- 0 BFOR BBC Okido Arendonk DSE Z
Competitie:
Koninklijke Sint-Niklase Condors OEFEN

Locatie:
Sporthal De Witte Molen
zo 25-08-2019 16:00 BBC Okido Arendonk DSE Z 76- 54 Titans Basketball Bonheiden DSE B
Competitie:
BBC Okido Arendonk OEFEN

Locatie:
Okido Sporthal
za 31-08-2019 16:00 Oxaco BBC Boechout DSE A 71- 64 BBC Okido Arendonk DSE Z
Competitie:
Beker van Antwerpen Dames 1/16 Finale

Locatie:
Sportpark Sneppenbos
zo 08-09-2019 15:30 BBC Okido Arendonk DSE Z 55- 43 BBC Schelle DSE A
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
za 14-09-2019 20:30 Gembo Borgerhout DSE A 67- 54 BBC Okido Arendonk DSE Z
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Sporthal Luysbekelaar
za 21-09-2019 20:15 Mercurius BBC Berchem DSE A 58- 23 BBC Okido Arendonk DSE Z
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Sporthal Het Rooi
za 28-09-2019 16:45 BBC Okido Arendonk DSE Z 40- 47 BC Guco Lier Vzw DSE B
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
zo 13-10-2019 15:30 BBC Okido Arendonk DSE Z 63- 51 Antwerp Giants DSE C
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
zo 27-10-2019 11:00 BBC Okido Arendonk DSE Z 40-101 Phantoms Basket Boom DSE C
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
za 02-11-2019 18:30 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen DSE C 74- 46 BBC Okido Arendonk DSE Z
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Stedelijke Sporthal Winketkaai
zo 10-11-2019 10:00 BBC Okido Arendonk DSE Z 47- 56 Basket Willebroek DSE C
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
za 16-11-2019 20:45 BBC Okido Arendonk DSE Z 61- 73 BBC Lyra Nila Nijlen DSE A
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
za 07-12-2019 16:00 KBBC T&T Turnhout DSE A 71- 55 BBC Okido Arendonk DSE Z
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Sporthal St. Victor
za 14-12-2019 20:30 Aartselaar BBC DSE A 78- 42 BBC Okido Arendonk DSE Z
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Sporthal De Twee Ringen
za 21-12-2019 13:00 Titans Basketball Bonheiden DSE A 81- 40 BBC Okido Arendonk DSE Z
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Sporthal Berentrode
za 04-01-2020 20:30 BBC Schelle DSE A 46- 68 BBC Okido Arendonk DSE Z
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Sportschuur De Griene
zo 12-01-2020 10:00 BBC Okido Arendonk DSE Z 56- 63 Gembo Borgerhout DSE A
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
zo 26-01-2020 11:00 BC Guco Lier Vzw DSE B 53- 43 BBC Okido Arendonk DSE Z
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Sporthal Stadspark
za 01-02-2020 18:45 BBC Okido Arendonk DSE Z 57- 52 Mercurius BBC Berchem DSE A
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
za 08-02-2020 19:00 Antwerp Giants DSE C 60- 68 BBC Okido Arendonk DSE Z
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Heylen Vastgoed Basketcampus
za 22-02-2020 16:15 Phantoms Basket Boom DSE C 114- 37 BBC Okido Arendonk DSE Z
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Braxhall
zo 01-03-2020 11:30 Basket Willebroek DSE C 67- 47 BBC Okido Arendonk DSE Z
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Sporthal de Schalk