Deze maand: december 2017

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
zo 10-12-2017 10:30 BBC Musketiers Vremde Vzw DSE A 52- 84 BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Sporthal Don Bosco
wo 20-12-2017 11:00 BBC Okido Arendonk DSE B BBC Finas Geel DSE A
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
za 23-12-2017 20:30 BBC Lyra Nila Nijlen DSE C BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Gemeentelijke Sporthal Nijlen

 

Team:

# Naam Geboortedatum Lengte Positie
Blockx Dore
Marangon Alessia
Jans Bieke
Borgers Maud
Luyckx Laurien
Van Tongerlo Lisse
Jansen Sofie
Geerts Ulrike
Michiels Anouk
Leyten Laura
Coach: Nico Haumont
Ploegbegeleider: Jan Blockx
Ploegafgevaardigde: Fabio Marangon
Trainingsuren: DINSDAG 20u30-22u00 | Sint-Pieter Turnhout
VRIJDAG 19u30-21u00 | Okidohal

Klassement:

# Team M P T V
1 KBBC T&T D'Vine Turnhout DSE A 13 37 1013 529
2 Koninklijke Herentalse BBC DSE B 12 32 724 645
3 BBC Finas Geel DSE A 12 32 733 473
4 BC Guco Lier Vzw DSE B 10 30 721 398
5 BBC Berlaar DSE A 13 29 690 684
6 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie DSE C 13 27 672 737
7 BBC Okido Arendonk DSE B 12 24 681 612
8 Telstar B.B.C. Mechelen DSE A 13 23 600 772
9 Basket Malle DSE A 12 22 699 668
10 Aartselaar BBC DSE B 12 22 597 651
11 BBC Lyra Nila Nijlen DSE C 13 19 579 781
12 Kangoeroes Basket Willebroek DSE D 13 17 544 775
13 Zuiderkempen Diamonds DSE B 11 15 461 667
14 BBC Musketiers Vremde Vzw DSE A 13 15 583 905

Kalender:

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
zo 13-08-2017 10:30 BBC Okido Arendonk DSE B 45- 47 Olicsa Antwerpen DSE A
Competitie:
BBC Okido Arendonk OEFEN

Locatie:
Okido Sporthal
zo 03-09-2017 11:30 BBC Okido Arendonk DSE B 52- 53 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie DSE C
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
za 09-09-2017 16:30 Koninklijke Herentalse BBC DSE B 54- 35 BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Atheneum De Vesten
zo 17-09-2017 11:30 BBC Okido Arendonk DSE B 40- 90 KBBC T&T D'Vine Turnhout DSE A
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
za 23-09-2017 16:00 Kangoeroes Basket Willebroek DSE D 47- 63 BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Gem. sporthal Klein Willebroek
za 30-09-2017 18:45 BBC Okido Arendonk DSE B 44- 46 Telstar B.B.C. Mechelen DSE A
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 08-10-2017 15:00 BBC Okido Arendonk DSE B 59- 49 Basket Malle DSE A
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 15-10-2017 13:30 BBC Berlaar DSE A 50- 42 BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Sporthal t Stapveld
zo 05-11-2017 13:15 BBC Okido Arendonk DSE B 48- 55 BC Guco Lier Vzw DSE B
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
za 11-11-2017 17:00 Aartselaar BBC DSE B 33- 68 BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Sporthal De Twee Ringen
zo 19-11-2017 12:00 BBC Okido Arendonk DSE B 66- 41 Zuiderkempen Diamonds DSE B
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
za 25-11-2017 16:45 BBC Okido Arendonk DSE B 80- 42 BBC Musketiers Vremde Vzw DSE A
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 10-12-2017 10:30 BBC Musketiers Vremde Vzw DSE A 52- 84 BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Sporthal Don Bosco
wo 20-12-2017 11:00 BBC Okido Arendonk DSE B BBC Finas Geel DSE A
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
za 23-12-2017 20:30 BBC Lyra Nila Nijlen DSE C BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Gemeentelijke Sporthal Nijlen
za 13-01-2018 18:15 BC Guco Lier Vzw DSE B BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Sporthal Sint Gummaruscollege
zo 21-01-2018 15:00 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie DSE C BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Sportpark Brasel
za 03-02-2018 16:45 BBC Okido Arendonk DSE B Koninklijke Herentalse BBC DSE B
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
za 24-02-2018 16:30 Telstar B.B.C. Mechelen DSE A BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Sporthal Appelaar
zo 04-03-2018 13:30 BBC Okido Arendonk DSE B BBC Lyra Nila Nijlen DSE C
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
za 10-03-2018 15:00 Zuiderkempen Diamonds DSE B BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Sportpark Joris Verhaegen
zo 18-03-2018 11:00 Basket Malle DSE A BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Sporthal Berckhoven
zo 25-03-2018 11:00 BBC Okido Arendonk DSE B BBC Berlaar DSE A
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
zo 15-04-2018 11:00 BBC Okido Arendonk DSE B Aartselaar BBC DSE B
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
za 21-04-2018 16:00 KBBC T&T D'Vine Turnhout DSE A BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Sporthal St. Victor
zo 29-04-2018 10:00 BBC Okido Arendonk DSE B Kangoeroes Basket Willebroek DSE D
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Okido Sporthal
za 05-05-2018 18:30 BBC Finas Geel DSE A BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
2e Provinciale Dames Antwerpen B

Locatie:
Axion