Deze maand: september 2019

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
zo 08-09-2019 15:30 BBC Okido Arendonk DSE B 55- 43 BBC Schelle DSE A
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
za 14-09-2019 20:30 Gembo Borgerhout DSE A 67- 54 BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Sporthal Luysbekelaar
za 21-09-2019 20:15 Mercurius BBC Berchem DSE A BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Sporthal Het Rooi
za 28-09-2019 16:45 BBC Okido Arendonk DSE B BC Guco Lier Vzw DSE B
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal

 

Nieuws:


Beurtrol kantine

Klik hier en komt u alles te weten ! Wie, wat, waar en wanneer… het is altijd gezellig bij Okido ! Lees meer

Team:

# Naam Geboortedatum Lengte Positie
Blockx Dore
Borgers Maud
De Laat Anouk
Geerts Ulrike
Jans Bieke
Jansen Sofie
Marangon Alessia
Meynendonckx Sara
Van Eemeren Dorien
Van Tongerlo Lisse
Coach: Nico Haumont
Ploegbegeleider: Jan Blockx
Ploegafgevaardigde: Fabio Marangon
Trainingsuren: DINSDAG 20u30-22u00 | Sint-Pieter Turnhout
VRIJDAG 19u30-21u00 | Okidohal

Klassement:

# Team M P T V
1 Titans Basketball Bonheiden DSE A 2 6 140 107
2 Mercurius BBC Berchem DSE A 2 6 108 85
3 Phantoms Basket Boom DSE C 2 6 155 125
4 Gembo Borgerhout DSE A 2 4 110 107
5 BBC Okido Arendonk DSE B 2 4 109 110
6 BC Guco Lier Vzw DSE B 2 4 121 109
7 Basket Willebroek DSE C 2 4 143 134
8 KBBC T&T Turnhout DSE A 2 4 132 129
9 Aartselaar BBC DSE A 1 3 69 66
10 BBC Schelle DSE A 2 2 85 110
11 BBC Lyra Nila Nijlen DSE A 2 2 96 134
12 Antwerp Giants DSE C 2 2 99 145
13 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen DSE C 1 1 60 66

Kalender:

Datum Tijd Thuisploeg Uitslag Bezoekers Extra
za 03-08-2019 17:00 BBC Okido Arendonk DSE B 55- 42 BBC Geel DSE A
Competitie:
BBC Okido Arendonk OEFEN

Locatie:
Okido Sporthal
za 24-08-2019 16:00 Koninklijke Sint-Niklase Condors DSE A 20- 0 BFOR BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
Koninklijke Sint-Niklase Condors OEFEN

Locatie:
Sporthal De Witte Molen
zo 25-08-2019 16:00 BBC Okido Arendonk DSE B 76- 54 Titans Basketball Bonheiden DSE B
Competitie:
BBC Okido Arendonk OEFEN

Locatie:
Okido Sporthal
za 31-08-2019 16:00 Oxaco BBC Boechout DSE A 71- 64 BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
Beker van Antwerpen Dames Seniors 1/16 finale

Locatie:
Sportpark Sneppenbos
zo 08-09-2019 15:30 BBC Okido Arendonk DSE B 55- 43 BBC Schelle DSE A
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
za 14-09-2019 20:30 Gembo Borgerhout DSE A 67- 54 BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Sporthal Luysbekelaar
za 21-09-2019 20:15 Mercurius BBC Berchem DSE A BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Sporthal Het Rooi
za 28-09-2019 16:45 BBC Okido Arendonk DSE B BC Guco Lier Vzw DSE B
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
zo 13-10-2019 15:30 BBC Okido Arendonk DSE B Antwerp Giants DSE C
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
zo 27-10-2019 11:00 BBC Okido Arendonk DSE B Phantoms Basket Boom DSE C
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
za 02-11-2019 18:30 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen DSE C BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Stedelijke Sporthal Winketkaai
zo 10-11-2019 10:00 BBC Okido Arendonk DSE B Basket Willebroek DSE C
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
za 16-11-2019 20:45 BBC Okido Arendonk DSE B BBC Lyra Nila Nijlen DSE A
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
za 07-12-2019 16:00 KBBC T&T Turnhout DSE A BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Sporthal St. Victor
za 14-12-2019 20:30 Aartselaar BBC DSE A BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Sporthal De Twee Ringen
za 21-12-2019 18:45 BBC Okido Arendonk DSE B Titans Basketball Bonheiden DSE A
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
za 04-01-2020 20:30 BBC Schelle DSE A BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Sportschuur De Griene
zo 12-01-2020 10:00 BBC Okido Arendonk DSE B Gembo Borgerhout DSE A
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
zo 26-01-2020 11:00 BC Guco Lier Vzw DSE B BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Sporthal Stadspark
za 01-02-2020 18:45 BBC Okido Arendonk DSE B Mercurius BBC Berchem DSE A
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
za 08-02-2020 19:00 Antwerp Giants DSE C BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Heylen Vastgoed Basketcampus
za 22-02-2020 16:15 Phantoms Basket Boom DSE C BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Braxhall
zo 01-03-2020 11:30 Basket Willebroek DSE C BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Sporthal de Schalk
vr 13-03-2020 20:30 BBC Lyra Nila Nijlen DSE A BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Gemeentelijke Sporthal Nijlen
zo 22-03-2020 14:00 BBC Okido Arendonk DSE B Kangoeroes Pitzemburg Mechelen DSE C
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
za 28-03-2020 21:00 Titans Basketball Bonheiden DSE A BBC Okido Arendonk DSE B
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Sporthal Berentrode
za 04-04-2020 16:45 BBC Okido Arendonk DSE B KBBC T&T Turnhout DSE A
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal
zo 19-04-2020 15:30 BBC Okido Arendonk DSE B Aartselaar BBC DSE A
Competitie:
1e Provinciale Dames Antwerpen

Locatie:
Okido Sporthal